NBA Visų žvaigždžių savaitgalis leidžia pažvelgti į šviesią „Thunder“ ateitį

Solt Leik Sityje atstovaujama trijų skirtingų žaidėjų, Oklahoma City Thunder liko užimta NBA Visų žvaigždžių savaitgalio metu.

Jalenas Williamsas ir Joshas Giddey dalyvavo kylančių žvaigždžių iššūkyje, o Shai Gilgeousas-Alexanderis sekmadienio vakarą žaidė NBA Visų žvaigždžių rungtynėse. Ši trijulė yra neįtikėtinai talentinga ir turėjo galimybę atstovauti Oklahoma City didžiojoje scenoje.

Iki šiol „Thunder“ sezonas buvo sėkmingas, o tai rodo, kokia šviesi yra franšizės ateitis. Los Andželo „Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas savaitgalį netgi pagyrė Giddey ir „Thunder“.

„Joshas Giddey yra tikrai labai geras, žmogau. Akivaizdu, kad aukštas taškas. Jis yra trigubo dvigubo tipo žaidėjas kiekvieną vakarą dėl savo sugebėjimo atšokti savo ūgiu, dėl savo išskirtinio perdavimo ir gebėjimo pelnyti įvartį. Manau, kad jis ir toliau bus geresnis ir geresnis“, – sakė Jamesas. „OKC turi tikrai gerą jauną branduolį. Jie dar net neturi Cheto [Holmgren].

Giddey buvo vienas geriausių „Rising Stars Challenge“ žaidėjų, pademonstravęs Džeimso minimą žaidimo kūrimo sugebėjimą. Pirmajame renginio rate jis surinko šešis rezultatyvius perdavimus, o tai buvo daugiau nei varžovų žaidėjų komanda. Giddey iš tikrųjų galėjo žaisti kartu su Williamsu šiose varžybose, nes jie abu buvo pašaukti į tą pačią komandą. Williamsas per dvejas rungtynes ​​surinko šešis taškus, atkovojo XNUMX kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Šie du „Thunder“ žaidėjai buvo neatsiejama jų komandos dalis, patekusi į čempionatą, kur galiausiai krito penkiais taškais.

Gilgeousas-Alexanderis sėdėjo „Rising Stars Challenge“ aikštėje, parodydamas paramą dviem savo komandos draugams. Tai daug reiškė Williamsui, kuris aptarė, koks artimas šis „Thunder“ sąrašas aikštėje ir už jos ribų. Jis netgi įsipareigojo grąžinti malonę ir pasakė, kad sekmadienio vakarą dalyvaus Gilgeous-Alexander žaidime.

Po dviejų naktų atėjo laikas pagrindiniam turnyrui, nes 24-osiose NBA Visų žvaigždžių rungtynėse susikovė 72 geriausi lygos žaidėjai. Kaip ir buvo žadėta, Williamsas dalyvavo vilkėdamas Gilgeouso-Alexanderio marškinėlius.

„Tai mano mažasis brolis. Jis geriau vilkės mano marškinėlius“, – po rungtynių sakė „Williams“ komandos žaidėjas Gilgeousas-Alexanderis. „Juokinga, nes jo žaidimo dieną vilkėjau jo drabužius. Tai buvo pirmas kartas, kai jis pamatė savo marškinėlius ant manęs. Taigi aš maniau, kad jis ką nors padarys.

Pirmą kartą NBA visų žvaigždžių sąrašai buvo sudaryti tiesiogiai prieš pat pranešimus. Gilgeousas-Alexanderis buvo penktas pasirinktas atsarginis, nes prisijungė prie Giannis Antetokounmpo komandos.

Pirmą kartą „Visų žvaigždžių“ žaidėjas šiame žaidime nežaidė daug, tačiau turėjo galimybę parodyti savo įgūdžius ribotame veiksme. Jo laikas aikštėje buvo padalintas į dvi atskiras dalis, iš kurių pirmasis buvo antrajame kėlinyje, kai jis pradėjo šį kadrą po to, kai pirmajame kėlinyje nebuvo jokių veiksmų.

Gilgeousas-Alexanderis per pirmąsias šešias minutes ant parketo pelnė penkis taškus ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus, todėl darbą atliko anksti. Trečiajame kėlinyje jis vėl žaidė kelias minutes ir galiausiai rungtynes ​​baigė pelnydamas devynis taškus, atlikdamas septynis rezultatyvius perdavimus ir atkovodamas du kamuolius vos per 10 veiksmo minučių.

„Kai pajutau, kaip bėgs minutės, bandžiau gauti dvigubą dublį, trigubą dublį ar kažką panašaus. Tiesiog bandau žaisti kitokį žaidimą“, – po rungtynių sakė Gilgeousas-Alexanderis.

24-erių futbolininkas pademonstravo savo nesavanaudišką prigimtį, nes atrodė, kad daugiau dėmesio skyrė komandos draugams, o ne pelnydama savo taškus. Dvigubo dublio nepasiekęs, priartėjo.

„Man tiesiog didelė garbė būti čia ir žaisti su geriausiais pasaulio žaidėjais. Tiesiog turiu parodyti savo įgūdžius šioje scenoje“, – sekmadienio vakarą sakė Gilgeousas-Alexanderis. „Tiesiog pabandžiau jį kuo labiau sugerti“.

Po šio sėkmingo savaitgalio šie trys „Thunder“ branduolio kūriniai turės laisvo laiko, o vėliau ketvirtadienį grįš į Solt Leik Sitį ir galės kovoti su „Jazz“. Laukiant paskutinės 2022–23 metų kampanijos atkarpos, Oklahoma City užima 28–29 vietą ir yra dešimta Vakarų konferencijoje.

„Thunder“ turi aiškų kelią iki sezono pabaigos, tačiau jam prireiks stipraus sezono uždarymo.