Coco Gauff ir Sloane Stephens ruošiasi visos Amerikos atvirojo Prancūzijos atvirojo čempionato ketvirtfinalyje

Coco Gauff ir Sloane Stephens keliaus į visos Amerikos ketvirtfinalį „French Open“.

Abu amerikiečiai sekmadienį laimėjo ketvirtojo turo rungtynes ​​iš eilės, o rungtynes ​​susiruošė antradienį.

Praėjusią vasarą jie žaidė US Open antrajame rate. Stephensas lengvai laimėjo 6:4, 6:2.

„Manau, kad paskutinį kartą, kai žaidžiau su ja, labai jaudinausi eidamas į rungtynes. Ne todėl, kad tai buvo Sloane. Tiesiog todėl, kad mes dalyvavome Ashe ir tai buvo visos Amerikos rungtynės. Manau, kad daugelis žmonių tose rungtynėse iš manęs daug tikėjosi“, – Gauffas sakė.

„Įstoju... [Aš] tiesiog priartėsiu prie to kaip ir bet kurioms kitoms rungtynėms. Turiu sugrįžti, žiūrėti tas rungtynes ​​ir pamatyti, ko iš jų galiu pasimokyti.

18-metė Gauff pateko į antrąjį „Roland Garros“ ketvirtfinalį iš eilės, rezultatu 6:4, 6:0 nugalėjusi 31-ąją Elise Mertens.

18-ą vietą užėmęs Gauffas pirmame sete prieš Mertensą du kartus atmušė pertrauką, bet laimėjo paskutinius aštuonis mačo geimus. Ji dėvėjo Mertensą per 82 minutes su pasaulinio lygio gynyba; Gauffas laimėjo 51 iš 75 taškų, surinktų daugiau nei penkiais metimais.

M. Mertensas, prieš Prancūzijos atvirąjį čempionatą dėl traumos praleidęs didžiąją dalį sezono ant molio aikštės, pataikė 25 nepriverstas klaidas ir tik 15 nugalėtojų. Gauffas, atvirkščiai, pataikė 19 nugalėtojų ir 17 nepriverstinių klaidų. Ji taip pat šešis kartus palaužė Mertensą ir pelnė 17 iš 20 taškų.

„Jaučiu, kad kiekvienose rungtynėse vis tobulėju“, – sakė Gauffas. „Manau, kad šiandien, nors ir turėjau sunkių akimirkų, sugebėjau tai ištverti. Tikrai jaučiu, kad su kiekvienomis rungtynėmis tobulėju.

„Aikštėje tikrai jaučiuosi užtikrintai. Manau, kad [molis] tikrai tinka mano žaidimui. … Ankstesniuose šio molio sezono turnyruose turėjau keletą gerų pergalių, bet tai tikrai nebuvo išskirtiniai rezultatai. Jaučiu, kad tai davė man daug ko pasimokyti, ir manau, kad priimu tas sunkias rungtynes, kurias pralaimėjau šį sezoną, tikrai mokausi iš jų ir, manau, parodysiu, kad man sekasi geriau.

2017 m. „US Open“ čempionas Stephensas 23:6, 2:6 įveikė 0-iąją vietą Jill Teichmann ir laimėjo 12 rungtynių iš eilės ir užbaigė rungtynes. Ji žaidžia kaip neįtraukta žaidėja, nes užima 64 vietą pasaulyje.

Gauffas ir Stephensas pateko tarp penkių amerikiečių moterų, patekusių į ketvirtąjį etapą.

Amanda Anisimova, kuris pirmame rate įveikė keturis kartus pagrindinę čempionę Naomi Osaką, trijuose setuose nusileido „US Open“ vicečempionei Leylah Fernandez 6:3, 4:6, 6:3.

19-metė Fernandez kitą kartą susitiks su kitu kairiarankiu Martina Trevisan, kuri per 7 valandą ir 6 minutes 10:7(5), 1:59 pramušė Aliaksandrą Sasnovich ir pratęsė savo pergalių seriją iki devynių rungtynių.

Dar dvi amerikietės žais pirmadienį.

22-oji Madison Keys susikaus su 29-ąja ruse Veronika Kudermetova, o 11-oji Jessica Pegula susitiks su rumune Irina-Camelia Begu. Jei ji žengs į priekį, ketvirtfinalyje ji gali susidurti su 1-a pasaulio čempione Iga Świątek, laimėjusia 31 mačą iš eilės.