Rezultatas, žaidėjų reitingai ir tai, ko išmokome

FC Barcelona padidino 11 taškų skirtumą „La Liga“ viršūnėje, sekmadienio vakarą svečiuose 1:0 įveikusi „Villarreal“. Štai rezultatas, žaidėjų reitingai ir tai, ką sužinojome.

Villarreal 0:1 FC Barcelona

Pedri, 18 m

Marc-Andre Ter Stegen

Uždarė kampą vėlyvam Jose Luiso Moraleso smūgiui pirmojo kėlinio pabaigoje. Tačiau, kaip matyti prieš Seviliją, jis neturėjo daug ką veikti dėl to, kaip gerai veikia jo nugaros linija. 7

Alejandro Balde

Pirmajame kėlinyje sužaidė blogą kamuolį skersai aikštės, bet buvo stiprus kovoje. Antrą kėlinį pradėjo nuostabiu slalomo driblingu Villarreal rajone. Ne toks įspūdingas kaip Jordi Alba praėjusią savaitę, bet vis tiek stabilus. 7

Andreas Christensen

Kietas iš dano kaip visada. Atrodė, kad jis neturėjo rimtų akimirkų, apie kurias būtų galima kalbėti, bet visada buvo tinkamoje vietoje tinkamu laiku, kad užgesintų bet kokį galimą pavojų, kaip matyti su sustabdymo laiko bloku nuo grėsmingo perdavimo šalia jo 18 jardų dėžės. 7

Ronaldas araujo

„Movistar“ komentatorių komanda pavadino jį „nepralenkiama“, kai per 10 minučių pavyko nuslopinti Yeremy Pino judesį ir aiškų pavojų. Paėmė geltoną kortelę už minkštą rankos kamuolį ir praleis kitas rungtynes. Tačiau bet koks jo prarastas kreditas buvo išpirktas dar vienu puikiu leidimu, kad Pino neįmuštų maždaug valandos ribos. Visą naktį jis turėjo Ispanijos rinktinės numerį. 9

Žiulis Kounde

Artėjant kėliniui įveikė Jose Luisą Moralesą, tačiau Pedri perdavimas nebuvo geriausias. Antrojo kėlinio viduryje blokavo pavojingą skersinį ir dar vieną žuvus. 7

Frenkie de Jong

Prasidėjo ramiu atidarymu 20 minučių, tada palaipsniui perėmė žaidimą. Pradėjo ėjimą, kuris atvedė į Pedri įvartį, ir taip pat padėjo Lewandowskiui su gražia išskobta žetonu. Jo šeši perimti kamuoliai ir stiprūs smūgiai reiškė, kad jis užtikrino „Barca“ fizinį širdies plakimą ir ne tik diktavo tempą savo žaidimo formavimu. Sukūrė daugiausia progų pirmajame kėlinyje ir atliko visus savo driblingus. 9 – RUKTŲ ŽMOGUS

Franck Kessie

Jam buvo sunku pradėti kūrybingą veiklą, nes jis buvo linkęs į „Villarreal“ šiurkščius dalykus, o opozicijos nariai dažnai apsimesdavo, kad jis juos prasižengė. Kartais buvo lengva pamiršti, kad jis buvo aikštėje ir buvo geresnis prieš „Sevilla“, tačiau čia jis turėjo mažiau atakuojančio vaidmens. 6

pedri

Puikiai pradėjo nuo skanaus Lewandowski kamuolio ir tik gerėjo. Kitas skersinio iš dešiniojo krašto kulka susijungė su Andreasu Christensenu, tačiau to nepakako, kad būtų galima kelti grėsmę vartams. 17-ąją minutę jis užbaigė puikų ėjimą rezultatu 1:2 su Lewandowskiu ir išvedė Barcą į priekį. Pirmajame kėlinyje Raphinha buvo paleistas į laisvę, tačiau brazilas negalėjo tuo pasinaudoti. Nedidelis smūgis buvo prastas Koundės perdavimas, kurio prancūzui nepavyko įvykdyti, o tai kėlinio metu įveikė Jose Luisą Moralesą. Antrajame kėlinyje tyliau, tačiau jo atidarymo 45 buvo daugiau nei pakankamai, kad apie jį būtų galima kalbėti. 9

Gavi

Ankstyvosiose žaidimo dalyse žaidė labiau centre ir buvo priekaištaujamas Xavi už netikslų kamuolį į kraštą, kai bandė išmušti Lewandowski. Buvo sunkus vakaras, kai buvo valdomas žmogus, bet kaip visada, niekada nepasidavė. Pradėjau labiau įsitraukti, turėdamas maždaug ketvirtadalio valandą žaisti su geresniu paskirstymu. 7

Robert Lewandowski

Dar vienas maišas iš Pole. Praleido šansą į vartus iš nuostabaus Pedri perdavimo ankstyvųjų durų ir pataikė tiesiai į Pepą Reiną. Suteikė Pedri rezultatyvų perdavimą rezultatu 1:2, bet praleido dar vieną šansą po gražaus Frenkie žetono, kuris nebuvo pats lengviausias. Raphinha turėjo geriau atlikti savo perdavimą antrajame kėlinyje. 7

Raphinha

Galėjo būti labiau centrinis, nes Koundė užėmė dešinę. Kaip ir Gavi, jo paskirstymas į sparnus buvo šiek tiek sunkus. Nors jis buvo svarbus statant į Pedri vartus, jam nepavyko pasinaudoti dviem persikiniais Pedri ir Lewandowski perdavimais. Tai buvo pirmasis Xavi keitimas Ferranui Torresui, likus 10 minučių iki atsargos ir gavo geltoną kortelę; treneris atrodė juo patenkintas. 6

Ką mes išmokome:

„Barca“ dabar turi 11 taškų skirtumą po to, kai atsisakė būti kieto varžovo patyčias ir iškovojo dar vieną pergalę išvykoje, kad išliko nepralaimėta per 16 rungtynių.

Tokie kaip Pedri, Ronaldas Araujo ir Frenkie de Jong dar kartą pasirodė esantys dideli žaidėjai ir neliečiami pradiniame XI. Tačiau komandoje buvo daug mažiau užimtų, bet vis tiek solidžių pasirodymų, todėl buvo gausu „7“ balų.

Kai kurios pakraščių žvaigždės, tokios kaip Frenckas Kessie ir Raphinha, nepasinaudojo galimybe padaryti įspūdžio, tačiau kol kas joms negresia dėl Sergio Busquetso ir Ousmane'o Dembele traumų.

„Barca“ buvo geri, tačiau ketvirtadienį Europos lygoje gali tekti būti geresnei prieš „Manchester United“.