Kemba Walker pirmą kartą atsuka laikrodį su Dalaso Mavericks

Dalaso „Mavericks“ žaidė azartinius žaidimus, kai lapkričio pabaigoje pasirašė sutartį su Kemba Walkeriu. Buvęs keturis kartus „Visų žvaigždžių“ žaidėjas, turintis kelio traumų, iš lygos pasitraukė. Tačiau Dalasas labai norėjo papildomo taško, o Walkeris buvo pasiekiamas.

Šeštadienio vakarą Klivlande, antrą vakarą atkrintamajame po trijų startų, Walkeris gavo pirmą realią galimybę žaisti. Kol „Mavericks“ pralaimėjo 100:99 pratęsimą prieš „Cavaliers“, Walkeris pradėjo rungtynes, žaidė reikšmingas minutes ir pademonstravo kažkada buvusio gynėjo blyksnius.

„Jaučiausi gana gerai. Pamatysime, kaip jausiuosi rytoj“, – po rungtynių žiniasklaidai sakė Walkeris. "Praėjo daug laiko. Jaučiausi tikrai gerai ten, tikrai gerai.

Walkeris visą naktį tempė „Mavericks“, žaisdamas beveik 42 minutes. Naktį jis baigė pelnydamas 32 taškus, atkovojęs 12 kamuolius ir atlikdamas septynis rezultatyvius perdavimus, o pataikė 25 iš 3.5 metimų. Didžiausias jo metimas rungtynėse buvo atliktas likus XNUMX sekundės ketvirtajame kėlinyje, o Dalasas atsiliko dviem.

Kai dešiniajame krašte jį saugojo „Cavaliers“ centras Jarrettas Allenas, Walkeris atliko keletą perdavimų ir nesunkiai jį aplenkė Allenas. Tuo metu jis turėjo aiškų kelią iki krašto ir įmušė kamuolį, kad rezultatas būtų lygus 96. Jo kibiras galiausiai priverstų pratęsti laiką.

„Maniau, kad Kemba atliko neįtikėtiną darbą žaisdamas puolime, įtraukdamas vaikinus, darydamas spaudimą jų gynybai“, – sakė „Mavericks“ vyriausiasis treneris Jasonas Kiddas. „Jis pavėlavo kamuolį ir pasiekė baudų metimo liniją“.

Prieš šeštadienio vakarą Walkeris nuo prisijungimo prie „Mavericks“ žaidė vos dvejose rungtynėse, iš viso žaidė šiek tiek daugiau nei 32 minutes ir pelnė 14 taškų. Jo 32 taškai buvo daugiausiai per rungtynes ​​nuo 23 m. gruodžio 2021 d., kai jis atmetė 44 taškus prieš Vašingtono „Wizards“, būdamas Niujorko „Knicks“ ekipoje.

„Aš tikrai darau tai, ko manęs prašo“, - sakė Walkeris. „Todėl esu čia, kad atlikčiau bet kokį vaidmenį, kurį jiems reikia atlikti. Kai tik mano vardas yra vadinamas, aš tiesiog stengiuosi būti pasiruošęs.

Walkeris buvo pasiruošęs šeštadienio vakarą. Ar jo pasirodymo pakanka, kad būtų užtikrintas daugiau žaidimo laiko, sprendžia Kiddas, tačiau bent vienai nakčiai Walkeris sugebėjo atsukti laikrodį atgal, surengti akinantį pasirodymą ir priversti „Mavericks“ azartiškai rizikuoti.