Marokas nugalėjo Portugaliją ir tapo pirmąja Afrikos ar arabų šalimi, patekusia į pusfinalį

TOPLINE

Marokas šeštadienį pateko į pasaulio čempionato pusfinalį, 1:0 nugalėjęs Portugaliją ir tapęs pirmąja arabų ir Afrikos šalimi, patekusia į ketvirtfinalį turnyro istorijoje.

svarbiausi faktai

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė marokietis Youssefas En-Nesyri, kuris 42-ąją minutę atliko Yahya Attiyat Allah perdavimą.

Marokas, praėjusią savaitę ketvirtfinalyje dar vieną šokiruojančią pergalę prieš Ispaniją, atsilaikė prieš Portugaliją, net kai jos žvaigždė Cristiano Ronaldo įstojo į rungtynes ​​iškart po kėlinio – jis buvo atimtas iš ankstesnių dvejų komandos rungtynių.

Paskutinėmis žaidimo minutėmis Marokas taip pat buvo priverstas atmušti vieną asmenį, kai trečią pridėto laiko minutę Walidas Cheddira užsidirbo raudoną kortelę, kai per kelias minutes vienas nuo kito gavo dvi geltonas korteles.

Po komandos pergalės sirgaliai šventė su ne tik Maroko, bet ir Palestinos bei šeimininkės Kataro vėliavomis.

Tangentas

Portugalijos treneris Fernando Santosas suoliuotas Rungtynių pradžioje Ronaldo pasakė: „Su mūsų kapitonu nėra jokių problemų“ ir kad jam „neturėjo problemų dėl mano sprendimo“. Po šios savaitės aštuntfinalyje dominuojančios komandos pergalės 6:1 prieš Šveicariją, 37 metų Ronaldo, buvusi „Manchester United“ ir Madrido „Real“ žvaigždė, pasveikino savo komandos draugus „Instagram“ tinkle. paštu, pavadindami savo laimėjimą „prabangiu talentų ir jaunystės kupinos komandos paroda“, nors vaizdo siužetas iš rungtynių pastebėjo, kad jis atrodė akivaizdžiai nusivylęs sakydamas: „Jis skuba mane palenkti“. C. Ronaldo pakeitęs 21-erių Goncalo Ramosas atliko hat-trick'ą per Portugalijos pergalę prieš Šveicariją.

Ką reikia stebėti

Čempioną ginanti Prancūzija paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį 2 val. ET susikaus su varžove Anglija, o trečiadienį pusfinalyje nugalėtoja susikaus su Maroku. Argentinažais penktadienį ketvirtfinalio rungtynėse su Nyderlandais po Olandijos rinktinės priverstinio pratęsimo. Kroatija, kuri antradienį laimėjo rungtynes ​​su Brazilija – komanda, kuri norėjo laimėti turnyrą – kitose pasaulio čempionato pusfinalio rungtynėse. Finalas tarp tų rungtynių nugalėtojų numatytas sekmadienį, gruodžio 18 d.

Papildoma literatūra

Pasaulio taurės šokiruotojas: Kroatija išmušė mėgstamiausią Braziliją, net kai Neymaras pasiekė Pelé įvarčių rekordą („Forbes“)

Palengvėjimo atodūsis: Argentina išgyveno stulbinamą Nyderlandų grįžimą ir pateko į pasaulio čempionato pusfinalį („Forbes“)

Ką žiūrėti paskutinėje pasaulio taurės atkarpoje: paskutinė Messi pozicija, Neymaras vs. Pelé, Maroko bėgimas amžiams ir dar daugiau („Forbes“)