„Epicenter“ laimi, „Cyberknife“ užėmė vietą, o Zandonas pasirodė sunkioje dvikovoje

Šeštadienio popietę „Epicenter“ surengė žaidimo demonstraciją, kad Saratogoje greitai sumažintų 1.25 mln. USD „Travers Stakes“. Žokėjus Joelis Rosario vedė savo kompanioną į meistriškas taktines lenktynes, o pergale Epicentras užbaigia šiek tiek apniukusį skyrių, rodantį savo vietas Kentukio derbyje ir Preakness.

Cyberknife'as atitiko savo rytinės linijos trečiojo favorito statusą ir sėkmingai užėmė lenktynes, o Zandonas, du kartus atsidūręs už Epicenter, savo gyvenimo aprašyme pridėjo dar vieną trečią vietą. Nepaisant to, kad žokėjas Sonny Leonas niekada anksčiau nebuvo lenktyniavęs Saratogoje, jam pavyko atverti Derbio nugalėtoją Richą Strike'ą tiek, kad iškovotų savo nišą ketvirtoje vietoje.

Tačiau stulbinantis jo varžybų sąrašas vėl išryškino Epicentro vardą ir ištrynė visas abejones dėl žirgo, kuris liko pakibęs dėl dviejų netikėtų paskutinių sukrėtimų per pirmąsias dvi Trigubos karūnos lenktynes. „Epicenter“ įveikė ir „Derby“ nugalėtoją Richą Strike'ą, ir „Preakness“ nugalėtoją „Early Voting“, taip pat per daug reklamuojamą „Curlin“ nugalėtoją Artorių, kuris tiesiog negalėjo tapti svarbiu veiksniu šiose lenktynėse. Jis taip pat pranoko Zandoną, kuris nuolat bėga už Epicenter, ir ne mažiau kaip Cyberknife, kuris šiandien jam kėlė didžiausią grėsmę.

Nuspėjama, kad kadangi „Epicenter“ buvo ryto linijos favoritas ir šis statusas jam išliko iki pašto laiko – ir kadangi talentingoje „Travers“ srityje buvo šeši favoritai, tarp jų „Cyberknife“ ir „Zandon“, išmokos tikrai nebuvo tokios, kad skleisti nežabotą linksmybę tarp žaidėjų. Nepaisant to, „Epicenter“ už laimėjimą sumokėjo 4.10 USD, „Cyberknife“ sumokėjo 4.00 USD, o Zandonas už pasirodymą sumokėjo 2.90 USD.