Kyrie Irvingas sugrįžo, padeda Bruklino „Nets“ nutraukti 3 pralaimėjimų seriją ir sako, kad tikslas yra konkuruoti dėl NBA titulo

Kai viskas baigėsi ir Kyrie Irvingas pelnė 22 taškus per savo pirmąsias NBA rungtynes ​​nuo praėjusių metų birželio, jis nusivilko baltus 11-uoju numeriu pažymėtus „Brooklyn Nets“ marškinėlius, priėjo prie aikštėje sėdinčio tėvo Dredericko ir įteikė jam marškinėlius, kai jiedu apsikabino. .

„Žmogau, aš to pasiilgau. Tai yra 11 metai 11-am, mažute, todėl man tai yra ypatingi metai“, – sakė Irvingas Michaelui Grady iš YES Network po to, kai per 22 minutes surinko 4 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 32 rezultatyvius perdavimus, padedančius „Nets“ iškovoti 3 rungtynes. pralaimėjimų seriją ir Indianapolyje įveikė 19 taškų deficitą 129:121.

„Ši situacija nėra ideali, bet mes toliau kovosime su ja.

Žinoma, situaciją sukėlė Irvingo atsisakymas pasiskiepyti nuo Covid-19, o tai reiškia, kad jis gali žaisti tik kelių žaidimuose už Niujorko ir Toronto ribų. Septynis kartus „Visų žvaigždžių“ žaidėjas turi teisę žaisti 22 iš likusių 46 Bruklino rungtynių, o kitas – pirmadienį Portlande.

„Nets“ išvykoje yra 24:12 ir 14:3. Irvingas teigė, kad tikslas išlieka kovoti dėl NBA čempiono titulo. Bruklinas visus metus buvo favoritas laimėti titulą, o įvairūs Irvingo statuso pasikeitimai vos nepajudino šansų dėl čempiono šansų – net jei lieka neaišku, kiek jis turės po sezono.

„O, tai buvo nuostabu“, - sakė Irvingas. „Čia tiesiog pasitiki visa organizacija – nuo ​​vadovybės iki trenerių štabo iki komandos draugų, mes visi tiesiog laikomės kurso.

„Sezono pabaigoje turime tikslą, kurį norime įgyvendinti, ir norime būti viena iš tų komandų, kurios žaidžia dėl čempiono trofėjaus ir žinome, ko tam reikia. Ši situacija nėra ideali, bet mes kovosime su ja ir padarysime viską, ką galime, kad išliktume kartu.

Pirmose rungtynėse po 4 NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynių praėjusį sezoną, kai dėl čiurnos traumos per 11 žaidimo minučių pelnė 17 taškų ir atliko du rezultatyvius perdavimus, Irvingas pradėjo lėtai, kaip ir Bruklinas. Irvingas nepataikė į savo pirmąjį šuolio metimą žaidime, kurį parengė vyriausiasis treneris Steve'as Nashas.

„Tai buvo laukiama sugrįžimo dovana“, – apie sukurtą pjesę sakė Nashas.

Paties Bruklino žaidėjas Lance'as Stephensonas per pirmąjį ketvirtį pelnė 20 taškų, pakeliui į priekį vedęs „Pacers“ į kėlinį 73:60. „Born Ready“ vardu žinomas vyras grįžęs į Indianą trečią kartą komandoje pelnė 30 taškų, atliko XNUMX rezultatyvius perdavimus ir atkovojo tris kamuolius.

Tačiau Irvingo, Kevino Duranto 39 taškai, 18 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai bei Jameso Hardeno 101 taškų, 94 rezultatyvių perdavimų ir penkių kamuolių dėka „Nets“ perėmė antrąjį kėlinį ir iškovojo pergalę. Irvingo tritaškis trečiojo kėlinio pabaigoje sumažino deficitą iki 13:3. „Nets“ per paskutines tris trečiojo kėlinio minutes XNUMX:XNUMX pranoko „Pacers“.

Ketvirtajame Irvingas puikiai užbaigė eismą ir išvedė „Nets“ 120:113. Antrajame kėlinyje jis įmušė 14 iš 22.

„Jis atrodo kaip pats“, – sakė Nešas. „Nenuostabu, kad jis žaidžia treniruotėje. Jis toks gabus ir matėte ritmą. Bet tai vis tiek yra adaptacija. Turime suteikti jam šiek tiek erdvės, kai jis grįš į žaidimą.

Durantas sakė: „Krepšinio žaidimas džiaugiasi, kad jis sugrįžo. Jis labai apsunkino „Pacers“ žaidimą, jis suteikia mums kitokį puolimą, ypač ketvirtajame kėlinyje. Ir mes tiesiog turime tęsti tai.

Irvingas dabar žais kitose dvejose komandos rungtynėse prieš grįždamas į Portlandą. Nashas turės žongliruoti rikiuotėmis ir rotacijomis su viena sąranka namų žaidimams, o kita – kelių reikalams.

„Tai užtruks, nes turime priprasti, kad jis yra kelyje, o ne namuose ir panašiai“, – sakė Hardenas. „Tačiau visus metus buvome atspari grupė ir galiausiai tai išsiaiškinsime.

„Esame veteranų vadovaujama grupė ir žinome, kad galėtume šiek tiek labiau susitaikyti, nepaisant to, kas yra rikiuotėje“, – sakė Irvingas. „Turime vaikinų, kurie nori žaisti šias rungtynes ​​labai aukšto lygio, žaisti puikų krepšinį ir tiesiog palikti visa tai lauke.

„Mus stebi tiek daug žmonių, tiek daug žmonių tuo pačiu metu mumis abejoja, todėl šansai yra susikaupę prieš mus, bet mes norime išeiti čia ir uždėti savo antspaudą kiekviename žaidime, ir jei galime tai padaryti, aš jaučiu, kad turime gerą galimybę pasiekti gerą rezultatą.