Ángel Di María sužaidė dar vieną didelį žaidimą, kai „Juventus“ žengia į Europos lygą

UEFA, atėmusi 15 taškų, šį sezoną „Juventus“ nepasiekė šalies sėkmės.ALE
Turino milžinams Europos lyga įgavo dar didesnę reikšmę.

Ta bausmė – aptarta m šis ankstesnis stulpelis – paliko „Bianconeri“ 12 taškų atstumu nuo geriausios keturios vietos, todėl laimėti Europos lygą, ko gero, geriausias būdas užsitikrinti vietą Čempionų lygoje 2023–24 m.

Vis dėlto po 32-ojo etapo susitikimo su Nantes namuose 1:1 sužaidę pirmąsias rungtynes, „Juve“ išvyko į Prancūziją, turėdamas daug darbo, jei nori tęsti savo pažangą varžybose.

Kaip ir visą sezoną, ilgas traumų sąrašas padidintų jų galimybes, nes Federico Chiesa, Arkadiuszas Milikas, Paulas Pogba ir Fabio Miretti išvyko dėl įvairių problemų.

Įeikite Angelas Di María.

Iki antrojo etapo pabaigos buvo likusios vos keturios minutės, kai Nicolò Fagioli atkovojo kamuolį giliai „Nantes“ kėlinyje, kelis kartus prisilietė, o po to išsirinko Di María.

Argentinos rinktinės futbolininkas nedvejojo ​​ir iš karto pasiuntė kamuolį galingu, riestančiu smūgiu, kuris atsidūrė viršutiniame tinklelio kampe ir paliko buvusį „Fiorentina“ vartininką Albaną Lafontą sugriebti.

Praėjus kiek daugiau nei 10 minučių, Di María efektyviai išlygino rezultatą, surinkdamas kamuolį beveik identiškoje padėtyje, bet šį kartą pasirinkdamas veržtis link vartų, aplenkdamas vartininką ir gynėją prieš bandydamas smūgiuoti, kurį gynėjas Nicolas Pallois atmušė ranka. gulėjo ant žemės.

Teisėjas jį išvarė iš aikštės ir paskyrė XNUMX metrų baudinį, kurį Di María tuoj pat įmetė namo. Su papildomu žmogumi „Juve“ išnaudojo savo pranašumą ir didino spaudimą, o iki kėlinio švilpuko turėjo nemažai progų pridėti trečdalį.

Di María tolimu smūgiu puikiai atrėmė Lafontą. Adrienas Rabiot iš arti smūgiavo galva virš skersinio, o Filipas Kostic pataikė į virpstą galingu savo smūgiu.

Po pertraukos atsirado daugiau progų, kol „Juve“ pagaliau sugriebė dar vieną įvartį. Sumanus Di María perdavimas įvedė Alexą Sandro į vartus ir pamatė, kad Lafontas atmetė jo pastangas, o Dusanas Vlahovičius pakėlė kamuolį į orą.

Di María smūgiavo galva, kurį Lafontas delnu atmušė, bet kai Vlahovičius išmušė paskutinę pastangą, teisėjas nurodė, kad kamuolys kirto liniją Di María bandymu.

Nuo tada tereikia pamatyti paskutines penkiolika minučių, tačiau beveik nekilo abejonių, kad Argentinos žvaigždė buvo skirtumas tarp abiejų pusių, dar kartą parodant, kad jis pasiduoda tada, kai tai yra svarbiausia.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko užbaigti gerą komandos darbą ir paversti jį įvarčiais“, – sakė jis. "Sky Italia" po rungtynių. „Norėjome patekti į kitą etapą, Europos lyga mums yra labai svarbi.

„Ilgai laukiau tokios progos su „Juve“ marškinėliais ir sugebėjau pakelti kartelę. Stengiuosi padėti komandai, laimėjome ir esame aštuntfinalyje.

„Šis rezultatas mūsų sezonui reiškia labai daug – čia laimėjome, o visas stadionas džiaugiasi prieš mus, bet gavome tai, ko norėjome.

Maxas Allegri taip pat buvo aiškiai patenkintas, naudodamas savo paties interviu po rungtynių tam pačiam transliuotojui, norėdamas pabrėžti, kad Di María tikrai yra ypatingas talentas.

„Jis yra čempionas ir skiriasi nuo kitų“, – sakė treneris "Sky Italia". „Jam viskas klostosi lengvai, jis pakelia bendrą komandos lygį, o visi kiti jo akivaizdoje jaučiasi labiau atsipalaidavę.

„Jis mato dalykus, kurių kiti negali. Di María yra tikrų čempionų kategorijoje.

Tai neabejotinai tiesa, kaip jis dar kartą įrodė „Stade de la Beaujoire“.