Argentina išgyveno stulbinamą Nyderlandų sugrįžimą ir pateks į pasaulio čempionato pusfinalį

TOPLINE

Argentina ir žvaigždė Lionelis Messi žengia į pasaulio čempionato pusfinalį, išgyvenus šokiruojantį dviejų įvarčių antrąjį kėlinį iš Nyderlandų.

svarbiausi faktai

Argentina laimėjo rungtynes ​​4:3 baudų metimo serijoje, po pratęsimo rezultatu 2:2.

Argentina išsiveržė į priekį 2:0 dėl Messi ir Nahuelio Molinos įvarčių, tačiau per paskutines antrojo kėlinio minutes iššvaistė persvarą.

Nyderlandai 83-iąją minutę pelnė pirmąjį įvartį Wouto Weghorsto įvarčiu, o 10-ąją žaidimo minutę likus vos kelioms sekundėms išlygino rezultatą.

Didelis skaičius

17. Būtent tiek geltonų kortelių buvo išleista chaotiškose rungtynėse, užfiksavus naują pasaulio čempionato rekordą. Raudonų kortelių nebuvo.

Ką reikia stebėti

Argentina antradienį pusfinalyje susikaus su Kroatija po to, kai Kroatija anksčiau penktadienį patyrė didžiulį sukrėtimą ne turnyro favoritai Brazilija.

Pagrindinės aplinkybės

Argentinos bėgimas yra atidžiai stebimas visame pasaulyje, nes tikimasi, kad tai bus paskutinė 35 metų Messi galimybė laimėti didžiausią pasaulyje sporto renginį. Jis priartėjo prie pergalės 2014 m., kai Argentina pasaulio čempionato finalo pratęsime pralaimėjo Vokietijai, tačiau 2022 m. pasaulio čempionatas dabar yra vienintelis kartas jo karjeroje, kai jis pateko į ketvirtfinalio etapą. Nyderlandai, nepaisydami stipraus pasirodymo grupių etape ir rezultato 3:1, į rungtynes ​​įsitraukė būdami pranašesni laimėti JAV raunde 16.

Tangentas

Marokas yra vienintelė kita ne Europos komanda, likusi pasaulio čempionate, ir tai jau pateko į istoriją kaip pirmoji arabų šalis, patekusi į ketvirtfinalį. Jei Marokas šeštadienį laimės rungtynes ​​su Portugalija, ji taps pirmąja Afrikos komanda, kuri kada nors pateks į pusfinalį.

Papildoma literatūra

Pasaulio taurės šokiruotojas: Kroatija išmušė mėgstamiausią Braziliją, net kai Neymaras pasiekė Pelé įvarčių rekordą („Forbes“)

JAV vyrų komanda iš pasaulio čempionato iškrito 3:1 pralaimėjus Nyderlandams („Forbes“)

Ką žiūrėti paskutinėje pasaulio taurės atkarpoje: paskutinė Messi pozicija, Neymaras vs. Pelé, Maroko bėgimas amžiams ir dar daugiau („Forbes“)