Čikagos „Bulls“ užgožia naujienas apie Zacho LaVine'o traumą, pergalę sezono pradžios per karštį

Čikagos „Bulls“ jau buvo nelaimėlis, žengęs į sezono pradžios „South Beach“ dvikovą prieš Majamio „Heat“. Tada atėjo netikėta žinia, kad Zachas LaVine'as nežais dėl „kairiojo kelio traumos valdymo“, o tai sukėlė susirūpinimą dėl jo statuso po tarpsezoninės kelio operacijos ir pasirašius 215 mln. USD maksimalų kontraktą.

Vos prieš kelias dienas LaVine'as sakė, kad jaučiasi gerai ir neskausminga kelio. Nors antradienį jis pirmą kartą buvo įvardytas kaip abejotinas, dauguma vis tiek tikėjosi, kad jis atitiks atidarymą. LaVine'as atmetė neatvykimą į „Heat“ rungtynes ​​ir sakė, kad jis tiesiog yra „saugus“, tačiau „Bulls“ vyriausiasis treneris Billy Donovanas pripažino, kad LaVine'as jautė tam tikrą „diskomfortą“ ir „skausmą“. Julia Poe iš Chicago Tribune.

Mišrūs pranešimai iškėlė keletą raudonų vėliavėlių, ypač po visko, kas nutiko su Lonzo Ball šiais metais. Neatsižvelgiant į tai, kad „Ball“ išėjo į lauką, o LaVine'as po ilgo poilsio praleido pirmąsias šio sezono rungtynes, „Bulls“ komandai žengia į šias pirmąsias rungtynes.

Ir iš pradžių atrodė, kad Čikaga Majamyje bus susprogdinta. „Heat“ išsiveržė į priekį 13:4 ir kontroliavo pirmąjį pusantro kėlinį. Tačiau „Bulls“ neatsitraukė, antrajame ketvirtyje sugavo Majamį, o trečiajame ketvirtyje visiškai kontroliavo, o kas kitas – DeMaras DeRozanas.

Po gana ramaus pirmojo kėlinio DeRozanas trečiajame kėlinyje pelnė 19 taškų, kai Čikaga išsiveržė į priekį, o tada uždarė duris devyniais ketvirtojo kėlinio taškais, kad sulaikytų šeimininkų komandą. Tai yra 28 iš 37 taškų per antrąjį kėlinį, pergalę 116:108. Jis pataikė 14 iš 22 iš aikštės ir 2 iš 3 iš 3 taškų atstumo. Žinutė buvo skirta visiems skeptikams, kurie svarstė, ar jis galėtų pakartoti praėjusio sezono karjeros rezultatus.

DeRozanas buvo aiški žvaigždė, tačiau jam reikėjo pagalbos, kad įveiktų šią „Heat“ komandą savo namų aikštelėje. Antro kurso gynėjas Ayo Dosunmu pateisino ikisezoninį ažiotažą – pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvius perdavimus, o bendrai pataikė 3 iš 6 ir 3 iš XNUMX iš XNUMX taškų. Dosunmu šį sezoną jau ruošiasi sudaryti naują kontraktą ir puikiai startavo, prastai aplenkdamas savo gynėją Kyle'ą Lowry.

Kalbant apie pralenkimą, Nikola Vučevičius geriausiai pasižymėjo Bam Adebayo, kuris visą naktį kovojo su pramušimais aplink krepšį ir nepadarė jokios įtakos žaidimo gynybai, kaip tikėtasi. Vučevičius turėjo problemų su savo metimu (5 iš 13), tačiau pelnė 15 taškų ir atkovojo 17 kamuolių bei buvo geriausias rungtynių rezultatas – plius 16.

Goranas Dragicas (12) ir Coby White'as (10) buvo kiti „Bulls“ dviženkliai, o Dragicas antrajame ketvirtyje išlaikė Čikagos ryškų atstumą, nes iš trijų taškų atstumo 4 iš 4. Dragico kolega „Bulls“ naujokas Andre Drummondas taip pat puikiai žaidė spurtuose, nors ketvirtojo kėlinio pradžioje jam viskas pasidarė negražu, kol jis užleido vietą Vučevičiui.

Tai buvo siaubinga komandinė „Bulls“ komanda, kurią praėjusį sezoną reguliariai naikino geriausios Rytų konferencijos komandos, įskaitant „Heat“. Įprastai išliaupsintos Majamio gynybos raižymas be LaVine'o ir Ballo buvo šokiruojantis, atsižvelgiant į tai, kiek Čikaga kovojo su jais praėjusį sezoną, nors „Heat“ buvo nebūdingai aplaidžiai. Be to, nustebino tai, kad „Bulls“ pranoko „Heat“ iš už lanko – 13 iš 36 ir Majamio 12 iš 28.

Tai buvo geros savijautos pergalė „Bulls“ komandai, kuriai to tikrai reikėjo. Smūgio pralaimėjimas kartu su LaVine traumų naujienomis būtų atnešęs daug pražūties ir niūrumo. Nors LaVine'o trauma vis dar kelia nerimą ir ją reikės stebėti, galbūt visą sezoną, ši didelė pergalė puikiai priminė, koks nuostabus yra DeRozanas, ir suteikė vilties Čikagai atlaikyti šių ankstyvų traumų bėdų audrą.

LaVine'as praleis penktadienio rungtynes ​​išvykoje su Vašingtono „Wizards“, o tai nenuostabu, nes „Bulls“ namų rungtynės bus šeštadienį prieš Klivlando „Cavaliers“. LaVine'o nebus žaisti vienas po kito kurį laiką, jei jis iš viso juos žais šį sezoną. Tikimasi, kad jis žais prieš „Cavaliers“, kuri dėl akies traumos gali likti be „Visų žvaigždžių“ gynėjo Dariaus Garlando.

Jei LaVine nežais tame žaidime, mirksi daugiau įspėjamųjų ženklų. Tačiau kol kas „Bulls“ pasimėgaus šia pirmąja pergale, kai ruošis į Vašingtoną.