Miuncheno „Bayern“ 2:0 įveikė „Barcą“ po Lewandowskio sugrįžimo, tačiau abejonės išlieka

Miuncheno „Bayern“ rezultatu 2:0 įveikė „Barcelona“ ekipą. Nors Lewandowskis turėjo savo progų, Lucaso Hernándezo (50 min.) ir Leroy'aus Sané (54 min.) įvarčiai užtikrino „Bayern“ visus tris taškus.

Tiesą sakant, „Barcelona“ kapituliacijos greitis po pirmojo įvarčio buvo įspūdingas. Pirmąsias 45 minutes „Bayern“ sunkiai sekėsi įveikti Hernándezo smūgiu galva po Joshua Kimmicho kampinio. Vos po keturių minučių žaidimas buvo baigtas, kai Sané atkimšo „Barca“ gynybą ir padarė rezultatą 2:0.

„Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ turėjo geresnes galimybes nei mes – mūsų paskutinis kamuolys nebuvo visai ten, – po rungtynių sakė „Bayern“ vyriausiasis treneris Julianas Nagelsmannas. „Antrame kėlinyje padėtis pagerėjo, o mūsų efektyvumas šiandien padarė skirtumą.

Lewandowskis savo jėgomis tikriausiai galėjo tai užbaigti pirmajame kėlinyje. „Mums pasisekė, kad jis pasiuntė tą salvę virš skersinio, ir aš ten patekau antruoju šansu“, – po rungtynių sakė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. „Šiandien pademonstravome gerą gynybos žaidimą.

Ta antroji dalis buvo tikra, bet tik antroje pusėje. Pirmajame kėlinyje ypač Alphonso Daviesas turėjo keletą kartų skubėti gesinti gaisrų. Kanadiečiui pasisekė, kad jo pražanga prieš Ousmane'ą Dembélé baudos aikštelėje (44') nebuvo įvertinta.

Tada antrajame kėlinyje įvyko du greiti „Bayern“ įvarčiai, kurie daugeliu atžvilgių nuspalvins daugybę pirmojo kėlinio trūkumų. Tačiau esmė ta, kad „Rekordmeister“, po trijų iš eilės kovojusių Bundeslygos rungtynių, vėl turėjo laikotarpių, kai komandos turėjo problemų su varžovu.

Bet galbūt gerbėjai ir žiniasklaida per griežtai elgėsi su „Bayern“? „Neturėtume perdėti; laimėjome CL rungtynes“, – sakė Neueris. „Turėjome vietos prieš „Inter“ ir „Barcelona“. Tačiau turime pasirodyti geriau prieš kompaktiškas komandas gale. Toks priešininkas dabar mūsų laukia savaitgalį Augsburge.

Neuerio teiginiuose yra tiesos elementas. „Bayern“ startas buvo fantastiškas, o daugelis stebėtojų manė, kad rugpjūčio mėnesį Bundesliga baigėsi po pergalių prieš Frankfurtą (6:1), „Wolfsburg“ (2:0) ir „Bochum“ (7:0).

Įvarčių rekordas – 15:1, „Bayern“ lygoje atrodė nesustabdomas, bet tada įvyko trys lygiosios. Pirmiausia Gladbachas atlaikė „Bayern“ 1:1, po to „Union Berlin“ atėmė tašką iš „Bayern“ lygiosiomis 2:2, o galiausiai „Stuttgart“ taip pat sugebėjo pasiekti lygiosiomis 2:2, du kartus nusileidęs „Allianz“ arenoje.

Trejas Bundeslygos rungtynes ​​be pergalių nutraukė labai įtikinama pergalė 2:0 prieš Milano „Inter“ San Siro stadione. Rungtynės su „Inter“ buvo bene geriausias pasirodymas šį sezoną iki tų dešimties minučių prieš „Barca“ šiandien, kurios užtikrino „Bayern“ dar tris taškus ir istorines 30 grupių rungtynes ​​Čempionų lygoje be pralaimėjimo – tai prilygsta Madrido „Real“ pasiektam rekordui.

Galbūt žiniasklaida per griežta „Bayern“ atžvilgiu. „Rekordmeister“ dabar mirties grupėje įveikė Milano „Inter“ ir „Barca“ ir iš esmės gali patekti į kitą etapą su dviem pergalėmis prieš Plzeno „Viktoria“.

Abejonių išliks tol, kol rezultatai Bundeslygoje pagerės. Kitas yra Augsburgas, kuris nesuteiks „Bayern“ vietos Barcai šiose rungtynėse. Be to, „Rekordmeister“ gali būti be Hernándezo ir Dayoto Upamecano, kurie abu šiąnakt susižeidė.

Tai turbūt pagrindinis „Barça“ rungtynių paėmimas. „Bayern“ padarė savo darbą ir paleido Lewandowski, grįžusį į „Allianz“ areną, tačiau abejonės išliks, kol Bundeslygos rezultatai nepagerės.

Manuel Veth yra laidos šeimininkas „Bundesliga Gegenpressing Podcast“. ir JAV teritorijos vadybininkas perdavimo rinkos. Jis taip pat buvo paskelbtas „Guardian“, „Newsweek“, „Howler“, „Pro Soccer USA“ ir keliuose kituose leidiniuose. Sekite jį Twitter: @ManuelVeth