Milano „Inter“ džiaugiasi, kad sugrįžo Romelu Lukaku, ir jam jo prireiks

San Siro viduje tvyrojo vakarėlio atmosfera, bet kažko trūko „Inter“ gerbėjams, ko jie jau kurį laiką nebuvo patyrę ir ko troško.

„Inter“ Čempionų lygoje 3:0 įveikė Plzeno Viktoriją ir antrus metus iš eilės pateko į aštuntfinalį, o tai išmušė „Barcelona“ iš labai sunkios grupės.

Miuncheno „Bayern“ įsiveržė į priekį, o dauguma manė, kad tarp „Inter“ ir „Barca“ sprendžiama, kas pateks kartu su vokiečiais. Galų gale „Inter“ įveikė katalonus jų tarpusavio rungtynėse ir laimėjo Milane, o po to „Camp Nou“ sužaidė klasikines lygiąsias 3:3, kurią „Inter“ tikrai turėjo laimėti.

Tos lygiosios reiškė, kad jiems reikėjo tik laimėti Čekijos čempionus, kad galėtų progresuoti.

Henrikh Mkhitaryan įvarčiai ir Edino Dzeko įvartis padėjo 66 žaidėjams žaisti.th minutę, taigi ir karnavališka atmosfera išparduotame Giuseppe Meazza.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo galima išgirsti plojimų, kai Romelu Lukaku nubėgo nuo šoninės linijos apšilti. Belgų puolėjas „Inter“ gretose nežaidė nuo rugpjūčio pabaigos, kai patyrė šlaunies traumą, dėl kurios beveik du mėnesius nežaidė.

Praėjusią vasarą Lukaku buvo pagrindinis „Inter“ kontraktas, sugrąžinęs 29-erių puolėją po vienintelio sezono Londone. Nors tai tik paskolos sandoris, faktas, kad jis grįžo, be to, kad „Inter“ pasiliko visas geriausias savo žvaigždes, reiškė, kad Simone Inzaghi dabar buvo spaudžiamas pristatyti.

Tačiau ankstyva Lukaku trauma kurį laiką pablogino geros savijautos veiksnį „Inter“ aplinkoje, o jų ankstyvojo sezono forma buvo nevienoda. Per pastaruosius du sezonus daug įvarčių nedovanojusi griežta gynyba šiame subyrėjo.

Lautaro Martinezas, Lukaku nusikaltimo partneris per 2020–21 m. „Scudetto“ pergalę, prieš vartus išgyveno dar vieną nevaisingą laikotarpį, o argentinietis nerado į vartų aštuonias rungtynes ​​rugsėjį ir spalį.

Dzeko prisiėmė „Inter“ įvarčių naštą, nes nebuvo Lukaku ir Martinezo, o bosnis per pirmuosius du mėnesius įmušė šešis įvarčius. Dzeko, kuris prieš dvi vasaras buvo priimtas pakeisti Lukaku, bet vėliau buvo laikomas jo studentu, atsižvelgiant į jo sugrįžimą, buvo vienas geriausių „Inter“ žaidėjų.

Taigi, minutėms slinkus San Siro viduje, „Inter“ sirgaliai norėjo pamatyti Lukaku. Tačiau jų laukti privertė Inzaghi, kuris galiausiai jį atvedė, likus vos 10 minučių. Lukaku santykiai su ultraais nėra iki galo išspręsti, tačiau įžengęs į aikštę jis sulaukė šilto priėmimo.

Lukaku labai troško įvarčio ir jam prireikė neilgai, kad surastų tinklą, net ir turint minimalų laiką. Kai Plzenas stovėjo savo aikštės pakraštyje, Nicolo Barella perėmė kamuolį ir įmetė jį į Lukaku, kuris buvo aikštės pakraštyje ir nugara į vartus, kojas.

Lukaku apsisuko aikštėje ir perdavė Joaquinui Correa, kuris pamatė, kur Lukaku eina, ir laukė iki tobulos akimirkos, kad jį praslystų. Lukaku prasibrovė per Plzeno gynybos linijas ir pirmą kartą paleido metimą, kuris skriejo į apatinį kampą. Lukaku turėjo savo tikslą, o nakties darbas buvo baigtas.

Lukaku ir „Inter“ gerbėjai gavo tai, ko norėjo: tris taškus, kvalifikaciją ir savo žvaigždės puolėjo sugrįžimą.

Lukaku sugrįžimas bus didžiulė „Inter“ premija, ir nepaisant Dzeko formos, Lukaku kelia didesnę grėsmę už nugaros, nepaisant to, kad Dzeko yra techniškai pranašesnis.

Be to, Lukaku sugrįžimas negalėjo būti geresnis, o horizonte – Derby d'Italia. „Inter“ sezoną pradėjo kaip vienas iš favoritų laimėti „Scudetto“, tačiau „Napoli“ greitas startas, be vango „Inter“ starto, reiškia, kad Inzaghi auklėtiniai turi daug persekioti.

Prieš pasaulio čempionato pertrauką jie taip pat laukia sunkių rungtynių išvykoje Bergame su „Atalanta“. Jei jie laimėtų visas trejas likusias Serie A rungtynes, jie vis tiek galėtų kovoti dėl titulo, o „Napoli“ šiuo metu turi aštuonis taškus ir atrodo nesustabdomas.

Tačiau kol kas Lukaku grįžo, o „Inter“ turės Čempionų lygą 2023 m.