Geri, blogi ir bjaurūs nuo „Green Bay Packers“ pralaimėjimo iki „Buffalo Bills“.

Aaronas Rodgersas, kuriam dabar 18 metųth NFL sezonas buvo tik sezono metų profesionalas.

Dabartiniams naujokams Quay Walker ir Romeo Doubs buvo vos šešeri. O vyriausiasis treneris Mattas LaFleuras buvo Šiaurės Mičigano gynėjų treneris.

Tai buvo 2006-ieji – tai paskutinis kartas, kai Green Bay Packers nusileido 3:5. Iki sekmadienio vakaro.

Besisukantys „Packers“ išvyko į Bafalą – neabejotinai geriausią NFL komandą – ir buvo treniruojami galingųjų Billsų.

Buffalo gynėjas Joshas Allenas metė kelis smūgius, Green Bay gynyba vėl susigrūmė ir Bills laimėjo 27:17.

Buffalo pagerino rezultatą iki 6:1 ir turi geriausią AFC rekordą. „Packers“ (3-5) pirmą kartą nuo 2016 m. pralaimėjo ketvirtą mačą iš eilės ir 3 rungtynių atsiliko nuo Minesotos (6-1) NFC North.

Štai geras, blogas ir bjaurus iš Buffalo pergalės prieš „Packers“.

GERAS

VĖKITE ŽAIDIMĄ: „Packers“ padarė viską, ką galėjo, kad užtikrintų bėgimą, valdytų kamuolį ir atitrauktų jį nuo Alleno. Ir Green Bay tai padarė nepaprastai gerai.

„Packers“ įveikė sezono rekordą – 208 jardus ir vidutiniškai įveikė 6.7 jardus. Ir jei gynyba būtų žaidusi geriau, tokio puolimo metodo galėjo pakakti didžiuliam nusiminimui.

Aaronas Jonesas nubėgo 143 jardus 20 nešimų ir taip pat sugriebė keturis perdavimus. Jonesas ilgą laiką nubėgo 32 jardus ir vidutiniškai įveikė 7.2 jardus.

AJ Dillonas taip pat nubėgo 54 jardus 10 nešimų (5.4), o abu nugarai padarė didelę žalą po kontakto.

„Green Bay“ pirmajame kėlinyje atliko 83 jardus, o tai padėjo valdyti kamuolį beveik 17 minučių. Tada „Packers“ antrajame kėlinyje nubėgo 125 jardus, nepaisant to, kad jų perdavimų žaidimas buvo netinkamas iki paskutinių minučių.

Jei Green Bay artimiausiomis savaitėmis laikysis šio plano, galbūt jis vis tiek gali išgelbėti šį nuviliantį sezoną.

ROMEO DOUBS: Niekam nereikėjo labiau pasitikėjimą stiprinančio Doubso, naujoko, kuris praėjusią savaitę nepasižymėjo keturiais taikiniais.

Abejonės turėjo gauti būtent tai su 19 jardų, cirko gaudymu ir prisilietimu į vidurį antrojo kėlinio, kuris ištraukė „Packers“ 14:7.

Doubsas apsuko kampinį gynėją Taroną Johnsoną, tada Doubsas turėjo apsisukti atgal, kad sugautų šauniai. Doubsas atliko puikų darbą, kad nusileis abi kojas, kontroliavo kamuolį ir sugriebė vieną įspūdingiausių „Packers“ per šį sezoną.

Ketvirtajame kėlinyje Doubsas taip pat sugriebė 26 jardus ir vakarą baigė keturiais sugriebimais ir 67 jardais.

TAI IR TAI: Ketvirtąjį kėlinį perėmė ir kampiniai gynėjai Rasulas Douglasas ir Jaire'as Alexanderis. Allenas per pirmąsias šešias sezono savaites metė tik keturis kamuolius. …

BAD

CHRISTIAN WATSON: „Green Bay“ antrojo naujojo turo pasirinkimo metai buvo varginantys.

Watsonas praleido daug treniruočių stovyklos po kelio operacijos. Jis taip pat praleido trejas rungtynes ​​dėl šlaunies traumos, įskaitant paskutines dvejas varžybas.

Watsonas grįžo sekmadienį, bet truko tik aštuonis vaidmenis.

Trečiajame ir 15-oje rungtynių metu Rodgersas smogė Watsonui viduriniame ekrane 12 jardų. Bet Watsonas patyrė smegenų sukrėtimą dėl Tremaine'o Edmundso smūgio ir nebegrįžo.

„Manau, kad bet kokiame puolime norisi, kad greitas žaidėjas aikštėje bent vienoje iš tavo gynėjų pozicijų atvertų viską“, – praėjusią savaitę apie Watsoną sakė „Packers“ krepšininkų treneris Jasonas Vrable. „Žmonės natūraliai gerbia jo greitį. Jis stiprus, didelis. Jūs visi matote tuos dalykus.

