„Shorthanded Sixers“ rado pergalingą formulę Beno Simmonso grįžime į Filadelfiją

Antradienio vakarą „Brooklyn Nets“ puolėjas Benas Simmonsas sugrįžo į Filadelfijos aikštę, kurios ilgai laukta, tačiau viskas vyko ne taip, kaip planuota.

Nepaisant trijų geriausių žaidėjų, „Philadelphia 76ers“ ekipa įveikė Simmonsą ir „Nets“ 115:106 ir iškovojo bene netikėčiausią sezono pergalę.

Tai darydami jie galėjo suklupti formulę, kuri gali padėti jiems pavogti keletą pergalių, kol Joelis Embiidas, Jamesas Hardenas ir Tyrese'as Maxey grįš po atitinkamų pėdų traumų.

Išskyrus TJ Warreną, kuris dar nedebiutavo „Nets“ ir Yutą Watanabe, Bruklinas antradienį buvo pilnas. Tai pasireiškė anksti, kai „Nets“ pirmavo iki 10:2, kurį paskatino trys Simmonso rezultatyvūs perdavimai iš eilės.

Traumos nuniokota „Sixers“ netrukus ėmė kovoti, nepaisant didžiulio talentų trūkumo. Jie ketvirtį užbaigė rezultatu 31:16 ir beveik visą antrojo ketvirčio dalį išlaikė stabilią persvarą.

Atšokimas buvo žaidimo istorija. „Sixers“ antradienį pateko į vidurkį NBA blogiausia 7.2 atkovoto kamuolio, bet jie atakavo 13 puolimo lentų vien pirmoje pusėje. „Nets“ per pirmąjį kėlinį iš viso atkovojo 14 kamuolių, o tai padeda paaiškinti, kodėl „Sixers“ per pirmąsias 51 minutes atliko 39 metimą, o Bruklino – 24.

Antrajame kėlinyje „Nets“ sumažino atkovotų kamuolių skirtumą, kai „Sixers“ metimai atvėso. Pirmajame kėlinyje pataikę 10 iš 19 iš tritaškių ir 45.1 proc., „Sixers“ atmušė 6 iš 13, o antrajame kėlinyje iš viso pataikė 41.7 procento. Antrajame kėlinyje „Sixers“ vis dar atkovojo „Nets“ rezultatu 7:2, tačiau „Nets“ turėjo pranašumą 19:16 pagal atkovotus kamuolius gynyboje.

Vis dėlto „Sixers“ žaidė tik du kartus per antrąjį kėlinį, o tai iš esmės neleido „Nets“ išsikovoti perėjimą ir sugeneruoti lengvus kibirus. Jie taip pat išvengė bėdų ir tik 13 kartų per naktį išsiuntė Brukliną į labdaros grupę.

„Nets“ į šias rungtynes ​​pateko su NBA prasčiausias gynybos atkovotų kamuolių rodiklis (68.0 proc.), todėl sutrumpintas „Sixers“ dominavimas stikle gali būti netvarus. Bruklinui trūksta priekinės aikštės dydžio ir fiziškumo, kurį „Sixers“ išnaudojo visą naktį, nepaisant to, kad žaidėjų rotacija buvo nulinė virš 6'9 colių. Ypač gerai žaidė trečiųjų metų žaidėjas Paulas Reedas, pelnęs 19 taškų metimus 7 iš 9, atkovojęs 10 kamuolių, perimdamas tris kamuolius, blokavęs du blokus ir, ko gero, svarbiausias – nulis pražangų.

Kol Embiidas, Hardenas ir Maxey grįš, „Sixers“ turės daug mažesnę klaidų ribą. Tomis naktimis, kai jų metimai nėra karšti – antradienį jie nokautavo 50.0 procentų tritaškių (16 iš 32) – jiems reikės išnaudoti nesutapimus aikštėje ir išlaikyti kamuolį puolime.

Galbūt nė vienas „Sixers“ žaidėjas antradienį nebuvo labiau tokio požiūrio simbolis nei Tobiasas Harrisas.

