JAV pasaulio čempionato herojus Christianas Pulišičius dėl sužalojimo nuvežtas į ligoninę, bet žada žaisti šeštadienį

TOPLINE

Amerikiečių puolėjas Christianas Pulišičius buvo nuvežtas į ligoninę tolesniam tyrimui po to, kai antradienio rezultatu 1:0 pelnė vieną įvartį Irano vartininkui. pergalė JAV, kuris jau vadinamas vienu garsiausių įvarčių Amerikos futbolo istorijoje, tačiau futbolo žvaigždė antradienį pažadėjo, kad bus pasiruošęs žaisti kitas rungtynes.

svarbiausi faktai

JAV futbolo atstovas sakė "Forbes" Pulišičius buvo nuvežtas į ligoninę dėl „sužeistos pilvo ir jam buvo atliktas skenavimas“.

Puolėjas pasidalino „Snapchat“. paštu iš ligoninės vėliau tą pačią dieną sakydamas: „Taigi, didžiuojuosi savo vaikinais, šeštadienį būsiu pasiruošęs, nesijaudink“.

Pergalingą įvartį Pulisičius pelnė 38-ąją antradienio rungtynių minutę, tada iškart susidūrė su iraniečių vartininku Alireza Beiranvand ir kelioms minutėms nusileido.

Pulišičius trumpam grįžo į žaidimą, tačiau atrodė, kad smūgio sutriko, ir buvo pakeistas iš žaidimo, kad prasidėtų antrasis kėlinys.

Įvartis buvo būtinas žaidime, kurį privalo laimėti JAV, kuri būtų pašalinta lygiosiomis arba pralaimėjus Iranui.

Ką reikia stebėti

Šeštadienį 16 val. ryto laiku JAV aštuntfinalio rungtynėse susikaus su Nyderlandais.

Pagrindinės aplinkybės

JAV dominavo pirmoje antradienio rungtynių pusėje, o Pulisičiaus įvartis buvo reikalingas prasiveržimas prieš pat kėlinį. Antrajame kėlinyje JAV komanda tvirtino daugiau gynybos, atremdama bangą po atakų bangos, kai Irano komanda desperatiškai stengėsi išlyginti įvartį, kuris būtų leidęs jai finišuoti aukščiau JAV B grupėje ir patekti į aštuntfinalį. 16 metų Pulisicas yra plačiai vertinamas kaip vienas didžiausių visų laikų Amerikos vyrų futbolo talentų. Jis žaidžia Londono „Chelsea“ klubo futbolą ir buvo „Chelsea“ komandos, kuri laimėjo UEFA Čempionų lygos titulas 2021 m., laikomas didžiausiu klubinio futbolo prizu.

Papildoma literatūra

JAV įveikė Iraną – žengia į pasaulio čempionato aštuntfinalį („Forbes“)

Havertzo įvartis: kaip „Chelsea“ negailestingas tikslumas atskleidė „Man City“ silpnumą Čempionų lygos finale („Forbes“)