AFC North gali įveikti Pitsburgo „Steelers“ po „Clutch“ pergalės prieš Sinsinačio „Bengals“

2022-ųjų Pitsburgo „Steelers“ nėra ta pati komandos versija, kuri praėjusį sezoną šlubavo į atkrintamąsias.

„Steelers“ rezultatu 23:20 įveikė AFC čempiono titulą ginančią Sinsinačio „Bengals“ ekipą, kuri dominuoja gynyboje. Teigti, kad Pitsburgo naujoji „Plieninės uždangos“ gynyba buvo dominuojanti, tikriausiai yra per menka.

„Steelers“ privertė vieną geriausių lygos gynėjų – Joe'ą Burrow'ą – iki šiol prasčiausiai pasirodyti kaip profesionalui. Burrowas penkis kartus apvertė kamuolį, įskaitant keturis kartus per pirmąsias 25 žaidimo minutes.

Nors Pitsburgas beveik išskleidė 14 taškų persvarą – daugiausia dėl lėto puolimo pasirodymo – „Steelers“ gynyba surengė didžiausią žaidimą, kai to reikėjo.

Pratęsimo pabaigoje „Bengals“ grėsė į vartų atstumą, todėl „Steelers“ kampinis gynėjas Arthuras Mauletas atleido Burrow už septynių jardų praradimą, dėl ko jis pralaimėjo futbolą. Šis žaidimas suteikė „Steelers“ dar vieną šansą laimėti rungtynes, kurią jie galiausiai padarė po Chriso Boswello 53 jardų įvartį pratęsimo pabaigoje.

Ši pergalė turėjo daug teigiamų aspektų. Galėtume atkreipti dėmesį į tai, kaip „Steelers“ laimėjo rungtynes ​​po įnirtingo perdavimų, dėl kurių įvyko penkios apsisukimai. Galime papasakoti, kaip Pitsburgas nugalėjo ginančius AFC čempionus, nes daugelis prognozavo, kad AFC šiaurėje užims paskutinę vietą. Galėtume net paminėti, kaip Mitcho Trubiskio vadovaujamas puolimas nepadarė nė vienos apyvartos debiutuodamas komandoje.

Tačiau svarbiausia, kad „Steelers“ padarė pareiškimą, pergalę prieš vieną geriausių NFL komandų sezono pradžioje – jie vis dar yra varžovai.

„Tai buvo gana beprotiška – gamta pirmyn ir atgal“, Trubiskis pasakė. „Mes daug sužinojome apie šią komandą. Mes kovojome, laikėmės kartu. Turime daug ką išvalyti, bet galiausiai radome būdą. Laimėti yra smagu“.

Pitsburgas patyrė keletą reikšmingų nesėkmių. Vyraujantis geriausias metų gynėjas TJ Wattas pasitraukė iš rungtynių dėl galimos krūtinės traumos. Adamas Schefteris iš ESPN po rungtynių pranešė, kad Pitsburgas mano, kad Wattas patyrė rimtą traumą.

Kol „Steelers“ laukia Watto traumos rezultatų, bėgimo pradininkas Najee Harrisas patyrė dar vieną pėdos traumą. Harrisas patyrė Lisfranco lūžį ikisezoninio sezono metu ir po rungtynių buvo pastebėtas vaikščiojančiais batais.

Tai, kad „Steelers“ sugebėjo iškovoti pergalę be dviejų geriausių savo žvaigždžių, rodo esminį skirtumą tarp šios komandos ir tos, kuri praėjusį sezoną pateko į atkrintamąsias.

Ryškiausias skirtumas? Faktas, kad ši gynyba grįžta.

„Steelers“ visada garsėjo savo „plieninės uždangos“ gynyba. Pitsburgo pergalių tradicijos pagrindas visada buvo gynyba. Tačiau „Steelers“ gynyboje pasirodė prasčiausiai nuo 1991 m. – praėjusį sezoną jie užėmė 22 vietą pagal leidžiamus taškus.

Burrowas, kuris buvo atleistas iš pareigų septynis kartus ir visą dieną susidūrė su nenumaldomu perdavimų srautu, įvertino savo diviziono varžovus už jų žaidimo planą.

„Tai apmaudu“, - sakė Burrow. „Sugrįžome antrajame kėlinyje. Finišavome stiprūs. Suteik jiems kreditą. Jie turėjo gerą planą“.

Nors Pitsburgas išties turi savo keblumų – trečiajame kėlinyje jie buvo 4 iš 15, o antrajame kėlinyje iš viso pelnė tris taškus – įspūdingiausias buvo komandos atsparumas kovojant po kelių nesėkmių.

Minkahas Fitzpatrickas, po to, kai buvo paragintas skirti abejotiną, bereikalingą baudą už šiurkštumą, kai „Bengals“ žaidėjas žaisdamas reguliacijos pabaigoje, blokavo tai, kas būtų buvęs laimėtas papildomas taškas.

Už šio žaidimo ribų Boswellas atšoko po to, kai per pratęsimą iš 55 jardų atmušė pergalę ir galiausiai pataikė į laimėtoją iš 53 jardų.

Tai net nekalba apie tai, kad „Steelers“ keturis kartus iš eilės sustabdė galingą „Bengals“ puolimą, kai atsimušė į vartus, o apyvarta ketvirtojo kėlinio pabaigoje smuko.

„Aš sakiau, kad jie turi būti tokie, kokių mums reikia“, Tomlinas sakė po žaidimo. „Taigi, šiandien mums reikėjo penkių (išsinešti). Štai ką daro puiki gynyba. Jūs, vaikinai, manęs prašėte apibrėžti puikią gynybą. Tai laisvas apibrėžimas. Nelaimių akivaizdoje jie šypsosi ir pristato reikiamus vaidinimus. Todėl prieš porą dienų atsakiau taip, kaip atsakiau, o šiandien yra to pavyzdys“.

„Steelers“ gynyba grįžo su kerštu. Ir nors tokios komandos kaip „Bengals“ ir „Baltimore Ravens“ gali turėti įspūdingesnių puolimų, divizijai gali tekti iš naujo pereiti Pitsburgą.