Ar „Green Bay Packers“ kovojantis puolimas gali rasti atsakymus prieš Belichicką ir patriotus?

Skaičiai nėra gražūs.

Ir tai švelniai tariant.

„Green Bay Packers“ šiame sezone turėjo 17 kamuolių antroje pusėje ir pelnė vos 10 taškų. Tai vargani 3.3 taško per rungtynes ​​ir vidutiniškai tik 0.59 taško už valdymą.

Dabar „Packers“ susiduria su iššūkiu bandyti pagerinti šiuos skaičius prieš geriausią NFL kada nors matytą trenerį. Grin Bėjus sekmadienį 3 val. priims Naująją Angliją ir šešis kartus „Super Bowl“ čempioną vyriausiąjį trenerį Billą Belichicką.

„Manau, kad visada ieškau koregavimo žaidime“, – sakė „Packers“ gynėjas Aaronas Rodgersas. „Man patinka kartais paerzinti mūsų darbuotojus, kai jie per pusę žaidimo pakoreguoja, (jie) labai susijaudina. Tai tarsi pagreitis, kai kurie žmonės tiki impulsu, kiti – ne. Kai kurie žmonės tiki pusiausvyros koregavimu, kiti – ne.

„Tačiau mes visada koreguojame, gudraujame ir smulkias smulkmenas, kad pabandytume pagerinti žaidimus tiek mūšio įkarštyje, tiek tada šone, kėlinuke ir dar daug kartų.

Iki šiol jie neveikė.

Ir tai yra didelė priežastis, dėl kurios Green Bay užima 27 vietąth taškų per rungtynes ​​tik 16.0 ir 19th prasižengdamas (228.7).

Iki šiol Green Bay turi 17 antrosios pusės:

• Aštuoni kamuoliukai.

• Du prarasti kamuoliai ir perimtas kamuolys.

• Trys serijos, kuriose žaidimas baigėsi.

• Viena serija, kai „Packers“ apvertė kamuolį kritimų metu.

• Vienas prisilietimas.

• Ir vienas lauko tikslas.

„Green Bay“ surengė įspūdingą 7 rungtynių ir 75 jardų smūgių žygį per antrąjį kėlinį prieš Minesotą 1 savaitę. Nuo to laiko „Packers“ 15 antrųjų kėlinių davė tik tris taškus (0.20).

Didžiausias nusivylimas įvyko praėjusią savaitę, kai Green Bay pirmavo Tampa Bay rezultatu 14:3, o antrajame kėlinyje liko be įvarčių ir beviltiškai išlaikė pergalę 14:12.

„Packers“ žaidė 30 rungtynių antroje pusėje prieš „Buccaneers“ ir turėjo tik 81 jardą – vidutiniškai tik 2.70 per žaidimą. Green Bay antrajame kėlinyje sugebėjo pelnyti vos keturias sekundes, o Rodgersas sumetė retą kamuolį.

„Beprotiška, kaip pagreitis vaidina tokį vaidmenį“, – sakė „Packers“ vyriausiasis treneris Mattas LaFleuras. „Atrodo, tu sėdi ten ir sakai: „Gerai. Mes galime tai sustabdyti. Galime vėl tai tęsti. Ir tiesiog, dėl kokių nors priežasčių, tai nepasitvirtino likusioje žaidimo dalyje.

„Ir tu nori kalbėti apie varginantį dalyką. Jūs sėdite ir krapštotės galvą, ką galime pavadinti, kad šis dalykas būtų tiesioginis? Nes kai tu nejudini kamuolio, tu taip, na, jie mus treniruoja, nes mes nieko negalime padaryti.

Sukelti reikalus – ir juos išlaikyti – prieš Belichicką ir „Patriots“ bus didžiulis iššūkis.

„Patriots“ neturi elitinio personalo, kaip mėgavosi daugelis puikių Belichick komandų. Tačiau tik nedaugelis, jei iš viso, turėjo geresnį gynybinį protą nei pats Beličikas.

„Patriots“ šiuo metu užima 10 vietąth bendroje gynyboje (314.7) ir aštuntas prieš perdavimą (200.0).

Belichicko komandos visada buvo pagarsėjusios tuo, kad atimdavo tai, kas geriausiai sekasi priešingiems nusižengimams, ir priversdavo jas pereiti prie plano B arba C. Green Bay atveju tai greičiausiai reikštų bandymą sulaikyti išsiskiriančius gynėjus Aaroną Jonesą ir AJ Dilloną, tačiau net „Packers“ pripažįsta. jie nežino, kaip Belichickas juos užpuls.

„Ruošiatės daugybei dalykų, bet viskas gali pasikeisti žaidime arba prieš rungtynes ​​arba kėlinyje, trečiajame ar ketvirtajame kėlinyje“, – sakė Rodgersas. „Jie turi daug schemų, pagal kurias gali eiti, jie yra labai gerai pasiruošę, gerai treniruojami, ir jūs turite būti pasiruošę kiekvienai aprėpčiai, spaudimui, nuliui, aštuoniems kritimams ir daugybei skirtingų dalykų. Didelė pagarba treneriui Belichickui. Manau, geriausias treneris žaidimo istorijoje.

Sunku ginčytis.

Belichickas buvo dviejų „Super Bowl“ čempionato komandų narys, kai 1985–90 m. buvo „New York Giants“ gynybos koordinatorius. Jis laimėjo šešis „Super Bowl“ titulus Naujojoje Anglijoje ir buvo NFL metų treneris 2003, 2007 ir 2010 m.

Belichickas buvo paskirtas į NFL viso dešimtmečio komandą 2000 ir 2010 m., o jis buvo pavadintas NFL 100th Jubiliejinė komanda.

Jam priklauso daugiausiai „Super Bowl“ pergalių (šešios), „Super Bowl“ pasirodymų (devynis), atkrintamųjų varžybų (31) ir divizionų čempionatų (17) rekordai. O LaFleur iššūkį sekmadienį laimės savo asmeninę šachmatų partiją prieš didįjį Belichicką.

„Tiesiog niekada nežinai, ką gausi“, – apie Belichicką sakė LaFleur. „Jis yra geriausias iš geriausių, nepaisant sporto šakos. Tai nėra šokiruojantis, kodėl jis laimėjo tiek daug „Super Bowl“ ir kodėl jis laimėjo tiek daug žaidimų. Jis puikiai atima iš jūsų tai, ką mokate geriausiai, ir išlaiko jus iš pusiausvyros. Iš tų pačių personalo grupių jie gali žaisti labai skirtingai. Nežinau. Jis tai daro aukštu lygiu tikrai ilgą laiką.

LaFleuras, kuris Green Bay per tris sezonus pelnė 41:11, pats tai padarė aukštu lygiu, bet daug trumpiau.

Dabar jo iššūkis bus ištaisyti „Packers“ puolimą – ypač antrajame kėlinyje – prieš didžiausią kada nors žinomą gynybos meistrą.

„Turite turėti tam tikrų planų ir koregavimų, jei jie pasisuks keliomis skirtingomis kryptimis“, – sakė „Packers“ puolimo koordinatorius Adamas Stenavič. „Jūs turite turėti kai kuriuos atsakymus į bet ką. Jie išbando jūsų taisykles ir išbando jus iš anksto, taikydami, ir bandys laimėti vienas prieš vieną užpakalinėje pusėje. Taigi jūs tiesiog turite būti pasirengę laimėti“.

Tai buvo daug lengviau pasakyti 2022 m. „Packers“.