Kaip „FC Barcelona“ pralaimėjo Čempionų lygos žvaigždę Rodrygo Madrido „Real“.

Madrido „Real“ perlas Rodrygo yra miestelio kalba po trečiadienio vakarą „Bernabeu“ stadione vykusiose Čempionų lygos pusfinalio atkrintamosiose rungtynėse su „Manchester City“.

Dar kartą pakilęs nuo atsarginių žaidėjų suolo ir išlyginęs rezultatą, kaip ir ketvirtfinalyje prieš varžovų savininką „Chelsea“, brazilas 90-ąją ir 91-ąją minutes pelnė įtvarą ir privertė pratęsti laiką, kol Karimas Benzema 95-ąją minutę pakeitė rezultatą. bauda įvedė „Los Blancos“ į finalą prieš „Liverpool“, laimėdama bendru rezultatu 6:5.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu įmušti du įvarčius pusfinalyje ir nuvesti Madridą į vietą, kur jiems visada priklauso – Čempionų lygos finalą – ir jį laimėti“, – po rungtynių sakė 21-erių futbolininkas. .

„Negirdėjau, ką man sako komandos draugai, nes negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Pralaimėjome žaidimą [prieš] mano pirmąjį įvartį 90-ąją minutę ir buvome mirę, o tada atsitiko tai, kas nutiko.

„Tai yra geriausia mano versija Čempionų lygoje ir tikiuosi, kad galėsiu dar daug kartų įmušti įvartį. Su šiais marškinėliais mokomės visada kovoti iki galo ir taip buvo. Praleidome įvartį ir buvome beveik mirę, bet mano pirmuoju įvarčiu pradėjome tikėti, nes atsikovojome kitose rungtynėse, o paskui atėjome antrasis“, – pridūrė jis.

Bet kaip SPORTAS turėti atskleidė2022 m. Kataro pasaulio čempionato viltis galėjo atlikti šiuos žygdarbius vilkėdamas „Blaugrana“ marškinėlius, o „FC Barcelona“ 2018 m. vos nepraleido savo parašo prieš aršius varžovus Madridą.

Madrido prezidentas Florentino Perezas, baimindamasis, kad praras kitą „naują Neymarą“, prarasdamas „Paris Saint Germain“ puolėją praėjusį dešimtmetį, pribloškė futbolo pasaulį, kai už Vinicių jaunesnįjį ir Rodrygo iš „Flamengo“ sumokėjo 120 mln. EUR (127 mln. ir Santosas atitinkamai dar nesulaukę 18 metų.

Po to, kai 2017-aisiais Viničiaus štabo narys „išdavė“ „Barcą“, katalonai atkreipė dėmesį į Rodrygo ir turėjo principinį susitarimą su žaidėju bei jo šeima.

Liko pradėti derybas su savo klubu „Santos“, kuris taip pat augino Neymarą iš savo visame pasaulyje žinomos akademijos, tačiau tuometinis prezidentas Jose Carlosas Peresas „Barca“ liepė vadovautis Rodrygo 50 mln.

Dėl klestinčių santykių su Rodrygo stovykla „Barca“ norėjo, kad jie darytų spaudimą Santosui, kad šis sutiktų parduoti Rodrygo ir uždaryti duris kitoms suinteresuotoms šalims.

Kadangi Madridas prieš kelis mėnesius išsikovojo Viničių, nebuvo jausmo, kad jie sumokės panašią sumą ir už panašaus amžiaus Rodrgyo, tačiau susitikimas Liverpulyje viską pakeitė.

2018 m. pasaulio čempionato išvakarėse Brazilija atvyko į miestą ir su Kroatija surengė draugiškas rungtynes, kurias laimėjo 2:0. Ir nors Rodrygo buvo per jaunas vyresniajai Selecao komandai, Peresas dalyvavo ir susitiko su Madrido generaliniu direktoriumi Jose Angelu Sanchezu.

Per trumpą posėdį Sanchezas pasiūlė 40 mln. EUR (42.5 mln. USD) už Rodrygo, iš kurių pusė būtų iš karto sumokėta, o pinigų stokojančios aprangos prezidentas, kuris buvo atleistas už netinkamą valdymą, noriai sutiko.

Kadangi „Barca“ patyrė finansinių iššūkių po to, kai sumokėjo įmokas už Phillipe'ą Coutinho ir Ousmane'ą Dembele, jie negalėjo prilygti nei šiam, nei asmeniniam pasiūlymui gauti 8 mln. eurų (8.5 mln. USD) pasirašymo premiją ir 8 mln. ir Vincijaus jaunesniojo palydai.

Rodrygo tėvas tariamai paskambino Barcai atsiprašydamas, kad pakeitė kryptį ir sulaužė jų žodinį susitarimą. Tačiau visa kita, kaip sakoma, yra istorija – Goesų šeima į Ispanijos sostinę atvyko vasarą, kai 18-ųjų pradžioje vunderkindui sukako 2019 metų.