Tulano istorinis sezonas buvo didžiausias FBS 2022 m

Prieš Willie Fritzui atvykstant 2016 m., Tulane'as paskutinį kartą iš eilės laimėjo 1997 ir 1998 m., kai gynėju buvo Shaun King.

Žalioji banga buvo pasirodžiusi tik vieną kartą dubenėlių žaidimuose, atitinkamai 1979 ir 1980 m., vadovaujami Larry Smitho ir Vince'o Gibsono. Tulane'as žaidė keturiose dubens rungtynėse per pastaruosius penkis sezonus, įskaitant tris iš eilės nuo 2018 m. iki 2020 m. Pralaimėjimas Nevadai 2020 m. garsiajame Idaho bulvių dubenyje sutrukdė tai, kas būtų buvęs trečias iš eilės laimėtas sezonas, nes Fritzo komanda baigė 6:7. .

Žalioji banga užbaigė įsimintiną 2022 m. sezoną įsimintinu sugrįžimu nugalėjus USC Cotton Bowl. Galutinis rezultatas buvo 12-2, kuris po kampanijos 2-10. Nė viena Futbolo taurės poskyrio komanda niekada nebuvo laimėjusi 10 rungtynių daugiau nei praėjusį sezoną. Skaičiuojant skaičius pralaimėjimų skiltyje, aštuonių skirtumą, šį sezoną apyvarta buvo devynios rungtynės.

Žaliosios bangos vedami didžiausi 2022 m. posūkiai.

„Tulane 9“ – „Game Turnaround“ (2021 m.: 2-10-2022: 12:2)

2021 m. sezonas prasidėjo sunkiai – dėl uragano „Ida“ Tulane'as buvo išvarytas ir dvi namų rungtynės buvo perkeltos į kitą vietą. Viskas nepasidarė lengviau komandai, kuri vienu metu pralaimėjo aštuonis iš eilės, o penkis iš jų pralaimėjo bent 18 taškų skirtumu.

Žalioji banga daugiau nei kompensavo nuviliančius 2021 m. Sugrįžus daugybei žaidėjų, įskaitant gynėją Michaelą Prattą ir gynėją Tyjae Spears, jie pradėjo 3:0, įskaitant Kanzaso valstijos pergalę 17:10 – mažiausia taškų. „Wildcats“ pelnė įvartį visą sezoną.

„Green Wave“ patyrė smūgį pralaimėjimų stulpelyje, kai nusileido svečiuose „Southern Miss“ prieš 27:24 pergalę Amerikos lengvosios atletikos konferencijos atidarymo rungtynėse Hiustone. Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę Tulane išlygino rezultatą ir laimėjo per pratęsimą. Iš ten viskas prasidėjo komandai, kuri laimėjo aštuonis iš devynių konferencijos poslinkių, įskaitant čempionato pergalę prieš UCF, dėl kurios „Green Wave“ buvo vienintelis pralaimėjimas konferencijoje reguliariajame sezone.

Būdama aukščiausią reitingą (Nr. 16) Penketukų grupės komanda galutinėje CFP reitinge, Tulane pateko į Naujųjų metų šešerių taurę ir įžengė į istoriją Arlingtone. Jie užėmė 9 vietą AP.

6.5 TCU (2021 m.: 5-7/2022: 13-2)

Gary'is Pattersonas praleido beveik du dešimtmečius vesdamas raguotas varles į precedento neturinčias aukštumas, kol buvo paleistas praėjusio sezono pabaigoje – tai antroji programos kampanija 5–7 per trejus metus. Sonny Dykesas persikėlė 40 mylių į vakarus per Metroplex, palikdamas SMU perimti TCU. Niekas negalėjo tikėtis to, kas seka: 13 pergalių sezonas ir pasirodymas šalies čempionate.

Nors Dykesas gavo savo dalį metų trenerio apdovanojimų, Maxas Dugganas buvo komandos, kuri reguliariajame sezone valdė lentelę, veidas. Tai, kas Dugganui buvo įdomi, yra tai, kad jis buvo toks ne TCU pradinis gynėjas sezono atidarymui. Darbas priklausė Chandleriui Morrisui, kuris patyrė kojos traumą antroje rungtynių pradžioje Kolorado valstijoje. Dugganas pradėjo vadovauti kelioms įvarčių važiavimams ir tęsė sezoną, kai buvo antras pagal Heismano balsavimą.

Pralaimėjimas Kanzaso valstijai per pratęsimą „Big 12“ čempionate nesutrukdė TCU pirmą kartą pasirodyti CFP. „Raguotosios varlės“ pasinaudojo nesėkmėmis aplenkdami Mičiganą pusfinalyje prieš nelaimę su Džordžija nacionalinio čempionato žaidime, o tai buvo pirmas kartas, kai ši programa buvo skirta visam laikui po to, kai 1938 m. laimėjo nacionalinį titulą su Heismano nugalėtoju Davey'u O'Brienu. ketvirtis. 2022 m. Davey'us O'Brienas nugalėtojas kaip geriausias šalies gynėjas? Maksas Dugganas.

