Andy Murray sugrįžo iš 0:2 rekordiškai 11-ą kartą „Australian Open Epic“.

Kai viskas baigėsi ir 5 valandas 45 minutes trukęs epas buvo baigtas, Andy Murray išleido didžiulį pasitenkinimo ir pasididžiavimo riaumojimą.

„Taip! Taip! Taip!" – sušuko jis Margaret Court arenos miniai.

35-erių Murray'us ką tik atmušė rungtynių tašką ir užbaigė rekordinį 11-ąjį sugrįžimą iš dviejų setų ir įveikė Thanasį Kokkinakį 4:6, 6:7 (4), 7:6 (5), 6: 3, 7-5 4.05 val. vietos laiku. Murray'us laimėjo ilgiausią savo karjeros mačą atvirame aikštyne atmušęs ranką dviem rankomis.

„Labai ačiū visiems, kad likote“, – sakė jis savo interviu teisme. „Juokingai vėlu, jums nereikėjo to daryti, bet tai tikrai padeda man ir Thanasiui tokioje situacijoje, sukuriant mums nuostabią atmosferą, todėl aš tai vertinu. Manau, visi, įskaitant mane, dabar turėtų eiti miegoti.

Rungtynės truko 345 minutes, tik 32 minutes trūko nuo bendro Krikštatėvio I ir II bėgimo laiko.

Murray'us antradienį iš eilės laimėjo penkių setų rezultatu po to, kai beveik penkias valandas kovojo, kad nuliūdintų Matteo Berrettini.

Trečiajame sete rezultatu 5:3 Kokkinakis pasidavė už mačą, tačiau užsispyręs Murray atsisakė pralaimėti.

„Neįtikėtina, kad man pavyko apsisukti“, – sakė 66-ą vietą pasaulyje užimantis Murray. „Thanasi atliko neįtikėtiną tašką ir smogė priekyje. Ir aš nežinau, kaip man pavyko tai ištverti. Rungtynės tęsėsi, pradėjau žaisti geriau. Ir taip, aš turiu didelę širdį.

Jis pridūrė: „Manau, kad dabar važiuoju daugiausiai rungtynių iš dviejų setų, kad pamilčiau, todėl tai dariau anksčiau. Turėjau to patirties ir tiesiog pasikliauju ta patirtimi, veržlumu, ta kova, meile žaidimui ir varžyboms, pagarba šiam renginiui ir varžyboms, todėl ir toliau tęsiau.

Murray'us yra žinomas dėl savo grimasų, skausmingų veidų ir šaukimo ant savo žaidėjo vartų per visas rungtynes, tačiau teigė, kad tai paneigia pagrindinį žaidimo džiaugsmą ir meilę.

„Žinau, kad neatrodau ypač laimingas, kai žaidžiu daug laiko, bet tada jaučiuosi labiausiai laimingas viduje“, – miniai juokdamasis sakė Murray.

„Aš visada mėgau varžytis, visada užsidėjau širdį ant rankovės ir demonstravau savo emocijas, kai žaidžiau, ir daugelį metų dėl to sulaukiau daug kritikos, bet aš toks.

Murray reikalai netaps lengvesni, jam teks susidurti su 24-uoju numeriu Roberto Bautista Agutu. 3 m. Australijos atvirojo čempionato pirmajame etape jie yra 3:2019, bet Bautista Agut penkiais setais įveikė Murray.