Jamesas Hardenas bando atlikti du metimus, tačiau nepasižymėjo antrajame Filadelfijos „76ers“ sezono kėlinyje.

Vasarį, kai Filadelfijos „76ers“ iškeitė Jamesą Hardeną, franšizės komanda tikėjosi, kad gynėjas veteranas gali nuvesti komandą į gilų atkrintamųjų varžybų seriją. Tačiau dabar, praėjus trims mėnesiams, „76ers“ yra pažįstamoje padėtyje, jų sezonas nuviliančiu būdu ir kyla klausimų, susijusių su vienu iš jų tariamų žvaigždžių.

Ketvirtadienio vakarą savo aikštėje „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalio šeštosiose rungtynėse 99:90 pralaimėjo Majamio „Heat“. Tai jau 6-as sezonas iš eilės, kai „21ers“ komandai nepavyko prasibrauti į antrąjį posezonio etapą. Per pastaruosius penkis sezonus franšizė antrajame rate pralaimėjo keturis kartus, įskaitant praėjusius metus, kai Filadelfijoje septintajame mače pralaimėjo Toronto „Raptors“ – rungtynėse, kuriose Benas Simmonsas ketvirtajame kėlinyje nemėgino įmušti įvarčių ir atrodė nedrąsiai. . Simmonso jau nebėra, jis praleido visą sezoną ir dalyvavo Hardeno prekyboje.

Visgi šį kartą būtent Hardenas tikrai sulauks daug kritikos dėl „76ers“ pralaimėjimo sezono pabaigoje. Pražangomis kadaise pasižymėjęs Hardenas visą ketvirtadienio naktį nebandė mesti baudų metimų. O per antrąjį kėlinį Hardenas liko be įvarčių ir bandė tik du metimus (abų nepataikė), nors žaidė daugiau nei 22 minutes.

„Mūsų puolimas, jaučiau, kad kamuolys pajudėjo, ir jis tiesiog nebegrįžo prie manęs“, – sakė Hardenas.

Tuo tarpu Riversas atsisakė kaltinti Hardeną dėl pralaimėjimo.

"Aš neketinu padaryti šio referendumo dėl Jameso", - sakė Riversas. „Tiesiog galėjome žaisti geriau. Kamuolys galėjo judėti daugiau. Ar turėjome pakankamai laiko susinešti savo daiktus? Aš to nežinau. Maniau, kad tai padarėme, atvirai. Tikrai taip. Bet aišku, kad to nepadarėme.

Įpusėjus kėliniui „76ers“ atsiliko tik vienu tašku, tačiau antrajame kėlinyje prametė 13 iš pirmųjų 15 metimų ir įpusėjus trečiajam kėliniui atsiliko 16 taškų, kai „Heat“ centras Bam Adebayo blokavo Joelą Embiido šuolininką vienoje pusėje ir numušė. teismas už plačiai atvirą dunką. Didžiąją antrojo kėlinio dalį „76ers“ atsiliko dviženkliu skaičiumi. Rungtynių pabaigoje namų sirgaliai nušvilpė „76ers“, o keli susirinkę Majamio sirgaliai sušuko: „Keliaukite!“

„Mano nuomone, per visą žaidimą niekada neįsileidome į jokį puolimo ritmą“, – sakė Riversas. „Tai buvo daugiau nei tik antrasis kėlinys, bet antroje pusėje (9) apyvartos, lėkštas atlyginimas mus tiesiog nužudė. Tikrai taip, bet maniau, kad tai tik žaidimas. Man tiesiog nepatiko, kaip žaidėme. Man nepatiko, kaip žaidėme praėjusias rungtynes ​​(35 taškų pralaimėjimas 5 rungtynėse prieš „Heat“). Man nepatiko, kaip žaidėme šįvakar. Aš žinau, ką jie turi. Aš tai suprantu. Tai galite vizualiai pamatyti sportiškai, ir jie yra dideli. Tiesiog maniau, kad turime daugiau. Tikrai taip.

„76ers“ atsidūrė nepalankioje padėtyje, nes pradėjęs puolėjas Danny Greenas paliko rungtynes ​​vos po trijų minučių dėl kairiojo kelio traumos, o Embiidas žaidė su orbitinio kaulo lūžiu ir dešiniojo nykščio raiščiais.

Hardenas taip pat susidūrė su kankinančia šlaunies trauma, nes anksčiau šį sezoną žaidė Bruklino „Nets“.

„Aš ten patekau (beveik 100 % sveikas)“, – sakė Hardenas, kuris 44–2020 m. sezone „Nets“ ir Hjustono „Rockets“ taip pat sužaidė tik 21 rungtynes. „Sąžiningai, man praėjo ilgi dveji metai. Pagaliau aš vėl pradedu jaustis gerai. Tai bus puiki vasara man, kad sutvarkyčiau savo kūną ir būčiau pasiruošęs kitais metais. Tačiau pastarieji dveji metai buvo sūkurys.

Vis dėlto „76ers“ puolėjas Tobiasas Harrisas pažymėjo, kad komandos sezoną baigė ne tik traumos.

„Tiesą sakant, tai buvo tiesiog mūsų pastangų trūkumas“, - sakė Harrisas. „Apvertėme kamuolį. Nesulaukėme tokios išvaizdos ar kadrų, kokių būtume norėję. Sėkmė visą antrąjį kėlinį, žvilgsniai, kuriuos gavome, tiesiog nebuvo tokie, kokių mums reikėjo, kad laimėtume atkrintamųjų varžybas. Kai sakau, kad trūksta pastangų, jie mušė ant stiklo, įmuša 50-50 krepšinio kamuolių, stumdymasis, aplink. Tikrai ne taip norėjome pralaimėti rungtynes.

Dabar „76ers“ pradeda tarpsezonį su daugybe klausimų. Savo ruožtu Hardenas pakartojo, kad kitą sezoną planuoja pasirinkti 47.4 mln. USD vertės variantą, o tai reiškia, kad jis turėtų teisę pratęsti komandą ketveriems metams ir 222.8 mln. USD nuo rugpjūčio 10 d. Gali būti ir kitų žingsnių. sąrašas taip pat.

„Mes tikrai turime tapti geresni“, - sakė Riversas. „Turime daryti dalykus, kad mūsų komanda taptų geresnė, dėl to nėra jokių abejonių. Pamatėme, kad ateina. Pažiūrėjome į dvi komandas ir pasakėme: Klausyk, mums reikia žmonių. Bet mes bandėme daryti tai, ką turėjome, ir tai viskas, ką galite padaryti. Ir vėl aš myliu mūsų vaikinus. Maniau, kad kiekvienas iš jų, nesvarbu, ar žaidė gerai, ar ne, kiekvienas iš mūsų vaikinų pasirodė žaisti, ir tai yra viskas, ko galite paprašyti.

Po ketvirtadienio žaidimo ilgametis Filadelfijos televizijos ir radijo veikėjas Howardas Eskinas paklausė Riverso apie jo darbo saugumą. Riverso sutartis galioja iki 2024–25 m. sezono.

„Aš nesijaudinu dėl savo darbo, Howardai“, - sakė Riversas. „Manau, kad atlieku puikų darbą, o jei ne, turėtum tai parašyti, nes aš pasistengiau, kad ši komanda būtų čia. Kai pirmą kartą čia atvykau (2020 m. spalio mėn.), niekas mūsų nesirinko niekur ir šiais metais vėl, tas pats. Jei kas nors taip jaučiasi, parašykite ir aš dėl to jausiuosi saugus.