Minesotos „Vikings“ iškovojo 5 iš eilės pergales, tačiau tvarkaraštis tampa daug sunkesnis

Atrodė, kad tai bus lengvas žaidimas „Vikings“, nes jie priėmė Arizonos Cardinals komandą, kuri buvo 3:4 ir turėjo vieną švelniausių gynybų lygoje.

Arizona atidavė 176 taškus, ir atrodė, kad bėgikas Dalvinas Cookas ir žaidęs Justinas Jeffersonas galės laisvai ir lengvai pabėgti į antrąjį lygį.

Taip, daug pinigų turintis gynėjas Kyleris Murray ir jo Pasiekė 12.6 mln ir dar didesnius pinigus turintis žaidėjas DeAndre'as Hopkinsas ir jo 15.7 mln. dolerių viršutinė riba reiškė, kad gynyba bus išbandyta. Tačiau nebuvo pagrindo manyti, kad „Vikings“ negalėjo palyginti lengvai pralenkti šio varžovo.

Dar vienas veiksnys patraukė vikingų ir jų gerbėjų dėmesį. „Cardinals“ Minesotoje „Vikings“ neįveikė nuo 1977 m., kai prezidentu buvo Jimmy Carteris. „Cardinals“ vis dar vadino Sent Luiso namais ir tas žaidimas buvo žaidžiamas lauke senajame „Metropolitan“ stadione. Budas Grantas vis dar buvo „Purple“ vyriausiasis treneris, o „Cardinals“ pergalę rezultatu 27:7 užėmė gynėjas Franas Tarkentonas prieš Jimą Hartą.

Tai buvo seniai, o 2022 m. „Cardinals“ versija suteikė vikingams viską, ko jie norėjo per 60 minučių. Tačiau „Vikings“ pasinaudojo dviem Murray perimtais kamuoliais ir dusliu smūgiu, kuris virto Minesotos atsigavimu ir iškovojo pergalę 34:26.

„Vikings“ grįžo iš atsisveikinimo savaitės, kad padarytų tai, ką reguliariai darė per pirmuosius Kevino O'Connello metus kaip NFL vyriausiasis treneris. Jie nežaidžia dominuojančio futbolo, bet daro tiek, kad iškovotų pergalę. Ši komanda 6:1 tvirtai užima pirmąją vietą NFC North ir laimėjo penkias rungtynes ​​iš eilės po 2-osios savaitės pralaimėjimo nepralaimėjusiam Philadelphia Eagles.

O'Connell pamokslavo, kad jo komanda daro smulkmenas, kurios veda į pergalę, kontroliuodama paskutines pirmojo kėlinio minutes, gerai atlikdama spyrių žaidimą ir atsiribodama nuo brangių baudų. „Vikings“ patyrė nesėkmę visose šiose srityse prieš Arizoną, bet vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę.

Anksti „Vikings“ buvo geresnė komanda, tačiau Murray metė 6 jardų TD perdavimą Hopkinsui, likus 47 sekundėms iki pirmojo kėlinio. Aikštės žaidėjas Gregas Josephas turėjo ilgą bandymą įmušti įvartį paskutiniame kėlinio žaidime, o dar svarbiau – praleido papildomą tašką ketvirtajame kėlinyje, kuris būtų suteikęs „Vikings“ dviejų taškų pranašumą. Jiems taip pat buvo skirta 10 baudų, dėl kurių buvo pralaimėti 86 jardai.

Tačiau Minesotos sėkmė raudonojoje zonoje leido tuos trūkumus įveikti. Jie pelnė įvarčius visose penkiose raudonosios zonos progose prieš Arizoną, įskaitant 17 jardų Kirko Cousinso TD bėgimą.

Tvarkaraštis tampa daug sunkesnis, pradedant nuo 9-osios savaitės rungtynių Vašingtone, o jų gynybos trūkumai tikrai bus patikrinti, jei nebus atskleisti.

Susidūrę su Commanders, vikingai keliauja į Bafalą, priima „Cowboys“ ir toliau žaidžia namuose su „Patriots“ ir „Jets“.

Ši tvarkaraščio atkarpa bus pirštinė, bent jau lyginant su tuo, su kuo jie susidūrė iki šio sezono taško. Pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje „Vikings“ turės valdyti laikrodį, pagerėti smūgiavimo žaidime ir išvengti baudų, kurios sukėlė tiek daug problemų prieš Arizoną.

O'Connell pergalės formulė buvo sukurta, o jo komanda visiškai nusipirko. Jie nesugebėjo sekti nurodytu maršrutu prieš kardinolus ir vis tiek laimėjo.

Reikia grįžti prie scenarijaus ateinančioms penkioms savaitėms ir išnaudoti kiekvieną pertrauką, kad išliktų pirmą vietą užimančia komanda, turinčia didelių posezoninių siekių.