Brazilija 4:1 nokautavo Pietų Korėją ir pateko į ketvirtfinalį

TOPLINE

Brazilija pirmadienį išmetė Pietų Korėją iš pasaulio čempionato turnyro ir pateko į ketvirtfinalį, o tai yra aštuntas kartas iš eilės, kai sėkmingiausia pasaulio čempionato istorijoje komanda patenka į etapą.

svarbiausi faktai

Vos septynias minutes pirmoje rungtynių pusėje įmušė brazilas Vinicius Junioras prieš Pietų Korėją, po to Neymaras atliko baudos smūgį ir įvarčius įmušė Richarlisonas bei Lucasas Paqueta.

Neymarui, įmušusiam 77 įvarčius Brazilijos rinktinėje, tereikia dar vieno, kad Brazilijos futbolo legenda Pele iškovotų rezultatyviausio šalies žaidėjo titulą (7 iš šių įvarčių buvo per pasaulio čempionatą).

Nors Pietų Korėjos užpakalinė linija sunkiai gynėsi nuo Brazilijos atakų, Seung-Ho Paikas antrajame kėlinyje įmušė įvartį ir atmušė rezultatą 4:1.

Stebinantis faktas

Brazilija laimėjo penkis pasaulio čempionatus – daugiausiai iš bet kurios šalies turnyro istorijoje.

Ką reikia stebėti

Penktadienį Brazilija ketvirtfinalyje susigrums su Kroatija, kuri pateko į kitą etapą, kai po lygiosios 3:1 baudiniais 1:1 nugalėjo Japoniją. Jei Brazilija nugalės Kroatiją, ji pusfinalyje susikaus su Argentinos ir Nyderlandų penktadienio rungtynių nugalėtoja.

Pagrindinės aplinkybės

Pirmadienį turnyre liks 11 komandų: Brazilija, Nyderlandai, Argentina, Prancūzija, Anglija, Kroatija, Brazilija, Marokas, Ispanija, Portugalija ir Šveicarija. JAV buvo pritrenktas Olandija šeštadienį. Kroatija, Nyderlandai, Argentina, Anglija ir Prancūzija jau užsitikrino savo vietas turnyro ketvirtfinalyje, todėl šešios likusios komandos turi kovoti dėl trijų likusių vietų. Pasaulio čempionato finalas turėtų vykti sekmadienį, gruodžio 18 d.

Didelis skaičius

$ 440 milijonai. Štai kiek prizų pinigai FIFA skirs 32 pasaulio futbolo čempionate dalyvavusioms nacionalinėms komandoms, įskaitant 42 mln.