Golfo žaidėjas Scottie Scheffler laimėjo pirmuosius „Masters“ turnyrus, o Woodsas užėmė 47 vietą

TOPLINE

Scottie Scheffleris – 1-ąją vietą pasaulyje užimantis golfo žaidėjas – sekmadienį laimėjo 86-ąjį kasmetinį „Masters“ turnyrą, aplenkdamas antrąją vietą užėmusį Rory'į McIlroy, turnyrą užėmęs 10 žemiau ir iškovojo pirmąją pergalę pagrindiniame čempionate. o penkis kartus nugalėtojas Tigeris Woodsas sunkiai grįžo į sportą ne visą darbo dieną.

svarbiausi faktai

Scheffleris tapo dešimtu jauniausiu prestižinio turnyro nugalėtoju ir atsiėmė pirmąją žalią striukę, būdamas 25 metų ir dešimties mėnesių amžiaus, ketveriais metais vyresnis nei Tigeris Woodsas, kai 21 m., būdamas 1997 metų, laimėjo pirmąjį „Masters“ turnyrą – jauniausią kada nors laimėjusią. tai.

Nepaisant vėlyvo McIlroy pakilimo sekmadienį, kai finišavo septintu lygiu žemiau nominalo, žalia striukė jį dar kartą aplenkė ir nepasiekė „Masters“ pergalės 14-ą kartą šiame turnyre, nors sekmadienį iškovota antroji vieta buvo geriausias karjeroje per 32 metus. senas, kuris bent kartą iškovojo pergalę kiekviename kitame pagrindiniame golfo turnyre.

Praėjusių metų laimėtojas Collinas Morikawa užėmė penktą vietą, užėmęs keturis žemiau par.

Sekmadienį 46-erių Woodsas turnyre užėmė 47-ą vietą – tai vienas prasčiausių jo karjeros pasiekimų, bet pažadėjo dar kartą žaisti liepos mėnesį vyksiančiame „British Open“.

Didelis skaičius

2.7 milijono dolerių. Tai yra piniginis prizas, kurį Scheffleris parsiveš iš Augusta nacionalinio golfo klubo – didžiausią 15 milijonų dolerių piniginės dalį iš Masters.

Pagrindinės aplinkybės

Po to, kai 2021 m. vasarį sudužus vienam automobiliui jis patyrė didelių kojų traumų, Woodsas sakė, kad turnyruose dalyvaus ne visą darbo dieną. Šios savaitės „Masters“ buvo pirmasis jo pasirodymas varžybose nuo 2020 m. „Masters“ prieš pusantrų metų.

Ką reikia stebėti

PGA čempionatas, kitas pagrindinis golfo turnyras, prasidės gegužės 19 d. Southern Hills užmiesčio klube Talsoje, Oklahomoje. Vėliau vyks „US Open“ turnyras, kuris birželio 16 d. prasidės užmiesčio klube Brukline, Masačusetso valstijoje. Po sekmadienio „Masters“, Woodsas sakė, „Sky Sports“ jis nebuvo tikras, ar žais kurioje nors iš būsimų pagrindinių turnyrų, bet patvirtino, kad liepos mėnesį žais „British Open“: „Tai mano mėgstamiausias golfo aikštynas pasaulyje“, – sakė Woodsas apie senąjį Sent Andrews aikštyną. kur vyks „British Open“, „taigi aš būsiu ten, bet nieko tarp to nežinau“.