Ispanijos klubas antrą kartą laimėjo pirmaujančias Europos moterų klubų varžybas.

Patricia Guijarro puikiai grįžo ir antrajame kėlinyje įveikė „FC Barcelona“ 3:2 įveikė Vokietijos „Wolfsburg“ ir iškovojo antrąjį moterų čempionų lygos titulą.

Pabaigoje jie apsikabino ir šoko tiesiog ekstazės akimirką, kuri buvo ilgo sezono kulminacija ir Europos klubų žaidimo zenitas. Tačiau „Barcelona“ tai padarė ne taip lengvai finale, kuris buvo jaudinantis ir dažnai negailestingas, o galiausiai nugalėjo ispanai.

Ir vėl „Barcelona“ atsiliko akimirkomis po 0ff. Praėjusio sezono finale Ispanijos klubas tris kartus nusileido pirmajame kėlinyje pakeliui į žvaigždės žaidėjo Alexis Putellas vadinamą „trauminį pralaimėjimą“ Liono „Olympique“, tačiau atrodė, kad jie nepasimokė. Ketvirtąją minutę rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Ewa Pajor atėmė kamuolį iš Keiros Walsh ir puikiu smūgiu pelnė rezultatą 1:0.

37 minutę situacija pablogėjo. Alexandra Popp žema kulka galva paliko „Barcelona“ vartininką Sandrą Panosą be šansų – 2:0. Volfsburgas sėdėjo vairuotojo vietoje, nors vokietis XI padarė labai mažai. Jie atsisėdo ir išgėrė spaudimą, o Poppo įvartį pasiekė vadovėlio perėjimo pabaigoje.

Prisiminimai apie Liono finalą, paskutines rungtynes, kuriose Putellas dalyvavo savo klube, užplūdo, tačiau „Barcelona“ dėl to kalta tik pati. Po ankstyvo Pajoro smūgio Katalonijos klubas išsiveržė į priekį ir kelis kartus atidengė vokietę užnugario gynėją, o Irene Paredes, kaip niekaip nesuprantama, nesugebėjo išlyginti laisvu smūgiu galva ties tolimu kamuoliu. Praėjus vos pusvalandžiui, „Barcelona“ iššvaistė dar vieną puikią progą, kai Grahamas Hansenas nesugebėjo tinkamai prisijungti prie kelių jardų.

Ispanijos čempionas buvo švaistomas, jo kolega negailestinga ir klinikinė. Ant atsarginių žaidėjų suolo Putellas atrodė susimąstęs, nes Salma Paralluelo vėl neaplenkė „Wolfsburg“ vartininko Merle'o Frohmso, todėl „Barcelona“ įpusėjus kėliniui nusileido 2:0.

Bet kokia gera vokiečiams patiko pirmoji pusė, tokia bloga turėjo tapti jų antroji. „Barcelona“ nebebuvo apstulbinta. Vietoj to, atjaunėjusi, Guijarro ir jos komanda aplenkė varžovą dviem įvarčiais per dvi minutes skaičiumi 12. Pasikeitusi „Barcelona“ žaidė tempai ir tiksliai. Ispanai visiškai vadovavo ir buvo sunku nematyti, kad komanda nelaimėtų finalo.

„Wolfsburg“ gynyba – tokia stropi didžiąją žaidimo dalį – tiesiog žlugo. Lynn Wilms nesugebėjo atmušti kamuolio, o antrajame kėlinyje aukštesnėje aikštelėje žaidusi Fridolina Rolfo atsimušė 3:2. Tai buvo per daug grumtynių prieš vokiečių vartus. Pagaliau „Wolfsburg“ sėkmė išseko ir „Barcelona“ pelnytai buvo karūnuota naujuoju Europos čempionu.

Caroline Graham-Hansen sakė: „Šiame žaidime buvo viskas, ką galite turėti. Kėlinio kėlinio pabaigoje turėjau puikų prisiminimą iš praėjusių metų finalo (po to, kai kėlinyje pralaimėjau du nuliui prieš Lyoną). Sakiau ne, tai daugiau nepasikartos. Įmušėme vieną įvartį, po to – du, o tada visas stadionas sprogo.