DFL Supercup siūlo svarbių pamokų Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“.

Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“ įspūdingai pradėjo 2022/23 metų Bundeslygos sezoną. „Rekordmeister“ ir dabartiniai „DFB Pokal“ nugalėtojai šeštadienį susitiko DFL Supertaurėje prieš 47,000 3 gerbėjų Leipcigo „Red Bull“ arenoje. Per pirmąsias 0 minutes „Bayern“ pirmaujant 45:3, Leipcigas atakavo ir atsiliko, o žaidimas baigėsi 5:XNUMX „Rekordmeister“ naudai.

Jamalas Musiala (14 min.), Sadio Mané (31 min.), Benjaminas Pavardas (45 min.) išvedė „Bayern“ įtikinamai į priekį. Tada Marcelis Halstenbergas (59') padėjo Leipcigą ant lentos, o Serge'as Gnabry (66') iš pažiūros atitolino žaidimą. Tačiau Christopheris Nkunku (77') ir Dani Olmo (89') priartėjo prie to, kol Leroy'us Sané (98') galiausiai sustabdė žaidimą.

„Nesame patenkinti“, – apie Leipcigo bandymą sugrįžti po rungtynių sakė Dani Olmo. Ispanijos krašto puolėjas buvo akivaizdžiai nusivylęs dėl pirmojo Leipcigo kėlinio ir gilios duobės, kurią jis įstūmė į klubą. „Turime tobulėti ir pasimokyti iš šio ir kelių pastarųjų rungtynių.

Olmo užsiminė apie žaidimą su „Liverpool“, kad Leipcigas pralaimėjo 5:0. Rezultatas, kuris kažkada atrodė įmanomas ir šeštadienį. Visų pirma, „Bayern“ žaidėjas Jamalas Musiala žaidė audringai ir lengvai buvo geriausias aikštės žaidėjas.

„Galime sukurti daug progų, o jūs turite įsitikinti, kad esame negailestingi ir gynyboje“, – sakė Musiala. Vokiečių paauglys žaidė tarptinklinio ryšio 10 pozicijoje kairėje ir turėjo daug erdvės kūrybiškumui. "Kairė pusė yra labai atvira, ir jūs visada galite pasukti, kad išeitumėte plačiai arba įeitumėte į vidų.

Leipcige Musialai buvo lengva rasti kambarį, nutraukti linijas ir sukelti įvairiausių pavojingų akimirkų. Laimei, Leipcige, Musiala iškrito po 60 minučių. Be paauglio Leipcigo puolėjai staiga galėjo laisviau atakuoti, nes jų pačių užnugaryje nebegresia pavojus būti atskirtam, o tai leido jiems būti drąsesniems.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme prastai“, – po rungtynių sakė „RB Leipzig“ vartininkas Peteris Gulacsi. „Padovanojome jiems bent du įvarčius po nustatytų žaidimų. Nebuvome pakankamai budrūs, o įmušus tris įvarčius į kėlinį sugrįžti nebuvo lengva. Jie nusipelnė laimėti žaidimą, nes per visas 90 minučių; jie buvo geresnė komanda“.

Galiausiai, likus vos vienam sezonui iki Bundeslygos rimtumo pradžios, abu klubai turėjo keletą svarbių pamokų. Leipcigo komandai tai buvo antras kartas iš eilės, kai jie praleido penkis įvarčius prieš aukščiausio lygio komandą. „Mums nepatinka, kad praleidžiame tiek įvarčių“, – sakė Gulacsi.

Leipcigas demonstravo deficitą gynyboje ir pereinamajame žaidime prieš „Bayern“. Pirmajame kėlinyje Domenico Tedesco sistema atrodė chaotiška, o jo komanda dažnai susigaudavo greitai perkeldama kamuolį į priekį. Puolėjas Christopheris Nkunku atrodė pasimetęs, o žaidimas pagerėjo tik „Olmo“ įžaidus antrajame kėlinyje (52').

Keitimai taip pat turėjo įtakos „Bayern“, tačiau jų atveju – neigiamai. Žaidimas pasikeitė, kai 60-ąją minutę Musiala buvo pašalintas. 19-metis žaidėjas vadovavo saugai ir buvo nepaprastai svarbus pereinamuoju momentu.

Nors ir nebuvo prikaustytas startuolis, Musiala pareiškė, kad jis turėtų būti laikomas esminiu pirmosios komandos nariu. Kitas veiksnys buvo „Bayern“ gynyba, o Dayot Upamecano ir Lucas Hernándezas antrajame kėlinyje sunkiai suvaldė Leipcigo spaudos ir vidurio dominavimą.

Nagelsmannas tikrai bus susirūpinęs dėl to, kad jo komanda vos nepraleis 3:0, o paskui 4:1. Rekordmeisteris turi ką nuveikti; Naujo kontrakto Matthijso de Ligto pasirengimas bus itin svarbus siekiant padidinti gynybos saugumą. Musiala ir Marcelis Sabitzeris buvo svarbiausi Miuncheno „Bayern“ žaidėjai.

Esmė ta, kad „Bayern“ dar reikia nuveikti. Tačiau Nagelsmannas žiūrės į rezultatą suprasdamas, kad nors ir yra problemų, kai kalbama apie jo pusę, tokie konkurentai kaip RB Leipzig dar toli nuo tikro iššūkio savo komandai dėl titulo šį sezoną.

Manuel Veth yra laidos šeimininkas „Bundesliga Gegenpressing Podcast“. ir JAV teritorijos vadybininkas perdavimo rinkos. Jis taip pat buvo paskelbtas „Guardian“, „Newsweek“, „Howler“, „Pro Soccer USA“ ir keliuose kituose leidiniuose. Sekite jį Twitter: @ManuelVeth