„Baltimore Ravens“ siūlo priminimą apie čempionato formulę 8-ąją savaitę

Ketvirtadienį Baltimore Ravens' Week 8 pergalės prieš Tampa Bay Buccaneers pirmoje pusėje jų puolimas atrodė kaip ataka, bandanti tapti tuo, kuo nėra.

Per paskutinius du kėlinius „Ravens“ grįžo į tai, ką moka geriausiai, o rezultatai buvo ryškūs.

„Ravens“ atsitraukė antrajame kėlinyje po anemiško pirmojo kėlinio pasirodymo ir iškovojo pergalę 27:22 ir pagerino rezultatą iki 5:3.

Tai buvo labai mažai tikėtinas posūkis, kai „Ravens“ pelnė tik tris taškus per pirmuosius du kėlinius, per kuriuos Baltimorė kamuolį paleido vos devynis kartus, o tai yra labai mažas skaičius, palyginti su pražanga, kuri pavyko pirmiausia dėl žaidimo įvairovės. ankstesniais metais.

Antrajame kėlinyje „Ravens“ grįžo į tą atakuojančią tapatybę, o jų pasirodymas leido manyti, kad jie gali būti teisėta grėsmė kovoti AFC, jei laikysis laiko patikrinto metodo, kuris jiems pasiteisino.

Baltimorė supjaustė „Buccaneers“ gynybą žaisdama, ištempdama Tampos įlanką horizontaliai, kad atsidarytų vidurys, efektyviai išnaudodama srovę ir ištraukdama Lamarą Jacksoną už kišenės ir mesdama judesį perdavimų žaidime.

Antrajame kėlinyje „Ravens“ nubėgo 206 jardus iš 24 nešimų, o Jacksonas atliko aštuonis iš aštuonių perdavimų ir 94 jardus. Baltimorė vidutiniškai surinko 0.30 tikėtinų taškų, pridėtų prie rungtynių prieš Tampos įlanką. rbsdm.com, palyginti su 0.02 EPA už žaidimą metant kamuolį. Baltimore yra antras NFL pagal skubos EPA per šį sezoną, atsiliekant tik nuo Cleveland Browns.

Jau seniai buvo nustatyta, kad paprastai perdavimų žaidimas yra daug efektyvesnis nei puolimas ant žemės, tačiau „Ravens“ puolimas yra geriausias, kai jis gali manipuliuoti gynyba įvairiais bėgimo žaidimais ir zonos skaitymo bei žaidimo grėsme. skaitymo parinktis.

Nors nemažus Jacksono sugebėjimus mesti kamuolį – jis yra geresnis perduotojas, nei jis yra vertinamas – turėtų būti panaudoti, kai įmanoma, pergalė prieš „Buccaneers“, kuri buvo patogesnė nei nurodytas galutinis rezultatas, turėtų būti priminimas „Ravens“ tai, kaip jie žaidė Raymondo Jameso stadione, yra geriausia jų sėkmės formulė.

Nedaug NFL komandų gali valdyti laikrodį ir sukurti sprogstamuosius žaidimus bėgimo žaidimu taip, kaip tai daro „Ravens“. Kai jie išnaudoja visas tas galimybes ir pasinaudoja varžovo puolimo trūkumais, kaip tai padarė jų perdavimai prieš Tampos įlanką, „Ravens“ – net ir AFC, kuriame yra dvi galingos komandos Buffalo Bills ir Kanzaso Sičio „Chiefs“ ekipose – turi receptą, kaip. eiti gilyn į posezonį.