Messi iškovojo pirmąjį pasaulio čempionato titulą, kai Argentina baudos metimais įveikė Prancūziją

TOPLINE

Lionelis Messi atvedė Argentiną į pasaulio čempionato titulą jaudinančiose rungtynėse su Prancūzija, kurios baigėsi baudų metimais po lygiosios 3:3, po prancūzo Kyliano Mbappé hat-trick'o įvarčių, kurių nepakako atremti Argentinos legendos siekį gauti trofėjų. .

svarbiausi faktai

Įspūdingas žaidimas, kuriame Argentina pirmąją valandą dominavo Prancūzijoje 2:0, 80-ąją minutę tapo tragiška, kai prancūzas Kylianas Mbappé per mažiau nei dvi minutes pelnė du įvarčius.

Lygiosios 2:2 baigėsi pagrindinis rungtynių laikas ir žaidimas buvo nukreiptas į pratęsimą, per kurį Messi pelnė antrąjį įvartį, o komanda 3:2 į priekį išvedė Prancūziją.

Tačiau Mbappé nereikėjo pralenkti: kitas svarbus sporto įvykis pelnė trečią įvartį – tapo pirmuoju žaidėju, kuris pasaulio čempionato finale įmetė hat-trick’ą – ir vėl išlygino rezultatą 3:3, o rezultatas tapo baudos smūgiais. , kuriame Prancūzija praleido du bandymus ir Argentinai suteikė titulą.

Pirmaujantis žaidimui, Messi, didžiausia sporto legenda ir vienas labiausiai apdovanotų žaidėjų, dar nebuvo laimėjęs Pasaulio taurės titulo, nes sukako 35-asis gimtadienis ir artėjo įprasto profesionalių žaidėjų pensinio amžiaus.

Pagrindinės aplinkybės

Messi, plačiai laikomas geriausiu savo kartoje, priešinosi prancūzų puolimui, kuriam vadovavo 23 metų Kylianas Mbappé, daugelio laikomas Argentinos žvaigždės įpėdiniu, kaip geriausiu pasaulio žaidėju. Messi ir Mbappé pateko į finalą kaip bendri turnyro įvarčių lentelės lyderiai, įmetę po penkis įvarčius ir atlikę atitinkamai tris ir du rezultatyvius perdavimus. Su šia pergale Messi dabar laimėjo visus svarbiausius futbolo trofėjus. Argentiniečio talismano du įvarčiai taip pat labai padės atsikratyti nuviliančio pasirodymo 2014 m. finale, kuriame Argentina 0:1 pralaimėjo Vokietijai po to, kai netrukus po kėlinio praleido progą įmušti įvartį. Rezultatas taip pat reiškia, kad nė viena komanda nėra laimėjusi pasaulio čempionatų nuo 1962 m., kai Brazilijos komanda vadovauja legendiniam Pele.