Luka Doncico ir Kyrie Irvingo pora gali būti „mirtina“ „Mavericks“ puolimui

Dalaso „Mavericks“ prieš NBA „Visų žvaigždžių“ pertrauką grįžta namo ir sužais paskutines rungtynes ​​„American Airlines Center“ stadione po penkių rungtynių kupinos kelionės Vakarų pakrantėje. Dalasas šią kelionę baigė pralaimėjimais, bet laimėjo tris vidurines rungtynes. Tačiau kelionė apėmė daug daugiau nei pergalės ir pralaimėjimai.

Dalasas iškeitė į aštuonis kartus „Visų žvaigždžių“ žaidėją Kyrie Irvingą Prieš savaitę. Komanda ne tik papildė Irvingą, bet ir į rikiuotę sugrįžo Luka Dončičius, praleidęs keturias rungtynes ​​dėl dešiniojo kulno sumušimo. Komanda ir gerbėjai tikisi, kad Dončičiaus ir Irvingo pora atneš vaisių po sezono.

„Tai tik pirmosios mūsų rungtynės kartu, bet manau, kad labai smagu žaisti su šiuo vaikinu“, – sakė Dončičius apie žaidimą su Irvingu po to, kai „Mavericks“ šeštadienio vakarą pralaimėjo Sakramento „Kings“ pratęsimą 133:128. „Jis nuostabus krepšininkas. Manau, bus tikrai smagu. Šiandien pirmosios rungtynės taip pat buvo tikrai linksmos.

Dončičius pelnė 27 taškus, kai pralaimėjo 55 proc. Jis taip pat per 41 minutę atkovojo 28 kamuolius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Irvingas pirmavo „Mavericks“ ekipoje, pelnęs 52.4 taškus, atmetęs 42 proc. metimų, atkovojęs septynis kamuolius ir atlikęs septynis rezultatyvius perdavimus per XNUMX minutes.

Per trejas rungtynes ​​su „Mavericks“ Irvingas vidutiniškai pelno 25.7 taško, atmetė 48.1 proc., atkovoja 4.7 kamuolio, atlieka 7.3 rezultatyvaus perdavimo ir perima 38 minutes.

„Džiaugiuosi, kad mums tai pavyko“, – sakė Irvingas, pirmą kartą pasidalydamas žodžiu su Dončičiu. „Tačiau kol buvau lauke, jaučiausi tikrai ypatingai vien dėl galimybių, kurias turėjome abiejuose aukšto galuose, iš tikrųjų mokytis vieniems iš kitų ir įgyti daugiau pasitikėjimo.

Naujasis Dalaso dinamiškas duetas turės dar dvejas rungtynes ​​– namie su Minesotos „Timberwolves“ ir išvykoje su Denverio „Nuggets“, kad padidėtų pasitikėjimas ant parketo, kol abu šį savaitgalį rungtyniaus Visų žvaigždžių rungtynėse. Po to – paskutinės reguliariojo sezono rungtynės.

Šiuo metu „Mavericks“ nuolat besikeičiančioje Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima ketvirtą vietą su rezultatu 31:27. Dalasas dviem žaidimais atsilieka nuo „Kings“ dėl trečiosios vietos ir 2.5 žaidimo lenkia Oklahoma City Thunder, kuri yra dešimta vieta ir užima paskutinę vietą. Jutos „Jazz“, kuri šiuo metu nepatenka į atkrintamąsias, trimis rungtynėmis atsilieka nuo „Mavericks“.

Kad išsiskirtų, Dalasas turi pradėti rinkti pergales. Vyriausiajam treneriui Jasonui Kiddui patiko tai, ką jis pamatė iš naujos aikštės pirmosiose rungtynėse. Jis tikisi, kad Dončičius ir Irvingas galės tobulėti kartu ir komandos puolimui pridėti naują puolimo stiprumo sluoksnį.

„Buvo sklandžiai; tai krepšinis“, – sakė Kiddas. „Maniau, kad tie du padarė neįtikėtiną darbą – abu atnešė kamuolį, abu žaidė be kamuolio. Dabar tereikia sulaukti minučių ir matyti, kurios vietos jiems patinka arba kuriose labai patogu žaisti. Manau, kad pikenrolas su tais dviem mums bus tikrai geras.

Irvingas veiksmingai atnaujino „Mavericks“ sezoną. Dalasas dabar kartu su savo superžvaigžde turi antrąją „Visų žvaigždžių“ žaidėją ir galbūt vis dar ieškos papildomos pagalbos išpirkimo rinkoje. Jų pertvarkymo pastangos leidžia komandai pasiruošti dar vienam giliam atkrintamųjų varžybų etapui.

„Tai vis dar mokymosi procesas, bet manau, kad tai gali būti mums mirtina“, – sakė Dončičius apie žaidimą dviems su Irvingu. „Manau, kad mus abu saugoti sunku. Taigi, bus mažiau dvigubų žmonių, o mes tik pradėsime dirbti.