Miuncheno „Bayern“ 6:1 įveikė Frankfurtą, dar labiau pabrėždama savo dominavimą Bundeslygoje

Tai buvo puiki pradžia Miuncheno „Bayern“ 2022/23 metų Bundeslygos kampanijai. „Rekordmeister“ išparduotoje „Deutsche Bank“ arenoje 6:1 įveikė Europos lygos nugalėtojus Frankfurto „Eintracht“. Tačiau nors „Bayern“ kampanija prasidėjo puikiai, Bundeslygoje vėl kyla diskusijų dėl jos konkurencingumo.

Tiesą sakant, „Bayern“ dominavimas buvo akivaizdus jau po žaidimo minučių. Per penkias minutes Joshua Kimmichas atidarė įvartį puikiu baudos smūgiu, kuris pagal AWS statistiką turėjo tik 4% tikimybę įmušti įvartį.

Šis tikslas lėmė nesėkmę. Benjaminas Pavardas (11 min.), Sadio Mané (29 min.), Jamalas Musiala (35 min.) ir Serge'as Gnabry (43 min.) padidino „Bayern“ pranašumą 5:0. Antrasis kėlinys buvo beprasmis ir leido vyriausiajam treneriui Julianui Nagelsmannui debiutuoti itin reklamuojamu talentu Mathys Tel paskutinėms žaidimo minutėms.

Musiala (83 m.) tuo tarpu pridėjo dar vieną, dar labiau pabrėždamas jo, kaip karščiausios perspektyvos Europos futbole, statusą. Vienintelis Frankfurto įvartis, kurį pelnė naujas kontraktas Randalas Kolo Muani (64'), triukšme vos nepasimetė.

„Žaidėme neįtikėtiną žaidimą su daug energijos“, – po rungtynių sakė Nagelsmannas. „Su Leipcigo žaidimu buvo daug paralelių. Vaikinai laimingi. Laimėjimai niekada nėra normalu, tai visada kažkas ypatingo, net jei laimėjai daug. Visi trokšta daugiau, ir tikiuosi, kad taip ir išliks.

Praėjusį šeštadienį DFL Supertaurės turnyre „Bayern“ taip pat dominavo pirmąsias 45 minutes prieš Leipcigą. Leipcigas tose rungtynėse vos negrįžo, bet per paskutines penkias minutes nesugebėjo išlyginti.

Kėlinio kėlinio rezultatas Leipcige ir šiandienos rezultatas bus dar vienas kritikos, kvestionuojančios Bundeslygos konkurencingumą, malūną. Iš tiesų, nepaisant Roberto Lewandowskio pasitraukimo arba galbūt dėl ​​to, „Bayern“ šį sezoną atrodo nesustabdoma.

Pirmus penkis įvarčius pelnė penki skirtingi įvarčiai, o tik Musiala – du kartus. Gnabry puolimas ir naujas kontraktas Manė nutildė tuos, kurie manė, kad lenkų puolėjo pakeisti nepavyks. Jei ką, „Rekordmeister“ dabar atrodo pavojingesnis ir subūrė komandą, kuri bus iššūkis Čempionų lygai, o „Bundeslygos“ titulas yra beveik antraeilis.

„Tai buvo visiškai pelnyta „Bayern“ pergalė“, – po rungtynių sakė Frankfurto „Eintracht“ vyriausiasis treneris Oliveris Glasneris. „Pametėme galvas po dviejų greitų įvarčių, kuriuos praleidome. „Bayern“ išnaudojo visas mūsų jiems suteiktas erdves. Mus tiesiog pribloškė jų tempas. Dabar trečiadienį turime galimybę pasirodyti geriau prieš Madrido „Real“.

Tie, kurie tiki, kad „Bayern“ dėmesys Čempionų lygai leis kitiems klubams iškovoti titulą, turės pagalvoti dar kartą. „Rekordmeister“ užėmė kiekvieną vaidmenį padvigubėjusį – tiesą sakant, tokie kaip Leroy Sané ir Kingsley Coman šiuo metu nepatektų į starto XI.

Tačiau šis dominavimas turi ir atvirkštinę pusę. Bundesliga sunkiai dirbo siekdama didesnio tarptautinio pripažinimo. „Bayern“ generalinis direktorius Oliveris Kahnas ir vykdomosios valdybos narys Andreasas Jungas pastarosiomis savaitėmis ragino kitus Vokietijos klubus išvykti į užsienį padėti parduoti lygą.

Iš tiesų, „Eintracht Frankfurt“ (į Japoniją), „VfB Stuttgart“ ir „1.FC Köln“ (abu žais draugiškas rungtynes ​​Ostine, Teksase) jau paskelbė apie keliones į pasaulio čempionato pertrauką lapkritį.

Išvykti į užsienį yra vienas dalykas; Kitas dalykas yra įtikinti žmones, kad lyga yra konkurencinga; Galų gale, „Bayern“ sumušė Frankfurtą 6:1 pirmame mače yra baisu optikoje – penktadienio vakarą JAV futbolo „Twitter“ pažvelgimas yra viskas, ką reikia žinoti apie „Bundeslygos“ pastangas parduoti save kaip produktą.

Galbūt „Bayern“ sezono atidarymas retrospektyviai buvo siaubinga idėja ir tai dar vienas priminimas apie klubo dominavimą ir atotrūkį prieš likusią lygos dalį. Vienas iš rungtynių, kurios būtų prasmingesnės, būtų Dortmundo rungtynės su Leverkuzenu, kurios žada būti šeštadienio vakaro spektaklis.

Bus smagu stebėti šias dvi komandas, bet po „Bayern“ dominavimo penktadienį, kiek už kietųjų Bundeslygos gerbėjų prisidės, ypač kai tą patį savaitgalį bus atidaryta „Premier“ lyga?

Manuel Veth yra laidos šeimininkas „Bundesliga Gegenpressing Podcast“. ir JAV teritorijos vadybininkas perdavimo rinkos. Jis taip pat buvo paskelbtas „Guardian“, „Newsweek“, „Howler“, „Pro Soccer USA“ ir keliuose kituose leidiniuose. Sekite jį Twitter: @ManuelVeth