Gavi nutildo „Auksinio berniuko“ apdovanojimo kritikus su Madrido „Real“ griovimo meistriškumo kursu

Gavi nutildė kritikus, kurie šaipėsi, kai sekmadienį gavo „Auksinio berniuko“ apdovanojimą su meistriškumo klase Ispanijos supertaurės finale.

Saudo Arabijos „El Clasico“ rungtynėse 32-ąją minutę įmušęs Madrido „Real“ įvartį, 18-metis žaidėjas atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui Robertui Lewandowskiui per kėlinį, kai „Barca“ padvigubino savo pranašumą.

Antrajame kėlinyje buvo daugiau, nes Ispanijos rinktinės žaidėjas surengė saugas partneris Pedri ir padarė rezultatą 3:0, o „Barca“ iškovojo pergalę 3:1 ir iškovojo pirmąjį trofėjų po Lionelio Messi išvykimo 2021 m.

Teisingai apdovanotas „Žmogaus rungtynėmis“, Gavi pasirodymas buvo ne tik įvarčiai ir rezultatyvūs perdavimai, bet ir buvo pagirtas įspūdingesne statistika.

Tiksliai atlikęs 88 % savo perdavimų, jis taip pat atliko 100 % tikslius kamuolius, sukūrė daugiausiai progų ir laimėjo daugiausiai dvikovų prieš elitinę oponentą, o tai buvo antausis tiems, kurie manė, kad jis nevertas laimėti geriausio Europos žaidėjo apdovanojimo. 21 metų amžiaus 2022 m. pabaigoje.

Kaip paaiškino „bekalbis“ Xavi, Gavi laimėtojo mentalitetas ir titulų troškimas užkrečia likusį būrį, kurį sudarė vyresni už jį nariai.

„Jis yra vaikas, kuris jaudina visus“, - Xavi sakė spaudos konferencijoje po rungtynių iš King Fahd stadiono. „Kai matai jį taip rungtyniaujantį... širdis, siela ir charakteris, su kuriais jis žaidžia, užkrečia visą likusią komandą.

„Jis taip pat yra gimęs lyderis, jam viskas savaime suprantama – ir sulaukus 18 metų. Jis yra įspūdingas. Ne kartą tai sakiau, bet nepavargstu jį girti. Jis neturi lubų, todėl nelėtinkite jo.

Tačiau nors Gavi neturi lubų, jis akivaizdžiai laikosi kojomis ant žemės. „Žinau, kad dar galiu daug tobulėti. Noriu toliau tobulėti“, – savo spaudos konferencijoje po finalinio švilpuko paaiškino jis.

Kadangi jis ir Pedri pirmauja, Messi eros „Barca“ gerbėjų laukia įdomūs laikai atrodė, kad buvo paguldytas į lovą du vunderkindai, trokštantys sėkmės.

Abu žaidėjai yra susaistyti ilgalaikėmis sutartimis, prie kurių pridėtos 1 mlrd.