Europos lygos atkrintamųjų varžybų rezultatai, žaidėjų reitingai, ką sužinojome

„FC Barcelona“ ketvirtadienį Europos lygos atkrintamosiose rungtynėse susitiko su „Manchester United“. Štai rezultatas, kai kurie žaidėjų reitingai ir tai, ko išmokome iš lygiųjų.

„Manchester United“ 2 – 1 „Barcelona“.

Fredas, 47′ Lewandowskis, 18′

Antony, 73′

Mančesteris „United“ laimi bendru rezultatu 4:3 ir patenka į 16-ąją.

Marc-Andre ter Stegen

Anksti labai sustabdė Bruno Fernandesą, tačiau jam mažai ką pavyko padaryti su bet kuriuo „United“ įvarčiu. 7

Alejandro Balde

Pagautas Fernandesas, kai portugalas beveik atmušė 1:0 anksti, bet pamažu gerėjo eidamas į priekį. Laimėjo baudinį Lewandowskis pavertė ir daug pagyrimų už nepriekaištingą pirmąjį kėlinį. Po pertraukos jis galėjo būti apkaltintas dėl savo pozicijos į Fredo ir Antony įvarčius, bet taip pat galėjo kaltinti kitus. 6

Andreas Christensen

Pirmą kėlinį žaidė stabiliai ir buvo labai svarbus atmetant Antony smūgį antroje pusėje, nes jaunuolis atrodė, kad „United“ į priekį. Kol jis galiausiai padarė, tai yra. 7

Ronaldas araujo

Fantastiški santykiai su Marcusu Rashfordu, kai geros formos Europos puolėjas pirmajame kėlinyje galva nukreipė į centrą. Nepavyko nieko sustabdyti, nes „United“ perėmė 100-ąjį jo pasirodymą klube. Artėjant 80 minučių padarė didelį iššūkį, kad sustabdytų deficito didėjimą. 7

Žiulis Kounde

Išgąsdino po minutės po to, kai Luke'as Shaw trenkėsi koja. Rashfordą tvarkė daug geriau dešinėje nugaroje nei pirmajame etape, tačiau iš pradžių buvo šiek tiek švaistomas, kai perėjo į aikštę. Beveik išvedė „Barcą“ į priekį 2:1, kai fantastišku smūgiu galva virto Davidas De Gea. 6

Franck Kessie

Bandė Casemiro pranešti, kad yra ten, bet 10 minučių pavojingoje vietoje prasižengė brazilui. Visada buvo fizinis, kai reikėjo, bet paliko grubius dalykus, kad iškiltų priešakyje, atlikdamas pažangų puolimo vaidmenį. Visada susiejo žaidimą savo geriausiu pasirodymu su Barca marškinėliais iki šiol pirmajame kėlinyje. Išbandė De Gea antrajame kėlinyje nuo baudos aikštelės krašto, bet krito, kaip ir „Barca“ apskritai. 7 – RUKTŲ ŽMOGUS

Sergio Busketsas

Grįžo po traumos ir, nors ir dažnai pralenkė, prireikus atliko puikius pirmojo kėlinio smūgius parko viduryje, žinodamas savo padėtį. Kuo mažiau kalbama apie jo antrojo kėlinio pradžią, tuo geriau, kai jį pradėjo užvaldyti Fredas ir Casemiro. 6

Frenkie de Jong

Gerai gynėsi pirmajame kėlinyje, dengdamas tokius kaip Balde, kai jie atakavo aukštai. Pradėjo kaupti juokingus perdavimus, dvikovą ir driblingą, kad parodytų, kodėl „United“ vasarą jo taip labai norėjo. Antrajame kėlinyje pradėjo vangiai ir galbūt turi būti šiek tiek kaltas dėl Fredo išlyginimo. Tačiau kaip vienintelis vidurio puolėjas, sekantis atgal, tai būtų žiauru. Visada buvo šalia, kai „United“ atakavo, kai atėjo jų eilė dominuoti antrajame kėlinyje. 7

Sergi Roberto

Paskirtas netikro kairiojo krašto puolėjo vaidmenyje, kuriame komandos lape paprastai gyvena Gavi. Jis buvo labiau centrinis ir, nors jam trūko jaunuolio tempo, jis stengėsi suderinti savo intensyvumą, visada stengdamasis spausti ir sekti atgal. Neabejotinai geriausias pirmojo kėlinio žaidėjas kartu su Kessie ir per pirmąsias 10 antrojo kėlinio minučių iškovojo geltoną spalvą už savo vaidmenį abiejų komandų grumtynėse. Atvežtas Ferranui Torresui 70 minučių. 7

Robert Lewandowski

Nieko nepadarė iki baudinio, kuris išvedė „Barcą“ į priekį 1:0 ir šiek tiek vėliau. Suteikė galimybę išlyginti rezultatą per kompensacijos laiką. Paprastai tariant, dar vienas nerimą keliantis pasirodymas jo repertuare po pasaulio taurės nuosmukio. 5

Raphinha

Pirmuoju žaidimo prisilietimu įsirėžė į vartų kraštą, bet nesugebėjo sulaikyti smūgio. Jis taip pat negalėjo gerai palaikyti ryšį su Roberto, artėjant kėliniui. Fernandesas atmušė kamuolį prieš Antony vartus, kuris padarė rezultatą 2:1, o po to greitai jį atmušė Ansu Fati. 5

Ką išmokome

Nesvarbu, kas yra laisvas, sužeistas ar suspenduotas, keturi vidurio puolėjai su vienu krašto puolėju yra akivaizdus kelias Xavi.

Išėjus iš Pedri ir Gavi, jų pakaitalai Kessie ir Roberto buvo geriausi pirmojo kėlinio žaidėjai, nes „Barca“ visiškai dominavo savo šeimininkuose.

Tačiau jie išėjo į antrąjį 45 m. žaidimą šiek tiek vangiai ir leido „United“ sugrįžti į žaidimą, o patys daugiau niekada nekontroliavo, nes buvo tyčiojamasi iš „Premier“Branduolinėje informacinėje programoje