„Juventus“ įveikė Boloniją, tačiau kitą savaitę apsilankys „AC Milan“ klube

Spaudimas aplink „Juventus“ augo per tarptautinę pertrauką, o sekmadienį Bolonijos vizitas Turine buvo pirmas kartas, kai „Bianconeri“ turėjo galimybę nuoširdžiai atsakyti į kritiką ir per pastarąsias dvi savaites jiems pasipylusią aistrą.

Prieš pertrauką šalies futbolui sustojus, Maxo Allegri vyrai pralaimėjo naujiems Serie A berniukams Monzai, dėl to jie buvo sužavėti žiniasklaidos ir jų pačių sirgalių. šis ankstesnis stulpelis paaiškinta.

Tai reiškė, kad jie laimėjo tik du kartus per pirmuosius septynis lygos etapus, o komanda taip pat pralaimėjo abu savo UEFA.ALE
Čempionų lygos rungtynės pirmą kartą klubo istorijoje.

Dar blogiau, „Juve“ ultra grupes supykdė Leonardo Bonucci veiksmai Monzoje, klubo kapitonas privertė savo komandos draugus pereiti į išvykos ​​skyrių ir „atsiprašyti“ už savo pasirodymą.

„Bonucci niekada nebuvo ir nebus lyderis: nei Trevize, nei Pizoje, nei Baryje, nei Milane ir tikrai ne „Juventus“. „Ultra“ grupių pareiškimas (h/t Football Italia).

„Profesionalūs žaidėjai kaip aukojami ėriukai spoksoti į Curvą ir sulaukti pašaipų bei įžeidinėjimų, protestams įteisinti praėjus vos mėnesiui sezono metu, yra TIESIOG ABSURDU. Vienintelis rezultatas gali būti sukurti silpną komandą, kurią slegia negatyvumas ir aukų kompleksas.

„Tai yra visiškai priešinga tam, ko reikia šiame sporte. Jūs kenkiate savo komandos draugams ir komandai labiau nei bet kuris nekompetentingas treneris ar direktorius.

Turint omenyje visus šiuos veiksnius, nenuostabu, kad sekmadienį „Juventus“ stadione buvo daug tuščių vietų, o oficialus žiūrovų skaičius siekė tik 34,662 41,507 žiūrovus, kurie talpina XNUMX XNUMX.

Tačiau jau nuo pradžios prieš Boloniją buvo aišku, kad komanda yra pasiryžusi pagerinti situaciją aikštėje, žaisdama pozityviai ir ryžtingai, kurių akivaizdžiai trūko ankstesnėse išvykose.

Energingą pirmąjį kėlinį užbaigė greita kontrataka 24-ąją minutę, kurios metu Dušanas Vlahovičius pelnė pirmąjį tautiečio Filipo Kostičiaus „Juventus“ įvartį ir išvedė „Bianconeri“ į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje prireikė vos 15 minučių, kad „Juve“ padvigubintų savo pranašumą. Šį kartą puikus Kostić, Manuel Locatelli ir Weston McKennie darbas suteikė Vlahovičiui galimybę grįžti namo.

Vos po kelių minučių Arkadiuszas Milikas atmušė rezultatą 3:0, bet vis tiek bianconeri išsiveržė į priekį, niekaip nenorėdamas tenkintis rezultatu. Tai buvo esminis mentaliteto pokytis, kurį jie demonstravo po to, kai Allegri grįžo prieš kiek daugiau nei 18 mėnesių, ir parodė, ką ši komanda sugeba, kai žaidžia uoliai ir intensyviai.

Šių savybių šioje komandoje taip ilgai nebuvo, o matymas, kad jie taip tvirtai valdo – net ir kai pagrindiniai žaidėjai, tokie kaip Paulas Pogba, Federico Chiesa ir Ángel Di María, dingo dėl traumos – pranašauja ateičiai.

Žinoma, reikia atsiminti, kad tai buvo tik Bolonija – komanda, sėdėjusi vienu tašku aukščiau iškritimo zonos ir kuri iki šio paskutinio pralaimėjimo ilgą laiką buvo apgailėtinai skurdi.

Tačiau po to, kai „Juve“ lygiosiomis sužaidė Salernitana ir Sampdoria prieš pralaimėjimą Monzai, jiems labai reikėjo teigiamo rezultato, o bosas Maxas Allegri tikrai nebuvo nuviliantis.

„Mėnesį nelaimėjome, todėl buvo gerai iškovoti aiškią ir įtikinamą pergalę“, DAZN sakė treneris netrukus po finalinio švilpuko. „Dabar turime išlaikyti žemą profilį, atminkite, kad mes vis dar esame kelias atgal ir, svarbiausia, turime grįžti į savo Čempionų lygą.

Savaitės viduryje vyksiančios rungtynės su Haifos „Maccabi“ leis jiems tai padaryti, o po pralaimėjimo PSG ir „Benfica“ tai turi būti vertinama kaip privaloma pergalė. Kitą šeštadienį laukia daug sunkesnis išbandymas – „Juve“ keliaus į San Siro, kur susirungs su „Serie A“ čempione „AC Milan“.

Tai žaidimas, kuris parodys, ar „Juventus“, kurį matėme sekmadienį, buvo tikras ir apčiuopiamas patobulinimas, ar tai buvo tiesiog komanda su puikiais žaidėjais, išsiunčianti rimtai nepakankamą varžovą.

Senelės laukia didelė savaitė, laikas išsiaiškinti, ar ji pasiruošusi jai iš arti.