„Akivaizdu, kad kai žiūrite juostą ir esate gynėjas, turite gerbti šį greitį, nes jis bėgs žmonių. Jis atliko puikų darbą reabilituodamasis, grįžo ir jaučiasi puikiai, todėl nekantrauju pamatyti, kur jis žengia į šį žaidimą.

Watson buvo gerai eiti prieš konkursą. Tačiau, kaip ir per daug kartų šį sezoną, žaidimui pasibaigus Watsonas buvo sunkios formos.

PRARAŠTI PERĖJŲ: „Green Bay“ naujokas gynėjas Quay'us Walkeris buvo nubaustas nesportiniu baudiniu ir buvo išmestas iš žaidimo po to, kai į „Bills“ komandą įstūmė Bafalo treniruočių komandos „tight end“ Zachą Davidsoną.

Tai buvo beprasmis, savanaudiškas sprendimas, nes atrodė, kad Davidsonas bandė neleisti Walkeriui nukristi.

Praėjus vos kelioms minutėms, „Packers“ gynėjas De'Vondre'as Campbellas pasitraukė dėl dešiniojo kelio traumos, todėl Green Bay buvo nepaprastai plonas.

Be Walkerio ir Campbello, antrajame kėlinyje „Packers“ žaidė Isaiah McDuffie ir Ericu Wilsonu.

KETVIRTOJI NESUTEIKIMAS: Ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikę 27:10, „Packers“ atsimušė į Buffalo 26 ir susidūrė su ketvirtu ir 1.

Green Bay savo nuožiūra paleido kamuolį visą naktį ir pasiuntė Jonesą į vidurį. Vis dėlto Buffalo gynėjas Von Milleris susprogdino dešinę „Packers“ puolimo linijos pusę, o tai leido kampiniam gynėjui Taronui Johnsonui lenktyniauti nepaliestam ir mesti Jonesą, pralaimėjus 1 jardą.

SLĖGIS: Buffalo visą naktį patyrė siaubingą spaudimą, ypač viduryje.

Tackles Ed Oliver ir Timas Settle turėjo didžiulį poveikį visą naktį. Ir nors Rodgersas buvo atleistas tik du kartus, daugeliu atvejų jis buvo priverstas.

„Green Bay“ žaidė be kairiojo gynėjo Elgtono Jenkinso (koja), kuris vėlavo įbrėžimas. O naujokas Zachas Tomas, pakeitęs Jenkinsą, kartais būdavo priblokštas.

TAI IR TAI: … „Packers“ gynėjas Aaronas Rodgersas metė ketvirtą 2022 m. perimtą kamuolį. Rodgersas per visus 2021 ir 2019 m. perėmė tik keturis kamuolius, o 2018 m. – tik du INT.… Pirmuosius tris karjeros sezonus Bafale praleidęs Sammy Watkinsas patyrė nusivylimą. grįžimas namo. Watkinsas sugriebė tik vieną perdavimą per tris jardus. ... Keisanas Nixonas turėjo 49 jardų kickoff grįžimą ir pradėjo antrąjį kėlinį, kurį panaikino Innis Gaines atlaikęs skambutį. ... Green Bay nukrito iki 0:7 visų laikų Buffalo.

Bjaurusis

GYNYBA: „Green Bay“ gynyba turi septynis pirmojo rato šaukimus, įskaitant šešis startus. Sezono metu, kai puolimas keičiasi, „Packers“ planavo 2022 m. pasikliauti savo gynyba.

Na, tas planas nepasiteisino.

Green Bay žūtbūt reikėjo, kad gynyba sužibėtų anksti, jei ji tikėjosi pabūti su galingais Billsais. Vietoj to, atsitiko priešingai.

Buffalo pirmajame kėlinyje atliko tris smūgius iš eilės ir pirmavo 24:7.

Allenas pataikė griežtą varžovą Dawsoną Knoxą ir atliko 1 jardą TD, rado Stefoną Diggsą – 26 jardą, o Isaiah McKenzie atliko 7 jardų smūgį.

Buffalo kėlinį baigė su 234 jardais ir vidutiniškai įžaidė 9.0 jardų. „Bills“ taip pat nubėgo 107 pirmojo kėlinio jardus ir vidutiniškai 8.2 jardo per vieną nešimą.

Antrajame kėlinyje Green Bay gynyba buvo geresnė. Tačiau tada jau buvo per mažai, per vėlu.

– Kaip gerai būsime gynyboje? Praėjusią savaitę sakė „Packers“ išorinis gynėjas Prestonas Smithas. „Mes norime būti puikūs, o tai bus žaidimas, skirtas įrodyti, kokie geri galime būti ir kokia puiki gynyba, ir parodyti savo potencialą bei iš ko esame pagaminti. Mes priimame iššūkį.