6.5 Vašingtonas (2021 m.: 4-8/2022: 11-2)

Iš eilės spalio mėnesį patirti pralaimėjimai keliuose į UCLA ir Arizonos valstiją buvo vieninteliai „Huskies“ nesėkmės per pirmąjį Kalebo DeBoerio sezoną Sietle. Tai buvo sezonas, kuris buvo baigtas nugalėjus Teksasą Alamo Bowl.

Haskiai pranešė lapkritį, kai per kelias savaites iš eilės nugalėjo Oregono valstiją ir Oregoną. Abi šios komandos turėjo po 10 sezonų. Iš Indianos persikėlęs sveikas Michaelas Penixas buvo šalies lyderis pagal bendrą puolimą, o jarduose užėmė antrąją vietą.

Vašingtonas, kuris per virusų nuniokotus 2020 m. žaidė tik ketverias rungtynes, išgyveno netvarkingus 2021 m., apimančius šaudyti trenerio Jimmy Lake'o.

6 Troy (2021: 5-7/2022: 12-2)

Panašu, kad pirmasis Jono Sumrallio sezonas vyriausiojo trenerio poste negalėjo būti geresnis. Tris sezonus (2015–17 m.) Trojoje dirbęs Nealo Browno asistentu, Sumrallas grįžo į gimtąją Alabamą po to, kai Kentukyje dirbo gynybos koordinatoriumi. Jis užverbavo keletą Trojos arklių veteranų, todėl turėjo keletą pažįstamų veidų, su kuriais galėjo perteikti savo žinią po to, kai programa buvo įstrigusi ties penkiomis pergalėmis iš kiekvieno iš ankstesnių trijų sezonų.

Trojos arklys sugebėjo sunkiai pradėti 1:2, įskaitant pralaimėjimą Ole Miss ir pralaimėjimą Apalačų valstijoje „Sveika, Marija“, gana greitai. Pergalė prieš svečią Marshallą buvo pirmoji iš 11 pergalių iš eilės. Tai buvo atkarpa, kuri apėmė „Sun Belt“ čempiono pergalę prieš „Coastal Carolina“ ir „Cure Bowl“ pergalę prieš JAV konferencijos čempionę UTSA.

Trojos arklys, kurie šiame sezone startavo būdami reitinge tik vieną kartą, 2016 m. vieną savaitę, pateko į dubens sezoną, reitinguodami tiek apklausose, tiek CFP. Galutinėje AP apklausoje jie patikrino Nr. 19.

6 USC (2021: 4-8/2022: 11-3)

4 m. Trojos arklys pasiekė 8:2021, kai Clay Heltonas buvo paleistas po 2-osios savaitės pralaimėjimo Stanfordui. Praėjus kelioms dienoms po sezono pabaigos Kalifornijoje, Linkolnas Riley buvo sutiktas Pietų Kalifornijoje išskėstomis rankomis. Buvo daug perėjimų, įskaitant Heismano nugalėtoją Calebą Williamsą ir 2021 m. Biletnikoff apdovanojimo laimėtoją Jordaną Addisoną.

Tik sezono viduryje, paskutinės minutės pralaimėjimas Jutoje sugadino tobulą reguliarųjį sezoną. Utes ir vėl kliudė „Pac-12“ čempionato žaidime, kuris išmušė trojėnus iš CFP. Jie vis tiek nuėjo į Naujųjų Metų šešerių dubenį, kurį, atrodo, užrakino tik tam, kad 16 taškų persvara numuštų Tulane Cotton Bowl.

Apskritai, tai buvo didelis sezonas programai, kuri pirmą kartą laimėjo 11 rungtynių nuo tada, kai 12 m. Rose Bowl laimėtame sezone, vadovaujant Pete'ui Carrollui, rezultatu 1:2008.

6 Ohio (2021 m.: 3-9/2022: 10-4)

Franko Solicho indėlio į programą negalima pervertinti, jis ir toliau jaučiamas. Visų laikų pergalingiausias MAC treneris (115 pergalių) atsistatydino 2021 m. vasarą, kai pareigas pradėjo vadovauti puolimo koordinatorius Timas Albinas. Albinas pirmą kartą dirbo vadovaujant Solichui Nebraskoje prieš 20 metų, o 2005 m. vėl susivienijo Atėnuose. Po apytikrių 2021 m., kurių metu buvo trys pralaimėjimai trijų taškų skirtumu ar mažiau, Albinas padėjo „Bobcats“ iškovoti 10 pergalių, kad atitiktų 1968 ir 2011 m. programos rekordą.

Ohajas turėjo išsiversti MAC čempiono titulo rungtynėse ir Arizona Bowl be gynėjo Kurtiso Rourke'o, kuris pagal perdavimų efektyvumą buvo šeštas. Konferencijos čempionate pralaimėję Toledo komandai, „Bobcats“ atkovojo pergalę pratęsimo metu prieš Vajomingą. Tai buvo gana dramatiška įsimintino sezono pabaiga, nes Nathanielis Vakosas pragręžė 56 jardų lauką, likus keturioms sekundėms iki ketvirtojo kėlinio, kad priverstų pratęsti laiką.