12-ųjų metų veteranas pirmajame kėlinyje iš esmės buvo nelaimingas – jis pelnė šešis taškus pataikydamas 3 iš 8 (0 iš 2 iš gilaus metimo) ir atmetė tris kamuolius, tačiau jis atgijo, kai komandoje surinko 18 taškų 7. - iš 13 metimų antrajame kėlinyje. Kai „Nets“ bandė užklijuoti mažesnį gynėją, pavyzdžiui, Joe Harrisą, jis išnaudojo savo dydį ir atrėmė smūgį iš arti.

„Akivaizdu, kad jis turi priprasti – labiausiai mūsų komandoje – neliesti kamuolio tiek, kiek anksčiau“, – sakė „Sixers“ vyriausiasis treneris Docas Riversas anksčiau šį sezoną, prieš iškylant komandos traumų problemoms. „Ir aš tikrai manau, kad jis bando tai padaryti. Jis gana gerai gaudo ir šaudo. Jūs vis tiek norite jį įtraukti į postą, kai jis susitiks.

Harrisas trumpam paliko antradienio rungtynes ​​dėl čiurnos traumos, kurią verta stebėti artimiausiomis dienomis. Paskutinis dalykas, kurį gali sau leisti trumpalaikiai „Sixers“, yra kitas startuolis, kuris paliekamas nuošalyje. Bet jei Harrisas nepraleis laiko, jo lankstumas gali būti „Sixers“ išgelbėjimas, kol Maxey, Harden ir (arba) Embiid grįš.

Harrisas antradienio vakarą žaidė pelnydamas tik 14.7 taško, o tai yra žemiausias rodiklis nuo 2015–16 m. sezono. Jis per daug kvalifikuotas kaip 4-as variantas, bet būtent tokį vaidmenį Sixers reikia atlikti daugeliu naktų, kai yra visa jėga. Tačiau jis taip pat gali išsiplėsti ir imtis daugiau svarbių vaidmenų, ką įrodė prieš „Nets“.

Tačiau Harrisas ir Reedas antradienį gerai žaidė ne vieninteliai. „Sixers“ taip pat stipriai rungtyniavo De'Anthony Meltonas (22 taškai, 16 trit., 16 atkovoti kamuoliai, 0 rezultatyvūs perdavimai, trys perimti kamuoliai), Shake'as Miltonas (6 taškų, XNUMX atkovoti kamuoliai ir XNUMX rezultatyvūs perdavimai) ir Georgesas Niangas (XNUMX taškų, XNUMX atkovoti kamuoliai). keturi tritukai ir du rezultatyvūs perdavimai). P. J. Tuckeris nuo grindų pasiekė XNUMX iš XNUMX ir padarė keletą gėdinga NBA istorija procese, tačiau didžiąją nakties dalį jo gynyba buvo labai svarbi prieš Keviną Durantą.

„Sixers“ dabar išvyksta į Šarlotę, kur susitiks su 4:14 „Hornets“ komanda be žvaigždės gynėjo LaMelo Ballo, kuris jau paskelbta su kairės čiurnos patempimu. Po to jie sužais dvejas rungtynes ​​iš eilės prieš Orlando „Magic“, kuri turės tris dienas ilsėtis, tačiau turės daug problemų dėl traumų.

Simmonso grįžimas į Filadelfiją antradienio rungtynėms suteikė šiek tiek sulčių – tiek pat, kiek ir „Sixers“. gali bandyti tai paneigti– dėl to trečiadienio rungtynės su žemiausio lygio „Hornets“ gali tapti spąstais. Jei „Sixers“ ir toliau dominuos taurėje ir ribos savo kamuolių pramušimus bei pražangas, jiems gali pavykti vogti pergales, kol grįš trys žvaigždės.

Jei nenurodyta kitaip, visa statistika per NBA.com, PBPStats, Stiklo valymas or Krepšinio žinynas. Visa atlyginimo informacija per Spotrac or RealGM. Visi šansai per „FanDuel“ sporto knyga.