„Manchester United“ derbyje įteikė žiaurią realybės dozę

„Norime dešimties“

Iškart po to, kai „Manchester City“ įmušė šeštąjį įvartį, sekmadienį „Etihad“ stadione 6:3 nugalėjo „Manchester United“, jų gerbėjai ėmė skanduoti, kad nori dviženklio skaičiaus.

Tie patys „City“ gerbėjai netrukus aikštėje atsuko nugaras, apkabino vienas kitą pečiais ir šokinėjo aukštyn ir žemyn, kad surengtų „Poznanę“ – šventę, kurią atlieka per įsimintinas pergales ir pažeminti nugalėtus varžovus.

SKELBIMAI

Tai buvo gėdinga „Manchester United“ popietė, kupina viso sezono siaubingai nepatogių ir nepatogių akimirkų.

Daugeliui jų keliaujančių gerbėjų to buvo per daug, kai kurie iš jų paliko stadioną jau kėlinio pradžioje, kai pralaimėjo 4:0, o iki paskutinio švilpuko svečiuose liko mažiau nei pusė. Tiesiog buvo per skaudu žiūrėti.

„United“ taip neturėjo būti. Į rungtynes ​​jie įsitraukė kupini atsargaus optimizmo po to, kai laimėjo keturias ankstesnes „Premier“ lygos rungtynes, tačiau iki galo valdantys čempionai suteikė jiems žiaurią realybės dozę.

SKELBIMAI

„United“ gali jaustis apgailėtinas, kad rugsėjo pradžioje 3:1 įveikęs „Arsenal“ ekipą prarado savo trumpo pergalių serijos pagreitį, kai po karalienės Elžbietos II mirties buvo atidėtos kitos dvejos „Premier“ lygos rungtynės.

Tai reiškė, kad „United“ beveik mėnesį nežaidė „Premier“ lygos rungtynių, o tai pasireiškė per pirmąsias dešimt minučių, kai visiškai dominavo „City“.

Nuo pat pradžių „City“ apskriejo visą „United“, nerimą keliančiu lengvumu, o po aštuonių minučių pirmavo 1:0 per Philą Fodeną. Per pirmąsias dešimt minučių „City“ atliko keturis metimus į vartus ir jau galėjo laimėti rungtynes.

Kad ir kaip būtų „City“, „United“ buvo baisu ir toliau pigiai atiduodavo kamuolį pavojingose ​​vietose. Jie atrodė nervingi ir net negalėjo įsisavinti pagrindinių dalykų.

Iki 23 mrd minutę abu „United“ gynėjai Diogo Dalotas ir Tyrellas Malacia buvo nubausti po pražangų, kurios parodė, kad jie nesugebėjo susidoroti su negailestingų „City“ atakų greičiu ir tiesumu.

SKELBIMAI

Tačiau „United“ gynyba liko atvira dėl to, kad priešais juos trūko jokio pastebimo vidurio, ir ne kartą „City“ atakuojantys žaidėjai sugebėjo prasibrauti aikštės viduriu be nepatogumų, susijusių su taškymu ar net persekiojimu.

Iki šiol geriausias šio sezono „United“ žaidėjas Raphaelis Varane'as 33-ąją minutę susižeidė čiurnos traumą, o jam nebūdamas gydomas Erlingas Haalandas iš kampinio įmušė įvartį. Netrukus prancūzas turėjo būti pakeistas ir įpusėjus „City“ pirmavo 4:0.

SKELBIMAI

„United“ „Premier“ lygos sezonui dar tik aštuoneri žaidimai, tačiau tai jau antras kartas, kai per kėlinį jie atsilieka keturiais įvarčiais po to, kai rugpjūtį buvo toje pačioje pozicijoje Brentforde.

Ta proga „United“ nuolankiai pasidavė savo likimo valiai vakarų Londone, tačiau čia jiems pavyko susidoroti ir atkovoti įvartį iš Antony. Tai bus kaip menka paguoda, tai buvo puikus smūgis, patogiai geriausias žaidime.

Po to, kai „City“ padidino savo persvarą iki 6:1, o Haalandas ir Fodenas padėjo sau atlikti hat-trick'ą, „United“ dar du kartus pelnė įvartį per Anthony Martialą, kuris 59-ąją minutę buvo pakeistas į nerezultatyvų Marcusą Rashfordą.

SKELBIMAI

Tai dar kartą buvo menka „United“ paguoda, nes iki to laiko „City“ jau linksminosi ir atsipalaidavo, tačiau dėl to rezultatas tapo šiek tiek garbingesnis ir padidins Martialo asmeninį pasitikėjimą po traumos.

Televizijos kameros vis žvelgdavo į buvusį „United“ vadybininką serą Alexą Fergusoną, sėdintį direktoriaus langelyje, rodantį skausmo ir kančios išgraviruotą veidą.

Po juo dabartinis „United“ treneris Erikas ten Hagas išvydo nusiminusią figūrą, o vėliau dėl pralaimėjimo apkaltino savo komandą, žaidžiančią be jokio tikro tikėjimo.

SKELBIMAI

„Tai gana paprasta, tai yra tikėjimo trūkumas“, - sakė jis. „Kai tu netiki aikštėje, tu negali laimėti rungtynių, tai yra nepriimtina. Mes nedrausmingi laikydamiesi taisyklių, o jūs būsite sumušti, tai atsitiko šiandien.

„Man tai buvo staigmena. Mes nebuvome priekyje, nebuvome drąsūs ant kamuolio ir buvo erdvės žaisti, bet nebuvome pakankamai drąsūs. Visi nuopelnai „City“, bet tai nieko bendro su „City“, mūsų pasirodymas nebuvo geras. Tai buvo susiję su tikėjimu kaip individams ir kaip komandai.

Šis pralaimėjimas nebuvo toks šokiruojantis, kaip pralaimėjimas 4:0 prieš Brentfordą, nes nuo to laiko Ten Hagas įrodė, kad gali klestėti Anglijos futbole tomis keturiomis pergalėmis, įskaitant „Liverpool“ ir „Arsenal“.

Šis pralaimėjimas įvyko prieš „City“, kuris jau šešerius metus įgyvendina savo projektą su Pepu Guardiola, o „United“ tik tris mėnesius iki savo projekto su Ten Hag.

SKELBIMAI

Olandas būtų daug pasimokęs iš šio pralaimėjimo, net jei dauguma jo nebūtų patenkinti, bet dabar jo tiesioginė užduotis yra įskiepyti savo žaidėjams didesnį tikėjimą, prieš kitą sekmadienį Goodison Parke žaisdami su Evertonu.