Parrisas Todas ir Hunteris Johnsonas renka daugiau sidabro dirbinių „APP Daytona Pickleball Open“

Daugiau nei 1,100 profesionalų ir mėgėjų nusileido į Deitono paplūdimį varžytis Pickleball profesionalų asociacija atidaryta Daytona Beach. Renginys vyko masinėje Pictona Holly Hill objekte, 49 kortų kompleksas, pakankamai didelis, kad surengtų tokį didžiulį turnyrą.

Šis įvykis buvo antrasis APP pro turo renginys 2023 m. sezone ir buvo „Auksinio bilieto“ atranka į „USA Pickleball Nationals“ turnyrą Indian Velse lapkričio mėn.

Šis renginys taip pat buvo naujosios APP turo Super Senior Masters Pro divizionų startas. APP visada buvo orientuota į vyresniuosius profesionalus (50+), o dabar prideda 60+ profesionalų skyrių, kad dar labiau padidintų jų konkurencijos lygį.

Apibendrinkime veiksmą.

--------

Vyrų profesionalų pavienių rungtynių santrauka:

Ne mažiau kaip 58 žaidėjai dalyvavo vyrų profesionalų vienetų burtų traukime; 28 geriausi pateko į pagrindinį turnyrą, o dar 30 žaidėjų kovojo dėl keturių atrankos vietų. Penkios iš aštuonių pirmaujančių žaidėjų pateko į ketvirtfinalį, prie jų prisijungė netikėtas 22-asis Ronanas Camronas ir 28-ąją vietą užėmęs Robas Nunnery, kuris pirmame raunde nugalėjo 5-ą vietą Jake'ą Kusmiderį ir pasitraukė prieš ketvirtfinalį.

#3 Yatesas Johnsonas įveikė #8 Jhonnataną Alvarezą Mediną, atkeršydamas už pralaimėjimą Punta Gorda vienetų pusfinalyje ir pateko į nugalėtojų gretimų finalą. Ten jis susitiko su savo broliu #1 Hunteriu Johnsonu, Punta Gordos čempionu, kuris kitame pusfinalyje užėmė 4 vietą Rylerį DeHeartą. Seserų ir seserų mūšyje Yatesas nuliūdino Hunterį, kad garantuotų vietą aukso medalio rungtynėse.

Atlikdamas nuostabų ištvermės žygdarbį, atrankos žaidėjas Maxas Manthou, 4 metų teniso žaidėjas iš Vašingtono universiteto, laimėjo tris mačus, kad patektų į pagrindines varžybas, pralaimėjo pirmame rate, o po to septynias paguodos rungtynes ​​iš eilės pateko į pralaimėtojų krepšelio finalą. / Bronzos medalio rungtynės prieš kritimą Hunteriui Johnsonui. Pakeliui 32 metų Manthou įveikė daugybę profesionalų veteranų Sobek, Brown, DeHeart (kuris buvo įveikęs jį anksčiau tą pačią dieną), o paskui Daescu ir padarė tikrai pareiškimą.

Finale abu broliai vėl susikovė čempionato sekmadienį. Jie negalėjo sužaisti artimesnių rungtynių; Hunteris laimėjo „visas“ rungtynes ​​rezultatu 15:15. Pirmoji vieta vyrauja vienetų varžybose antrajame turnyre iš eilės.

Auksas: Hunteris Johnsonas. sidabras: Yatesas Johnsonas. Bronza: Maxas Manthou.

--------

Moterų profesionalių vienetų santrauka:

Septynios iš aštuonių geriausių moterų profesionalų pateko į vienetų ketvirtfinalį, o vienintelė neįsitraukusioji buvo 21-oji Danielle Bauers, buvusi Ajovos universiteto tenisininkė, kilusi iš Atlantos srities. Iš ten dvi geriausios komandos pateko į numatytą finalą: viename pusfinalyje 1-oji Salomėja Devidze iškovojo 3-iąją Megan Fudge, o Punta Gordos trigubą karūną laimėjo 2-ąją vietą užėmusi Parris Todd, 4-oji Alix Truong. Devidze, kuri praleido pirmąjį sezono renginį, ieškojo galimybės padaryti pareiškimą prieš pagrindinį sausio mėnesio nugalėtoją, tačiau nugalėtojo gretose #1 prieš #2 finalą užėmė Todd 8,9, garantuodamas jai pasirodymą aukso medalio rungtynėse.

