Miuncheno „Bayern“ pralaimėjimas rodo, kad „FC Barcelona“ vis dar šiek tiek atsilieka nuo Čempionų lygos elito (VIDEO)

Antradienio vakarą „FC Barcelona“ nepavyko įrašyti istorijos, Čempionų lygoje 2:0 pralaimėjusi Miuncheno „Bayern“.

Katalonai niekada nebuvo įveikę bavarų savo namų aikštėje Europos elitinėse klubų varžybose, tačiau atrodė, kad jie ruošiasi tai ištaisyti sprogdindami pirmąjį kėlinį.

Daug šansų turėjo Robertas Lewandowskis ir Pedri. Tačiau jaudinančioje žemyno sunkiasvorių kovoje iki galo „Barca“ nesugebėjo atstumti savo varžovo, kai jie buvo ant lyno.

Jų Bundeslygos priešai sugėrė smūgius, o po to atmušė pora nokdaunų antrajame kėlinyje, kol vienbalsiai iškovojo taškus.

Pirmasis „Barca“ pralaimėjimas sezone bet kokiu formatu rodo, kad nepaisant visų pastebimų vyriausiojo trenerio Xavi Hernandezo laikrodžio patobulinimų ir naujų įsigijimų įtakos, „Blaugrana“ vis dar yra toli nuo iššūkio elitui.

„Kai paleidžiate komandas nuo kablio Čempionų lygoje prieš tokio lygio šalis, galiausiai mokate“, – po rungtynių Ispanijos transliuotojui „Movistar“ apgailestavo Xavi.

„Mes buvome geresni. Turėjome šešias ar septynias tikrai aiškias progas, bet „Bayern“ nėra toks atlaidus.

„Tačiau imsimės teigiamų dalykų ir, nors tai buvo neigiamas rezultatas, galime pasimokyti iš klaidų“, – pažadėjo jis.

„Tai žingsnis atgal. Padarėme pakankamai, kad pasiektume lygiąsias, jei ne laimėtume, pralaimėjimas nenusipelnytas, bet padarėme klaidų dviejose dėžėse.

Xavi teisus tuo, kad „Barca“ turi sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus. Per pirmąsias 45 minutes jie išvedė žaidimą į „Bayern“, kaip tik nedaugelis sugeba tokiame aukštyje, o geresnė pabaiga galėjo pakeisti antraštes.

Vis dar atitinkamai tik 19 ir 18 metų, Pedri ir Gavi vėl parodė, kad jie yra pajėgūs konkuruoti su pasaulio geriausiais ir kad priešiška atmosfera negali išjudinti jų iš žaidimo.

Tačiau kol Barca nepradės žudyti oponentų, kai turės galimybę ir netaps gatviškesni, laukti pirmojo UCL čempiono titulo kitą birželį bus aštuoneri metai.