Gerieji, blogi ir bjaurūs iš „Green Bay Packers“ pergalės prieš „Dallas Cowboys“.

Mike'as McCarthy pasibjaurėjęs metė ausines.

Aaronas Rodgersas šoktelėjo taip aukštai kaip 38 metų skardinė, išspaudė kumštį ir susilenkė.

McCarthy sugrįžimas į Green Bay buvo sugadintas. „Packers“ pralaimėjimų serija nutrūko.

Sekmadienį iki pratęsimo pabaigos likus 28:3 įmušė 09 jardų įvartį, o „Packers“ iškovojo neįtikėtiną pergalę 31:28.

Green Bay pagerino rezultatą iki 4:6, nutraukė pirmąją penkių pralaimėjimų seriją nuo 2008 m. ir kol kas išsaugojo savo sezoną. 14 taškų persvarą antrąjį kėlinį praleidęs Dalasas nusileido iki 6:3.

Štai geras, blogas ir bjaurus iš Green Bay pergalės prieš Dalasą.

GERAS

CHRISTIAN WATSON: „Packers“ naujokas antrojo rato šaukimas buvo didžiulis nusivylimas didžiąją jo pirmojo sezono dalį, kovodamas su traumomis ir kritimais.

Watsonas praleido daug treniruočių stovyklos po kelio operacijos. Jis praleido trejas rungtynes ​​dėl šlaunies traumos, o iš paskutiniųjų dvejų rungtynių buvo išmuštas dėl smegenų sukrėtimo ir krūtinės traumos. O į sekmadienio rungtynes ​​jis pateko vos 10 laimikių.

Tačiau Watsonas sekmadienį surengė savo išėjimo vakarėlį, pelnydamas pirmuosius tris savo karjeros smūgius ir pirmą kartą 2022 m. pagyvindamas „Packers“ rungtynes.

Watsonas įveikė vieną aprėptį ir atmetė 58 jardų TD perdavimą iš Aarono Rodgerso likus 4:54 iki antrojo kėlinio, kuris išlygino rezultatą 7:7. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Watsonas atsilaisvino ir per 39 jardų TD iš Rodgerso ištraukė „Packers“ 28:21.

O Watsonas nubėgo kirtimo maršrutą, likus 2 minutės, ir sugriebė 9 jardų TD iš Rodgerso, kuris išlygino rezultatą 28:28.

Watson turėjo keletą ankstyvų lašų, ​​kurie pasirodė brangūs. Tačiau jis daugiau nei išsipirko trimis taikliais, kurie išlaikė Green Bay žaidimą.

Mėnesius būdamas nematomas, Watsonas parodė, kodėl Green Bay pateko į antrąjį turą ir panaudojo 34th bendras pasirinkimas balandžio mėnesio juodraštyje iš Šiaurės Dakotos valstijos.

RUDY FORD: Fordas šį sezoną atkovojo tik 12.48% gynybos kamuolių. Tačiau su traumuotu atsarginiu kampiniu gynėju Ericu Stokesu Fordas pateko į pradinę sudėtį ir sužibėjo.

„Packers“ perkėlė lošimo žaidėją Rasulą Douglasą į kampinį gynėją, saugą Darnellą Savage į lizdą ir „Ford“ į saugų. Fordas sužaidė didžiausias rungtynes ​​savo karjeroje – pora perimtų kamuolių atvedė į 14 taškų.

Antrojo kėlinio viduryje Dalasui pirmaujant rezultatu 7:0, o „Green Bėjaus“ 11-ąją pelnė trečią įvartį, „Ford“ perėmė Dalaso gynėją Daką Prescottą ir grąžino 34 jardus.

„Cowboys“ tuo metu buvo įvarčių diapazone ir ruošėsi įgyti dviejų taškų pranašumą. Tačiau didžiulis Fordo žaidimas tai pakeitė – ir žaidimo pagreitį.

Vos po trijų žaidynių Aaronas Rodgersas pataikė Christianą Watsoną ir atliko 58 jardų smūgį, kuris išlygino rezultatą 7:7.

Likus kėliniui 2:30, Fordas antrą kartą perėmė Prescottą ir 34 jardus grąžino „Cowboys“ 24 jardams. Po trijų rungtynių Aaronas Jonesas atliko 12 jardų smūgį ir Green Bay pirmavo 14:7.

PAGARBA ATSIŽVELGDAME: „Packers“ prieš rungtynes ​​pagerbė Mike'ą McCarthy, ant „JumboTron“ šalia antraštės „Sveiki sugrįžę“ įdėjo savo buvusio vyriausiojo trenerio nuotrauką.

McCarthy atvedė „Packers“ į „Super Bowl“ čempionatą 2010 m. sezone. McCarthy, kuris 2006–18 m. treniravo Green Bay, buvo antras pagal trukmę komandos istorijoje, atsilikęs tik Earl “Curly” Lambeau (1921–49).

