Gerieji, blogi ir bjaurūs iš „Green Bay Packers“ pralaimėjimo „Philadelphia Eagles“.

Daina išlieka ta pati.

Ir berniuk, ar tai buvo žiauri „Green Bay Packers“ baladė?

„Green Bay“ po sezono tikėjosi gyvybės palaikymo, artėjant sekmadieniui. Dabar galite ištraukti kištuką.

Šeimininkė Philadelphia iš viso surinko 500 jardų, atmušė septynis iš 10 kamuolių ir sutriuškino Green Bay 40:33. Tai buvo daugiausia taškų, kuriuos „Packers“ leidžia nuo 20 m. lapkričio 2016 d., kai Vašingtonas įmetė 42 taškus.

Green Bay pralaimėjo septintą kartą per aštuonias rungtynes ​​– pirmą kartą nuo 2008 m.

„Packers“ taip pat pirmą kartą nuo 4 m. nusileido iki 8:2006. Ir tik dvi NFC komandos – Čikaga (3:9) ir Los Andželo „Rams“ (3:8) – turi prastesnius rekordus konferencijoje nei Green Bay.

Įžeidus traumą, trečiojo kėlinio pabaigoje iš žaidimo buvo išmuštas gynėjas Aaronas Rodgersas dėl įstrižos traumos. O sezonas, prasidėjęs daug žadant, oficialiai tapo vienu labiausiai nuviliančių komandos istorijoje.

Štai geri, blogi ir bjaurūs dalykai iš Filadelfijos pergalės prieš „Packers“, pradedant bjauriu.

Bjaurusis

SKUBANTI GYNYBA: „Packers“ gynyba elgėsi taip, tarsi jie žaistų futbolą su vėliava didžiąją nakties dalį ir visiškai nesidomėjo „Eagles“ fizinėmis savybėmis. O tie, kurie reikalauja, kad gynybos koordinatorius Joe Barry būtų atleistas, turi daugiau amunicijos nei bet kada anksčiau.

Filadelfija nubėgo nepaprastus 363 jardus, iš jų 183 vien per pirmąjį kėlinį. Kvartininkas Jalenas Hurtsas (157) ir gynėjas Milesas Sandersas (143) įveikė 100 jardų ir tai yra pirmas kartas, kai nuo 100 m. 14-osios savaitės „Eagles“ turėjo du 2020 jardų atstumą.

Hurtso karjeros rekordas prieš sekmadienį buvo 106 jardai. Jo 157 atmušti jardai (iš jų 102 vien per pirmąjį kėlinį) buvo penktasis daugiausiai žaidėjo „Super Bowl“ eroje.

Sandersas vidutiniškai įveikė 7.4 jardo per vieną atstumą, o nuskriejo 143 jardus ir pelnė porą kamuolių. Kennethas Gainwellas taip pat nubėgo 39 jardus ir atliko kamuoliuką.

„Packers“ į šį vakarą pateko 26-oje vietojeth lygoje leistinuose įsibėgėjimo jarduose (135.8). Iki nakties pabaigos šis skaičius išaugo iki 154.8, o „Packers“ nukrito į 31-ą bendrą gynybos lygį.

BRUTAL PRADŽIA: Praėjus vos šešioms minutėms, „Packers“ jau atsidūrė 13:0 duobėje. „Eagles“ nuvažiavo 75 jardus, kad pasiektų rezultatą savo pradžioje, kai Kennethas Gainwellas pelnė įvartį. Rodgersas buvo perimtas pirmą kartą Green Bay atmušdamas kamuolį, o po trijų rungtynių Philadelphia Milesas Sandersas suplėšė 15 jardų TD bėgimą.

BAD

TAIP GERAI Skauda: „Eagles“ gynėjas Jalenas Hurtsas parodė, kodėl jis yra vienas iš pirmaujančių kandidatų į lygos MVP apdovanojimus.

Hurts nepaprastai staigiai metė kamuolį, atliko 16 metimų iš 28 ir atliko 153 jardus bei atliko du kamuolius. Hurts taip pat nubėgo 157 jardus ir vidutiniškai 9.9 jardo per vieną atstumą.

„Jis pateikia daugybę iššūkių bet kokiai gynybai tiek kišenėje, tiek iš kišenės“, – praėjusią savaitę apie „Hurts“ sakė „Packers“ treneris Mattas LaFleuras. „Akivaizdu, kad jis turi daug ginklų, į kuriuos gali mesti kamuolį, ir tie vaikinai atlieka tikrai aukštą lygį.

Tokia istorija ir vėl buvo sekmadienį, kai Hurts ir Eagles sunaikino Green Bay gynybą.

GRŪTI METAI: Rodgersas metė porą perimtų kamuolių, todėl iš viso jo sezono rezultatas buvo devyni. Tai didžiausias jo rezultatas per sezoną nuo 2010 m.

