Matthew Judon atleido New England Patriots franšizės rekordą per penkias rungtynes

Naujosios Anglijos „Patriots“ komandai sekmadienio popietę „Gillette“ stadione sugrįžus prie raudonų marškinėlių, raudonos rankovės liko 9-am numeriui.

Taip pat ir serija.

Matthew Judonas antrajame kėlinyje smogė Detroito „Lions“ gynėjui Jaredui Goffui. Tai buvo penktas iš eilės veterano išorinio krašto gynėjo žaidimas su atmušimu. Dėl to jis tapo pirmuoju žaidėju franšizės istorijoje, kuris per pirmąsias penkias reguliariojo sezono rungtynes ​​užfiksavo bent po vieną rezultatą, nutraukdamas lygiąsias su „Patriots“ ir „Pro Football“ šlovės muziejaus nariu Andre Tippettu nuo 1986 m.

„Sąžiningai, aš čia tik tam, kad laimėčiau rungtynes“, – savo žaidimo metu svarstė Judonas spaudos konferencija po rungtynių. „Rekordus siekti, tai puiku. Puiku, kai prisimenate ar vadinate jūsų vardą, todėl žaidžiame šį žaidimą kaip individualūs asmenys. Bet aš visada esu komandoje“.

Foxborough mieste prieš kėlinį užfiksuotas šeštasis kritimas. Rezultatas jam buvo šeši taškai.

Įveikęs kairę tako Taylorą Deckerį aplink vieną pusę, Judonas įveikė dešinįjį smūgį Penei Sewell aplink kitą atimti futbolą ketvirtoje vietoje. Saugus Kyle'as Duggeris atkovojo kamuoliuką ir grąžino jį 59 jardais, kad pasiektų prisilietimą, o Naujosios Anglijos komandos pranašumas prieš Detroitą išaugo iki 13. Netrukus ši persvara padidėjo iki 29, nes svečio puolimas, kuris įžengė į NFL pirmaujančią vietą pagal pelnytus taškus, užbaigė uždarymą 0:6, atsidūręs ketvirtoje vietoje.

„Kaip gynyba, jūs norite, kad jums būtų daromas spaudimas“, – pridūrė Judonas. „Ar tai būtų ketvirtasis kėlinys ir jums reikia stabdymo, ar žaisti ketvirtajame kėlinyje, jums reikia spaudimo. Mes priimame tai kaip gynybą ir turime rungtynių, kurias kviečiame ir įdedame, kad leistų man tiesiog išeiti. Ir tada kartais gaudavau bėgimo žaidimą ar kilpą, tokio pobūdžio dalykų, bet kai sulaukiu tų skambučių ar išgirstu tuos skambučius, jaučiuosi susijaudinęs. Jokio vaidinimo nepriimu kaip savaime suprantamą dalyką. Žaidžiu visu greičiu, visu nuolydžiu, bet kai žinau, kad turiu eiti, tai yra šiek tiek papildomas atsitraukimas nuo linijos vien todėl, kad žinau, kad gynyba atsigavo.

Judonas pelnė trečią kartą iš eilės Pro Bowl atranka 2021 m., pasirašius ketverių metų trukmės 54.5 mln. USD kontraktą su 30 mln. USD pilna garantija. Division II Grand Valley State produktas tai padarė tuo metu nustatant kraštą taip pat karjeros rekordas su 12.5 atleidimo.

Dabar, sulaukęs 30 metų, Judonas per 18.5 rungtynes ​​su Naująja Anglija turi 22 atmušimų. Jis taip pat turi 53 metimus nuo patekimo į lygą penktajame 2016 metų naujokų biržos etape.

„Pasakiau jam ir Trentui [Brownui] ikisezono metu, kad žinote, jų fiziniai gebėjimai skiriasi nuo visų kitų komandoje“, – „Patriots“ saugas ir kapitonas Devinas McCourty. žurnalistams sakė sekmadienį. „Pavyzdžiui, jie gali paimti suaugusius vyrus ir juos perkelti. Ir jei jie pasirodo savaitė po savaitės ir nustato toną, tai suteikia toną puolimui ir gynybai tikrai visam žaidimui. Manau, kad Jude'as tai padarė.

Judonui 2022 m. kampanija prasidėjo nuo Majamio Dolphins komandos Tua Tagovailoa, Pittsburgh Steelers Mitchell Trubisky, Baltimore Ravens Lamar Jackson ir Green Bay Packers Aaron Rodgers. Jis buvo įskaitytas "Pro Football Focus" už papildomus septynis skubėjimus ir keturis smūgius į varžovų praeivius per tą laikotarpį.

Jo viršutinė riba yra 16.5 milijono dolerių. Nuo rugsėjo iki spalio nebuvo sunku suprasti, kodėl.

„Judonas turėjo dar vieną puikią dieną“, – po Naujosios Anglijos pokalbio sakė vyriausiasis treneris Billas Belichickas pagerino iki 2-3. „Vėlgi, jis mums yra labai fizinis buvimas linijos gale.