Erikas Ten Hagas sveikina Marcuso Rashfordo poveikį po to, kai buvo numestas

„Manchester United“ treneris Erikas ten Hagas pagyrė savo puolėją Marcusą Rashfordą, kai jis šeštadienį „Molineux“ stadione 1:0 įveikė „Wolves“ įmušdamas vienintelį savo komandos įvartį.

Olandas išmetė Rashfordą iš pradinės sudėties po to, kai žaidėjas prisipažino permiegojęs ir pavėlavęs į komandos susitikimą.

„Gerai po sprendimo“, – sakė Ten Hagas. „Rashfordas buvo ryškus, gyvas ir pelnė įvartį, kad sureaguotų. Kiekvienas turi laikytis taisyklių ir jei taip reaguoji, tai yra teisingas atsakymas.

Nepaisant to, kad Rashfordas buvo įspūdingos formos ir pelnė įvarčius per paskutines dvejas „United“ rungtynes, Ten Hagas vis tiek nusprendė jį nubausti, pažemindamas jį į atsargų suolą, o galiausiai atvedė jį į Alejandro Garnacho kėlinį.

„Kiekvienas turi atitikti standartus ir taisykles“, – paaiškino Ten Hagas. „Taigi tada turi būti pasekmių, to aš irgi tikiuosi aikštėje, turi būti pasekmių, kitaip tu negali būti sėkmingas ir manau, kad jis atsakė teisingai.

Ten Hagas mano, kad jo žaidėjai pirmą kėlinį atliko nepakartojamą pasirodymą, nes nebuvo pasiruošę pietų metu „Wolves“ startui.

„Mes žinome, kad kai čia eini, bus sunku, ypač tomis aplinkybėmis, kuriomis jie atsiduria su nauju vadovu“, – sakė jis. „Tą patį patyrėme ir „Aston Villa“, komandoje ir aplink klubą atsiranda naujos energijos, pirmosios namų rungtynės, ir tu turi būti tam pasiruošęs. Mes nebuvome“.

„Tai pietų žaidimas, bet tu turi būti tam pasiruošęs. Taigi tai yra kiekvieno žaidėjo atsakomybė, o kai kurie nebuvo pasiruošę, nebuvo priekinėje kojoje, nebuvo susikaupę ir tada jūs turite problemų. Jei įmušime įvartį pirmoje pusėje, gyvenimas bus lengvas.

„Nebuvau patenkintas pasirodymu pirmajame kėlinyje, manau, kad turėjome geras progas pelnyti įvartį, jas sukūrėme, neįmušėme, todėl turime būti labiau klinikiniai.

„Nebuvau patenkintas per kėlinį ir sakiau jiems, kad jie nelaimės šio žaidimo ir visi turėjo atiduoti 10% daugiau.

Į kėlinį įžaidus Rashfordą ir vidurio puolėjui iš brazilo Fredui Christianui Eriksenui po 61 min. United pagerino savo tempą ir pradėjo tvirtinti savo žaidimą.

„Mano nuomone, antrasis kėlinys buvo geresnis“, – sakė Ten Hagas. „Įžaidęs Fredas laimėjo antrus kamuolius ir susiejo žaidimą. Žinome, kad Rashy gali pelnyti įvarčius, ir tai jis padarė, kai įžaidė.

Dėl šios pergalės „United“ pirmą kartą šiame sezone pateko į geriausiųjų ketvertą, tačiau Ten Hagas nebuvo suinteresuotas per ilgai ties tuo mąstyti. „Šiandien padarėme gerą žingsnį, pirmą kartą patekome į geriausių ketvertą, bet tai nieko nereiškia. Turime laimėti visas rungtynes. Norime kažką pabandyti ir laimėti. Tai priklauso nuo visų sunkaus darbo“.

„Esame komanda, kurią sunku įveikti, bet taip yra todėl, kad atakuojame 11 ir ginamės su 11, o visi laikosi gynybos taisyklių, todėl prieš mus sunku įmušti įvartį. Jei daugiau to nedarysime, būsime nubausti, o kai išeisite iš aikštės ir kai nesilaikysite taisyklių ir standartų, tai taip pat pateks į aikštę.