Tačiau McCarthy nebuvo vienintelis buvęs „Packer“ treneris ar žaidėjas, dabar dirbantis Dalase, kuris buvo pripažintas prieš rungtynes.

Kiti buvo puolimo linijos treneris Joe Philbinas, trenerio asistentas Scottas Tolzienas, gynybos gynėjų treneris Alas Harrisas, specialiųjų komandų trenerės asistentas Rayna Stewart, vyriausiojo trenerio asistentas Robas Davisas, gynėjų treneris Scottas McCurley, gynybos perdavimų koordinatorius Joe Whittas jaunesnysis, puolimo linijos asistentas. treneris Jeffas Blasko ir kokybės kontrolės treneris Ryanas Federas.

TAI IR TAI: Green Bay nubėgo 207 jardus 39 nešimu – įspūdingas 5.3 jardas per bandymą. „Packers“ anksti uždavė toną, per pirmąjį ketvirtį atlikdamas 13 spurtų 65 jardus (5.0) ir atakavo visą dieną. … Isaiah McDuffie, užpildęs sužeistą De'Vondre'ą Campbellą, turėjo 13 atmušimų. … Aaronas Rodgersas sužaidė geriausias savo sezono rungtynes ​​– atliko 14 iš 20 perdavimų ir atliko 224 jardus, atliko tris kamuolius ir be perimtų kamuolių. Rodgersas taip pat surinko 146.7 perdavimų. … Allenas Lazardas per pratęsimą sugriebė 36 jardus, o tai lėmė Crosby pergalingą smūgį.

BAD

Uždenkite tą vyrą: Green Bay neturėjo atsakymų į Dalaso platųjį CeeDee Lamb.

Lambas pelnė 11 kamuolių ir 150 jardų atmušė porą kamuolių. Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kai Lambas per rungtynes ​​pasiekė 100 jardų ribą.

Lambas antrajame ketvirtyje gavo trijų jardų TD, todėl Dalasas išvedė 7:0. Tada trečiojo kėlinio pabaigoje Lambas įveikė kampinį gynėją Jaire'ą Alexanderį ir atliko 35 jardų TD, kuris išvedė „Cowboys“ į priekį 28:14.

Lamb yra vienas pavojingiausių žaidynių lygoje. Tačiau po to „Cowboys“ nėra ypač talentingi, o „Packers“ turėjo padaryti „Lamb“ lėtėjimą savo svarbiausiu prioritetu.

APYRAVIMO BĖDAS: „Green Bay“ per visą 13 metų sezoną prasimušė tik 2021 kamuolių. 15 m. jų jau yra 2022.

Antrojo kėlinio viduryje Rodgersą atleido DeMarcusas Lawrence'as, o Jayronas Kearse'as atsigavo. Tai buvo trečias kartas, kai Rodgersas šį sezoną žaibavo, o „Packers“ pralaimėjo visus tris.

Tada trečiajame kėlinyje sugrįžęs Amari Rodgersas suklupo ir prarado kamuolį (daugiau apie tai žemiau).

2022 m. „Packers“ turi mažai vietos klaidoms, o apyvartos pasirodė labai brangios.

TAI IR TAI: Saugas Johnathanas Abramas, žaidėjas Green Bay, su kuriuo šią savaitę pasirašė sutartį, buvo pakviestas atlaikyti antrojo kėlinio pradžią. Ši bauda privertė „Packers“ pradėti važiavimą ties savo 10 jardų linija. ... Dalaso bėgimo gynėjas Tony Pollardas turėjo 115 jardų, kai Green Bay kovos su bėgimu tęsėsi.

Bjaurusis

AMARI RODGERS: „Green Bay“ antrus metus platus imtuvas pastaruoju metu buvo vienas labiausiai nuviliančių „Packers“ trečiojo raundo pasirinkimų. Rodgersas per karjerą sugriebė tik aštuonis kartus ir anksčiau šiais metais prarado Green Bay komandos žaidėjo darbą. Tačiau „Packers“ ir toliau siautėjo Rodgersu dėl kamuolių grąžos, nors jis į žaidimą įžengė vidutiniškai tik 7.0 jardų per vieną grąžą ir smarkiai kovojo su kamuolio saugumu. Sekmadienį „Green Bay“ lojalumas Rodgersui pasirodė brangus.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Rodgersas penktą kartą šį sezoną sumušė kamuolį, o dalasietis Seanas McKeonas atsigavo ties 45 „Packers“ kamuoliu. Po keturių rungtynių Tony Pollardas smūgiavo į vidurį ir atliko 13 jardų kamuoliuką, dėl kurio Dalasas pelnė 21. -14 švino.

Keiseanas Nixonas likusį žaidimą pakeitė Rodgersą. Tačiau iki to laiko žala buvo padaryta.