Miuncheno „Bayern“ numetė 4 taškus, kad pradėtų kampaniją po pasaulio čempionato

Bundesliga grįžo iš žiemos pertraukos po Pasaulio taurės, bet panašu, kad Miuncheno „Bayern“ negavo žinutės, kad sezonas vėl prasideda. „Rekordmeister“ penktadienį numetė du taškus prieš „RB Leipzig“ (1:1), o tada prireikė pasaulinio lygio Joshua Kimmich, kad išgelbėtų antradienį lygiosiomis 1:1 prieš „Köln“.

Nors Säbener Straße „Spitzenspiel“ rungtynėse su Leipcigo rezultatais kels nerimas, istorija po antradienio mačo prieš „Köln“ buvo šiek tiek kitokia. Visų pirma pirmasis kėlinys buvo prastas, nes „Bayern“ neturėjo sprendimo po to, kai Ellyesas Skhiri 1:0 paleido svečią Billy Goats.

„Bayern“ trūko kūrybiškumo, gilumo atliekant gilius bėgimus ir atrodė neįtikėtinai pažeidžiamas, kai „Köln“ greitai laimėdavo kamuolį perėjimo metu. Tiesą sakant, Köln gali jaustis nusivylęs, kad nei vieno greito perėjimo metu neįmušė nė sekundės, o tai veiksmingai užbaigė žaidimą.

„Tikrai turime kalbėti apie pirmąjį kėlinį, ypač apie požiūrį ir požiūrį“, – po rungtynių žiniasklaidai sakė „Bayern“ saugas Joshua Kimmichas. "Mes dar kartą praleidome įvartį po setos." Taip dažnai būdavo pirmoje sezono pusėje. Tai turi būti kuo greičiau sustabdyta. Antrasis kėlinys buvo geresnis."

Naujasis Miuncheno „Bayern“ vartininkas Yannas Sommeris pakartojo Kimmicho nuotaikas. „Mes nežaidėme gero pirmojo kėlinio ir padarėme daug klaidų“, – sakė Sommeris. „Antajame kėlinyje į aikštę įnešėme daug daugiau jėgos. Tikslas buvo puikus. Deja, buvo kiek per vėlu. Jei išlygintume anksčiau, galėtume laimėti žaidimą.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ buvo tikrai geresnis. Tačiau dalis tiesos taip pat yra ta, kad kartais buvo prisiminimai apie Vokietijos žaidimus Katare. „Rekordmeister“ baigė žaidimą turėdamas 78% kamuolio ir dominavo nuo 855 iki 243 perdavimų.

„Mes buvome geresni antroje pusėje po kėlinių“, – sakė „Bayern“ treneris Julianas Nagelsmannas. „Kolnas sėdėjo giliai ir apsunkino mus. Jeigu būtume pelnę įvartį anksčiau, jiems būtų buvę sunku. Tai, kaip žaidėme antrajame kėlinyje, buvo tai, ką ir įsivaizdavome. Esu įsitikinęs, kad grįšime į pergalių kelią, jei taip ir tęsime.

Žinoma, „Bayern“ pagerėjo po to, kai Kingsley Comanas užėmė Serge'ą Gnabry (po rungtynių jis sulaukė kritikos dėl neteisėtos kelionės į Paryžių), o Leoną Goretzką pakeitė Ryanas Gravenberchas. Du keitimai įnešė daugiau greičio ir gylio į „Bayern“ žaidimą. Tačiau Köln vis tiek sugebėjo numušti paskutinį trečdalį, todėl tokiems kaip Jamal Musiala buvo sunku rasti vietos langelyje.

68-ąją minutę Musiala buvo atmuštas ir pakeistas Thomasu Mülleriu. Matomai Musialai trūko gaivumo ir kūrybiškumo prieš pasaulio čempionatą. Be Musiala, „Bayern“ turi labai mažai sprendimų, kaip įveikti gilias gynybos linijas.

Vietoj to, 90-ąją minutę „Bayern“ išlyginimui prireikė pasaulinio lygio Kimmicho finišo. Kimmicho šūvis iš už vartų neabejotinai buvo ypatingas, tačiau tai taip pat išryškino Rekordmeisterio nusivylimą ieškant sprendimų dėžutės viduje.

Galbūt Musialos grąžinimas bus daugelio „Bayern“ problemų po pasaulio čempionato sprendimas. Vis dėlto likusi lygos dalis tikėsis, kad „Rekordmeister“ prireiks dar kelių rungtynių, kad nusikratytų pasaulio čempionato rūdis.

Frankfurtas trečiadienį gali sumažinti atsilikimą nuo lentelės viršūnės, įveikęs Freiburgą, iki trijų taškų. Tai šeštadienį sudarytų skanias turnyro lentelės viršūnes, kai „Bayern“ priims Frankfurtą į tikrą „Topspiel“.

Manuel Veth yra laidos šeimininkas „Bundesliga Gegenpressing Podcast“. ir JAV teritorijos vadybininkas perdavimo rinkos. Jis taip pat buvo paskelbtas „Guardian“, „Newsweek“, „Howler“, „Pro Soccer USA“ ir keliuose kituose leidiniuose. Sekite jį Twitter: @ManuelVeth