Toddas, kuris šiuo metu turi titulą „Geriausias Pickleball profesionalas, nežaidęs nei PPA, nei MLP“, ieško kitos galimybės atsispirti Devidze ir užimti pirmąją vietą APP. Todd yra palyginti naujokas „Pro Pickleball“ žaidime ir žaidė maždaug pusę rungtynių, nei Devidze 1 m., todėl ji vis dar turi ką atsigriebti, tačiau dar viena pergalė prieš pagrindinį varžovą dėl karūnos tik padės.

Devidze atkovojo kamuolį paguodos grupės finale ir aplenkė Fudge 3,6 ir išmetė Megan į bronzos medalį ir pelnė Salomėją dar kartą. Šis laimėjimas nebuvo be prieštaravimų, nes socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame Devidze rungtynėse atliko gana abejotiną linijos skambutį. Devidze jau turi užsitarnautą reputaciją dėl prastų linijų skambučių, o jos varžovė nebuvo labai patenkinta. Kol „Pro Tours“ pasirinks vieną Refą (kuris daugiausia renka balus ir ieško virtuvės pažeidimų), tai tęsis.

Finale Toddas dominavo pagrindinėje kovoje ir iškovojo pergalę 1,4. Ji gali būti #2 reitinge, bet kol kas 2023 m. ji yra aiški #1 APP.

Auksas: Parrisas Todas. sidabras: Salomėja Devidzė. Bronza: Megan Fudge.

--------

Vyrų profesionalų dvejetų santrauka:

Visada bus smagus įvykis, kai pirmajame ture atrankos dalyvis paima 4 geriausius žaidėjus. Taip atsitiko, kai atrankos vyrų dvejetų komanda ir 30-ąją vietą užėmė Etienne'as Blaszkewyczius ir Kadenas Sewardas nuliūdino trečiąja Eden Lica ir Rob Nunnery komandą 3. Jie nepažengė daug toliau, prarasdami kitus du, kad išeitų anksti iš pralaimėjusiųjų.

Iš aukščiausios burtų traukimo pusės 2-ąją vietą užėmusi Stefano Auvergne'o ir Brendono Longo komanda pasinaudojo ankstyvu nusiminimu ir pateko į nugalėtojų grupės finalą. Apatinėje pusėje Hunter & Yates Johnson dvynių brolių komanda nuliūdino ketvirtą kėlinio vietą, o tada 5-ąją vietą Andrei Daescu ir Kyle Yates pateko į nugalėtojų grupės finalą. Ten jie aplenkė Overnę/Longą, kad garantuotų vietą aukso medalio rungtynėse, tačiau pirmąją vietą užėmę Daescu & Yates atsitraukė nuo paguodos burtų traukimo ir du kartus nugalėjo brolius Johnsonus ir iškovojo auksą.

Auksas: Daescu / Yates. sidabras: Johnson & Johnson. Bronza: Overnė / Ilgasis.

(Įdomus faktas: kiekvieną kartą, kai Forbes platformoje įvedu „Johnson & Johnson“, bandoma pažymėti J&J NYSE žymeklio simbolį).

--------

Moterų profesionalių dvejetų santrauka:

Aukščiausia komanda Simone Jardim ir Parris Todd susivienijo po pirmojo APP sezono renginio ir pateko į sekmadienio aukso medalio rungtynes ​​dėl savo bėdų, nepraleisdami nė vieno žaidimo. Tuo tarpu kitos geriausios Punta Gordos komandos pakeitė partnerius ir turėjo skirtingus rezultatus dėl savo problemų. Megan Fudge šį savaitgalį susivienijo su Susannah Barr ir vėl laimėjo aukso medalį. Praėjusį mėnesį medalius iškovojęs Fudge'o partneris Alixas Troungas susivienijo su kita Šiaurės Virdžiniečiu Monica Paolicelli, tačiau kėlinyje krito. Praėjusio mėnesio bronzos medalio laimėtojas Bobbi Oshiro susivienijo su veteranu Lee Whitwellu ir pakartojo bronzos medalių laimėtoją.

