Per chaotišką Ronaldo debiutą Saudo Arabijoje duetas pelnė 3 įvarčius

TOPLINE

Futbolo piktogramos Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi Ketvirtadienį sužavėjo minią Saudo Arabijoje, galbūt paskutinėse dviejų legendų rungtynėse, kai Ronaldo du kartus įmušė labai lauktą debiutą Saudo Arabijos futbolo komandoje po to, kai Messi pelnė pirmąjį įvartį šiame chaotiškame žaidime.

svarbiausi faktai

37 metų Ronaldo vadovavo visų žvaigždžių komandai, kurioje žaidė žaidėjai iš jo klubo „Al Nassr“ ir kitos Rijado komandos „Al Hilal“, o 35 metų Messi draugiškose rungtynėse „King Fahd International“ rungtyniavo Prancūzijos klube „Paris Saint-Germain“. Stadionas.

Messi rezultatą atidarė trečią minutę, o Ronaldo iš 34 metrų baudinio įmušė XNUMX-ąją minutę ir dar kartą prieš pat kėlinį.

Ronaldo buvo pakeistas 61-ąją minutę, o Messi buvo pašalintas po minutės.

PSG atkrintamąsias rungtynes ​​laimėjo 5:4, nors gynėjas Juanas Bernatas 39-ąją minutę gavo raudoną kortelę.

Ką reikia stebėti

Ronaldo pirmąsias rungtynes ​​Saudo Arabijos lygoje žais sekmadienį, kai Al Nassr susikaus su Al Ettifaq.

Ko mes nežinome

Neaišku, ar Messi ir Ronaldo dar kada nors žais vienas prieš kitą. Tikėtina, kad Al Nassr su Europos varžovais susikaus tik keliose draugiškose rungtynėse visus metus, o Messi susijęs į būsimą persikėlimą į „Major League Soccer“ komandą Majamio „Inter“, todėl jųdviejų žaidimas taptų dar mažiau tikėtinas.

Didelis skaičius

210 milijonų dolerių. Tiek Ronaldo 2 1/2 metų kontraktas su Al Nassr pranešta mokėk jam.

Tangentas

Messi pirmavo "Forbes" 2022 sąrašas geriausiai apmokamų sportininkų su 130 milijonų dolerių metiniu uždarbiu, o Ronaldo užėmė trečią vietą sąraše, uždirbęs 115 milijonų dolerių.

Pagrindinės aplinkybės

Daugelis futbolo stebėtojų mano, kad Messi ir Ronaldo yra vieni geriausių kada nors žaidusių rungtynių, o daugybė jų per daugelį metų surengtų kortelių tapo sporto legenda. Varžybos tarp jų pasiekė aukščiausią tašką 2010-ųjų pradžioje, kai jiedu buvo savo karjeros žydėjime ir žaidė Ispanijos klubuose – Ronaldo rungtyniavo Madrido „Real“, o Messi – „FC Barcelona“. Jiedu savo laimėjimus šioje srityje pavertė finansine sėkme, tačiau jų konkurencija netgi perauga į verslo įmones: Ronaldo yra sudaręs visą gyvenimą trunkantį pritarimo sandorį su „Nike“, o Messi – visam gyvenimui su „Adidas“.

Papildoma literatūra

Al Nassr teigia, kad Ronaldo sutartyje neturi punkto, kuriuo būtų remiamas Saudo Arabijos siekis pasaulio čempionate ("Reuters")