Kanzaso miesto vadovai vis dar galvoja apie AFC čempionato pralaimėjimą

Tai buvo antra 2022 m. mini stovyklos diena birželio 15 d., tačiau Kanzaso miesto vyriausiasis gynėjas Chrisas Jonesas vis dar buvo užsiėmęs 2021 m. AFC čempionato žaidimu.

Kol „Chiefs“ galiausiai 27:24 pralaimėjo Sinsinačio „Bengals“ komandai, ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus – 21. O 3 ir 7 dienomis Džounsas, regis „Bengals“ gynėjas Joe Burrow mirė.

Tačiau kai Džounsas suėmė Burrow petį, gynėjas pritūpė, kad atsitrauktų nuo jo pečiais, o tada Burrow šoko iš Joneso bandymo įveikti kulkšnį, o po to ryžosi pirmajam smūgiui.

"Aš praleidau keletą didžiausių žaidimo žaidynių", - sakė Jonesas. „(Aš) tai naudojau kaip motyvaciją visą tarpsezonį. Jaučiu, kad (jei) būčiau metęs tuos maišus, žaidimas būtų buvęs kitoks.

„Chiefs“ vyriausiasis treneris Andy Reidas sakė, kad visiems žaidėjams, įskaitant Jonesą, ir treneriams naudinga prisiimti atsakomybę už pralaimėjimą atkrintamosiose varžybose ir panaudoti tai kaip įkvėpimą.

„Žinau, kad Chrisas tai paėmė į širdį“, – sakė Reidas. „Jei mes visi galime žiūrėti į veidrodį ir būti atskaitingi, o ne rodyti pirštu į kitą vaikiną, tai tampa svarbu... Tai daro tave geresniu. Jūs tiesiog augate nuo to."

Žinoma, „Chiefs“ niekada nebūtų pasiekę ketvirto iš eilės pasirodymo AFC čempionate be Joneso.

Geriausiai besiginantis žaidėjas pernai „Chiefs“ pelnė devynis metimus – dvigubai daugiau nei Frankas Clarkas, kuris komandoje buvo antras. O Jonesas 22.4 metais uždirbs 2022 milijono dolerių – beveik dvigubai daugiau nei kitas geriausiai apmokamas gynėjas, saugas Justinas Reidas.

Jonesas, kuris 3 m. pradžioje daugiausiai žaidęs krašte prieš „Bengals“ iš vidaus atskubėjo 7-iose ir 2021-ose rungtyse, sakė norintis, kad šiais metais gynyba būtų įtempta.

Tačiau puolimas tikriausiai buvo labiau kaltas nei gynyba dėl AFC čempionato pralaimėjimo.

„Chiefs“ antrajame kėlinyje pelnė tik tris taškus, o „Chiefs“ gynėjas Patrickas Mahomesas atliko 8 iš 18 perdavimų ir per antrąjį kėlinį bei pratęsimą atliko tik 55 jardus ir du perimtus kamuolius.

Kaip ir Jonesas, Mahomesas, šiais metais uždirbsiantis 29.5 mln. JAV dolerių, diskutavo apie žaidimą per mini stovyklą ir užsikrovė pralaimėjimą ant savo pečių.

„Tą antrąjį kėlinį aš nežaidžiau labai gero futbolo, turbūt pats blogiausias mano kada nors žaidęs atkrintamųjų varžybų futbolas“, – sakė jis. „Tiesiog turiu geriau atimti tai, kas yra, ir dėti tam tikrus taškus ant lentos, kad pasitraukčiau ir patekčiau į „Super Bowl“.

Kadangi „Chiefs“ siekia trečiojo „Super Bowl“ pasirodymo Mahomes eroje, jie žino, kad turės geriau atstumti komandas. Įpusėjus kėliniui jie pirmavo „Bengals“ 21:10 ir galėjo turėti dar daugiau taškų, išskyrus nepavyko pelnyti įvarčio nuo vieno jardo linijos prieš pat pusę.

„Jūs naudojate jį tam tikrai motyvacijai, - sakė Mahomesas, - tiesiog bandote tai panaudoti kaip mokymosi dalyką. Kai man sunku arba komandai sunku, tiesiog suraskite būdą, kaip žaisti teigiamus žaidimus, nes visada, kai turite tokią persvarą, nenorite prarasti tos persvaros.

„Chiefs“ turės galimybę atkeršyti, kai 13-ąją savaitę keliaus į Sinsinatį, kur gruodžio 4 dieną žais su „Bengals“.