Goranas Dragicas, Andre Drummondas suteikia didelę vertę Čikagos „Bulls“ sezonui pradėti

Čikagos „Bulls“ 2022 metų tarpsezonis šiuo metu buvo gana slegiantis. Laisvųjų agentų papildymai Andre Drummond ir Goran Dragic atrodė neįkvepiantys ir pigūs žingsniai tai tik nežymiai pagerintų „Bulls“ gylį, beveik vien todėl, kad žaidėjai, kuriuos jie pakeitė, negalėjo būti daug blogesni. Prabangos mokesčio sumažinimas tik padidino nusivylimą.

Nors laukia dar ilgas sezonas, ankstyvi šių įsigijimų rezultatai iš tikrųjų buvo siaubingi ir maloniai nustebino. Šis veteranų duetas stiprina suolo vienetą, kuris padarė didelę įtaką „Bulls“ komandai, o jų chemija iš jų praėjusio sezono „Brooklyn Nets“ kartu šviečia.

36-erių Dragičius buvo atskleistas po to, kai jo papildymas veterano minimaliu kontraktu pasijuto keistai, kai tai įvyko dėl perpildytos „Bulls“ aikštės, kuri tikėjosi susigrąžinti Lonzo Ballą. Tačiau Ballui, kuriam prireikė dar vienos kelio operacijos ir kuris keletą mėnesių praleido sezoną, atvėrė veteranui galimybę patekti į atsarginio gynėjo vietą už Ayo Dosunmu. Dragicas tikrai išnaudojo visas savo minutes ir griauna nuplauti pasakojimą, nuolat stumdamas tempą ir skraidydamas po aikštę, atrodydamas kaip buvęs „Visų žvaigždžių“ aš.

Dragicas vidutiniškai per 8.6 minutės pelno 4.2 taško ir atlieka 17.4 rezultatyvaus perdavimo, o tai per 17.8 minutes pelno 8.7 taško ir atlieka 36 naudingumo balo. Jo karjeros 36 rezultatyvių perdavimų balas yra 6.2, o karjeros rekordas – 7.9 – 2012–13 m. Jis vykdo nusikaltimą ir įspūdingai padengia stalą:

Kaip matyti iš vaizdo įrašo, chemija su Drummondu yra apčiuopiama, o Dragico svaidymas suteikia dideliam vyrui daug lengvų krepšių. Dragicas savo skausmais pasielgė rimtai, įskaitant ir Javonte Green:

Dragicas taip pat pataiko 61.5% iš 3 taškų diapazono, o tai gerokai sumažės, bet buvo didelė pagalba ankstyvosiose šio sezono stadijose. Jis per savo karjerą buvo solidus tritaškių metimas (3 proc.), o „Bulls“ imsis, ką gali gauti šioje srityje.

Čikagos rezultatas plius 37 per 87 minutes aikštėje praleistas Dragico (plius-22 per 70 minučių su Drummondu) žaisdami 103.76 tempu, NBA.com. „Bulls“ nenori jo pertempti, tačiau panaudoti jį šiame vaidmenyje, kai jis gali per 15–20 minučių per rungtynes ​​minėti medalio pedalus, iki šiol buvo tobula. Billy Donovanas pagrįstai juo pasitiki kur kas labiau nei Coby White'as, kuris matė, kad per pastarąsias dvejas rungtynes ​​jo minutės sumažėjo.

Kalbant apie Drummondą, jis ir toliau atšoka elito lygyje ir atplėšia 9.4 lentos vos per 15.6 minutės per rungtynes. Tai gerai, kai per 21.7 minutes atkovoja 36 kamuolio. Kaip ir tas Dragico rezultatyvaus perdavimo skaičius, tai būtų karjeros rekordas.

29-erių futbolininkas niekada nebuvo elitinis ratlankių gynėjas, nepaisant jo stambaus buvimo, tačiau šiuo metu jis atlieka puikų darbą gynyboje, būdamas daug sustojimų suolo padalinio dalimi. Jie tą gynybą paverčia puolimu, daugiausia dėl Dragico stūmimo tempo.

Drummondui vis dar kartais gali skaudėti galvą, kai jis bando padaryti per daug su kamuoliu rankose. Jam sunkiai sekėsi užbaigti aplink kraštą, kai nedunka, ir jis apverčia kamuolį dideliu greičiu. Tačiau kai jis laikosi tik atkovotų kamuolių, ekranų nustatymo, smūgių gaudymo ir garso gynybos, jis yra puikus atsarginis centras. Jis netgi pademonstravo norą mesti tritaškius, nors reguliariajame sezone yra 3 iš 0 po to, kai ikisezoninio žaidimo rezultatas buvo 2 iš 3.

Galų gale, buvęs „Visų žvaigždžių“ turnyras yra aiškus patobulinimas, palyginti su pasitraukusiu Tristanu Thompsonu ir trečiuoju centru Tony Bradley. Nors jaunesniojo Isaiah Hartensteino pasirašymas pelningesniu sandoriu (jis atiteko „Knicks“ dvejiems metams, 16 mln. USD), vis tiek būtų buvę patraukliau, Drummondas savo dvejų metų 6.56 mln.

Dragicas ir Drummondas vis dar turi įrodyti, kad gali būti tokie veiksmingi per visą sezoną ir patekti į atkrintamąsias. Komandos darys korekcijas, o ilgo sezono susidėvėjimas atsiras. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie du veteranus, turinčius daug mylių.

Tačiau kol kas šie įsigijimai atrodo kaip Arturo Karnisovo ir Marco Eversley namų bėgimai po to, kai jie sulaukė kritikos dėl tarpsezonio planų.