Trečiajame Green Bay žaidime puolime Rodgerso perdavimą atmušė ir perėmė Josiah Scottas. Tada pirmojoje Green Bay serijoje antrojo kėlinio „Eagles“ atsarginis saugas Reedas Blankenshipas iššoko prieš Tylerį Davisą ir perėmė Rodgersą.

Tris kartus atleistas Rodgersas vėliau buvo išmuštas iš žaidimo dėl įstrižos traumos.

RASUL DOUGLAS: „Green Bay“ kampinis gynėjas buvo 2021 m. sezono staigmena, kai jis buvo paimtas iš gatvės ir vedė „Packers“ penkis perimtus kamuolius, iš kurių du grįžo dėl kamuolių.

2022 m. reikalai nebuvo tokie rožiniai, o sekmadienį jie tapo dar bjauresni.

Douglasas atidavė 30 jardų TD prieš pat kėlinį 3-iam „Eagles“ žaidėjui Quezui Watkinsui, kuris išvedė Filadelfiją 27:20. Antrojo kėlinio pradžioje „Eagles“ atmušdamas kamuolį AJ Brownas parūkė Douglasą ir atliko 11 jardų TD, o tai padidino Filadelfijos pranašumą iki 34:20.

TAI IR TAI: Keiseanas Nixonas nutraukė pradinį startą endzonoje. Užuot likęs vietoje, Nixonas paleido kamuolį ir buvo sustabdytas vos po 10 jardų ties „Packers“ 9 jardų linijos. … Masonas Crosby praleido svarbų papildomą tašką, todėl antrajame ketvirtyje rezultatas buvo lygus 20:20. Crosby pateko į 21 naktį iš 22 papildomų taškų. … Packers turėjo vieną paskutinę galimybę atkovoti kamuolį ir pabandyti išlyginti žaidimą. Vietoj to, Sandersas atliko tris kartus po 11 jardų ir pirmą kartą užbaigė žaidimą.

GERAS

JORDANIJA MEILĖ: Atsarginis „Packers“ gynėjas ketvirtajame kėlinyje buvo įstrigęs po to, kai Rodgersas išvyko dėl įstrižos traumos.

Viskas, ką padarė Love, tai įsiveržė ir vedė keturis žaidimus, 75 jardus. Meilė nuvažiavo 3 už 3 važiuojant 75 jardus, įskaitant 63 jardų TD leidimą Christianui Watsonui kirtimo maršrute, kurį naujokas nuvežė į namus.

Love naktį 6 iš 9 įveikė 113 jardų, o gynėjo reitingas buvo 146.8. Jis atvedė „Packers“ į 10 taškų per savo du važiavimus.

Kai Green Bay nepateks į atkrintamųjų varžybas, daugelis reikalaus, kad Love žaistų. Sekmadienį jis pradėjo puikiai.

CHRISTIAN WATSON: Watsono ketvirtojo kėlinio TD buvo šeštas per pastarąsias trejas rungtynes. Watsonas tapo pirmuoju Green Bay naujoku nuo Billy Howtono 1952 m., kuris pasiekė touchdown trejas rungtynes ​​iš eilės.

Watsonas turėjo tris TD lapkričio 13 d. prieš Dalasą, du prieš Tenesį lapkričio 17 d. ir dar vieną prieš Eagles. Po nepaprastai ramios pirmosios sezono pusės Watsonas žaidžia taip pat – arba geriau – nei bet kuris naujokas šių metų pakrautų imtuvų klasėje.

KUR RUDY?: Pakerių saugas Rudy Fordas padarė didelę įtaką nuo pat 10-osios savaitės pradžios.

Lapkričio 13 d., kai pergalė prieš Dalasą, Fordas perėmė porą kamuolių. Sekmadienį „Ford“ iškovojo „Eagles“ žaidėją AJ Browną ir „Green Bay“ gynėją Quay'us Walkerį.

Walkeris 63 jardus sugrąžino į „Eagles“ 13 jardų liniją, o po trijų rungtynių Rodgersas metė kamuolį į varžovą Aaroną Jonesą.

TAI IR TAI: Pirmajame kėlinyje „Packers“ sustabdė „Eagles“ ir trečią ir 1, ir ketvirtą ir 1. Jalenas Hurtsas bandė sėlinti pirmajam smūgiui abiejose rungtynėse, tačiau Kingsley Enagbare'as ir Rasulas Douglasas atliko smūgius be naudos. ... Linebacker Justin Hollins, kuris buvo pasirašytas tik prieš tris dienas, antrajame ketvirtyje atleido Hurts. ... Keiseano Nixono 52 jardų grįžimas į antrąjį kėlinį buvo ilgiausias Green Bay nuo tada, kai Jeffas Janisas 70 m. lapkričio 22 d. atmušė vieną 2015 jardų. Vėliau Nixonas jį papildė, ketvirtojo ketvirčio pabaigoje grįžęs 53 jardais.