Finale pirmąją vietą užėmusios žaidėjos iškovojo antrąjį moterų profesionalų dvejetų titulą iš eilės, pirmąsias rungtynes ​​pralaimėdamos rezultatu 1:11, bet po to nugalėjo (9),9 prieš Fudge & Barr. Pergalė suteikė Todd antrąją galimą trigubą karūną iš eilės, o kadaise į pensiją išėjusiai Jardim buvo suteiktas dar vienas titulas jos blizgančioje trofėjų dėžutėje.

Auksas: Jardimas / Todas. sidabras: Fudge / Barr. Bronza: Oshiro / Whitwell.

--------

Mišrių profesionalų dvejetų santrauka:

Gali prireikti, kad APP mišrių dvejetų reitingas būtų išjudintas, nes kai kurie aukščiausią reitingą turintys žaidėjai turi keistai žemus dvejetų reitingus. Mišraus profesionalo pusfinaliuose dalyvavo dvi geriausios komandos (Nr. 1 Jardim & Daescu ir Nr. 2 Todd & Hunter Johnson), tačiau prie jų prisijungė 8 ir 17 numeriu pažymėtos komandos dėl šokiruojančių rezultatų.

# 8 sėklos Oshiro & Long nuliūdino Todd & Johnson nuo viršutinės pusės, sumažindamos Toddo trigubos karūnos galimybes. #1 Jardim & Daescu atlaikė padavimą prieš #17 pakilusią Ewa Radzikowska & Marshall Brown komandą, tačiau nugalėtojų gretose finale negalėjo įveikti Oshiro & Long. Jie tenkinosi bronza.

Rungtynėse dėl aukso medalio širdimi sergantys vaikai Oshiro/Long pralaimėjo dviese iš eilės aukščiausią vietą turinčiai Toddo/Johnsono komandai ir privertė vienų rungtynių nugalėtoją pasiimti viską, bet persigrupavo, kad laimėtų 15:6 ir aukso medalis. .

Auksas: Oshiro / Long. sidabras: Todas / Džonsonas. Bronza: Jardim / Daescu.

--------

Vyresniųjų profesionalų varžybų trumpa apžvalga

· Vyrų profesionalų vienetų varžybos: #1 Markas Palusas atkovojo galutinį pralaimėjimą nugalėtojo gretose ir iškovojo 3 Lance'ą Cowart dėl ​​aukso ir pagerino savo sidabrą iš Punta Gorda.

· Vyrų profesionalų dvejetų varžybos: Dr. Mircea Morariu kartu su Paulu Olinu pelnė antrąjį aukso medalį iš eilės vyresniųjų profesionalų dvejetų varžybose.

· Moterų senjorų vienetų varžybos: Aye Unnoppet, turo metu geriau žinomas kaip „Pocket Doc“, singlų titulą užėmė trečia vieta.

· Moterų vyresniųjų dvejetų varžybos: Antrą vietą užėmusios Jenny Klitch ir Eva Welsher nugalėtojų gretose iškovojo pirmąją vietą užėmusias Mary Helen Atkins ir Anna Shirley, bet negalėjo jų dar kartą įveikti dėl aukso.

· Mišrūs vyresnio amžiaus profesionalų dvejetai: Nr. 1 Eva Welsher ir Jaime Oncins De Oliveira iškovojo kelis laimėtojus, kad iškovotų auksą. Welsher praėjusį mėnesį laimėjo auksą prieš Oncinsą De Oliveria, bet šį mėnesį kartu su Jaime sudarė galingą mišrią komandą.

--------

Super Senior Pro Competition Greita apžvalga

Šį savaitgalį APP debiutavo „Super Seniors“, sužaisdami tris 60+ profesionalų dvejetų lygiąsias. Štai rezultatai:

• Vyrų „Super Senior Pro“ dvejetai: Barry Waddell ir Steve Dawson paėmė auksą kaip #1 sėklos.
  • Moterų aukščiausios klasės profesionalių dvejetų varžybos: Yvonne Ting ir Moira Roush laimėjo konkursą ir užėmė pirmąją vietą.
  • Mišrūs Super Senior Pro dvejetai: Linda Thompson ir Scottas Moore'as patenkino savo pirmąją vietą ir laimėjo auksą.