Miuncheno „Bayern“ baigė „Bundeslygos“ krizę, 4:2 įveikęs „Wolfsburg“

Popieriuje Miuncheno „Bayern“ baigė savo mini krizę po pasaulio čempionato. „Rekordmeister“ savaitės viduryje 4:0 įveikė „Mainz“ DFB „Pokal“ turnyre ir, kas dar svarbiau, tris žaidimus iš eilės baigė lygiosiomis 1:1, 4:2 įveikdama „Wolfsburg“.

Iš pažiūros rezultatų krizė baigėsi. Tačiau triumfas prieš „Wolfsburg“ taip pat parodė daugybę trūkumų, kuriuos efektyvesnis varžovas galėjo geriau ištirti. Bundesliga.com duomenimis, Wolfsburg pirmavo xG 2.71 iki 0.68.

Nenuostabu, kad „Bayern“ vyriausiasis treneris Julianas Nagelsmannas sutiko, kad sekmadienio vakarą jo komandai galėjo šiek tiek pasisekti. „Pergalė buvo labai svarbi“, – po rungtynių žiniasklaidai sakė Nagelsmannas. „Iš pirmųjų trijų progų pelnėme tris įvarčius, todėl mums pasidarė lengviau.

Atrodė, kad šie trys Kingsley Comano (9 ir 14 min.) ir Thomaso Müllerio (19 min.) įvarčiai pražudė rungtynes, tačiau Jakubo Kaminskio įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje atvėrė duris „Wolfsburg“ komandai. Tada 54-ąją minutę Joshua Kimmichas buvo išsiųstas antrąja geltona kortele.

„Po rezultato 3:0 buvome per daug atsipalaidavę ir leidome „Wolfsburg“ grįžti į žaidimą“, – sakė Nagelsmannas. Tik individualios Jamalo Musialos magijos dėka 73 minutę „Bayern“ pagaliau sugebėjo užbaigti rungtynes ​​/ Jamalo įvartis buvo lemiamas“, – sakė Nagelsmannas. „Paimame tris taškus ir judame į priekį“.

Tačiau net ir po to ketvirtojo „Bayern“ įvarčio „Wolfsburg“ nepasitraukė. 81-ąją minutę „Wolves“ pelnė sekundę, kai Mattiasas Svanbergas pagaliau realizavo vieną iš daugelio savo progų. Po kelių akimirkų Yannickas Gerhardtas įmušė trečią įvartį, tačiau VAR įsikišo ir atėmė viltį sugrįžti į „Wolfsburg“.

Rezultatas reiškia, kad „Bayern“ kol kas išliks lentelės viršuje. Vienu tašku lenkia „Union Berlin“, trim taškais lenkia Dortmundą, keturiais taškais lenkia Leipcigą ir penkiais taškais lenkia Frankfurtą. Tačiau visos šios pusės išlieka tituliniame iššūkyje.

Be to, šios šalys taip pat atkreips dėmesį į tai, kad ši „Bayern“ pusė yra įveikiama. Buvo keli žaidimo atkarpai, kur rezultatyvesnė „Wolfsburg“ komanda galėjo pasižymėti. Buvusio „Bayern“ trenerio Niko Kovaco treniruojamas klubas taip pat padovanojo pirmuosius du įvarčius, įsigilindamas į neįmanomą duobę.

„Bayern pelnė tris įvarčius iš pirmųjų dviejų metimų, nes Kingsley's buvo perduotas smūgis, o ne smūgis“, – po žaidimo „Meidai“ sakė Kovacas. „Manau, kad šiandien mums labai nepasisekė pralaimėti. Jų individuali kokybė padarė skirtumą.

Žinoma, „Bayern“ tai matys kitaip. Nagelsmannas ir klubo vadovai tai vertins kaip tipišką „Bayern“ efektyvų pasirodymą. Jie taip pat pabrėš, kad ši pergalė buvo būtina per savaitę, kai kapitonas ir šiuo metu traumuotas vartininkas Manuelis Neueris davė prieštaringą dvigubą interviu „The Athletic“ ir „Süddeutsche Zeitung“.

Tame interviu Neueris griežtai kritikavo „Bayern“ bosus už tai, kad jie atleido vartininko trenerį Toni Tapalovičių. Nors pareiškimai, kaip dažnai žiniasklaidos katile, supančioje rekordų čempionus, buvo perpūsti, pralaimėjimas ar lygiosios prieš „Wolfsburg“ neabejotinai būtų atvėrę žiniasklaidos cirko vartus. Tačiau rezultatas visiems Säbener Straße suteikia šiek tiek laiko nusiraminti.

Tačiau ką rezultatas reiškia lenktynėms dėl titulo? Kaip visada, vertinant šį rezultatą tiesa bus kažkur per vidurį. „Bayern“ su džiaugsmu pasiims tuos tris taškus ir paskelbs savo formą. Varžovai atkreips dėmesį, kad „Bayern“ vis tiek gali laimėti sėkmingas rungtynes. Tačiau paslapčia jie nujaus, kad šį sezoną yra galimybė iškovoti Bundeslygos titulą.

Manuel Veth yra laidos šeimininkas „Bundesliga Gegenpressing Podcast“. ir JAV teritorijos vadybininkas perdavimo rinkos. Jis taip pat buvo paskelbtas „Guardian“, „Newsweek“, „Howler“, „Pro Soccer USA“ ir keliuose kituose leidiniuose. Sekite jį Twitter: @ManuelVeth