Vikings Rally Past Bills 2022 metų žaidime

Vikingų pergalių serija yra septynios ir skaičiuojama, tačiau tai nebuvo pergalė. Vietoj to, vikingai įėjo į smurtautojų namus, tris kėlinius išnaudojo smurtą, o tada pasikliovė įgūdžiais, greičiu, kruopštumu ir kietumu, kad iškovotų nuostabią pergalę 33:30 prieš Buffalo Bills.

Jis jau vadinamas Metų žaidimu, o kalbant apie dramą, šokiruojančią vertę ir nepatogius įgūdžius, tai gali būti geriausias žaidimas 2022 m. reguliariajame sezone.

Artėjant ketvirtajam kėliniui „Bills“ ir jų gerbėjai mėgavosi šiomis rungtynėmis. Trečiojo kėlinio pabaigoje Buffalo po Tylerio Basso įvarčio pirmavo 27:10. Atrodė, kad žaidimas bus perversmas šeimininkų naudai.

Tačiau žaidime po starto Dalvinas Cookas nubėgo 81 jardą iki kamuolio ir aplenkė „Bills“ iki pabaigos zonos per ilgiausią savo karjerą. 10 taškų deficitas ketvirtajame kėlinyje buvo daug geresnis nei 17.

CJ Hamas įsiveržė į endzone iš 3 jardų, likus 4:34, kad „Vikings“ suteiktų tikrą viltį. Jie turėjo būti per tris taškus, bet Gregas Josephas atliko papildomo taško bandymą iš dešinės vertikalios pusės, palikdamas deficitą 27:23.

Kai „Vikings“ gynyba privertė išmušti tris ir išmušti, žaidimas prasidėjo rimtai. Minesota pradėjo važiuoti savarankiškai 24, o vikingai susidūrė su 4th-ir 18 iš savo 27 perspėjus 2 minutes. Būtent tada Justinas Jeffersonas (10-193-1) padarė viso gyvenimo laimikį – pakilo, būdamas antklode, ir prapuolė viena ranka pagavęs Kirko Cousinso perdavimą krisdamas ant žemės ir niekada neleisdamas kamuoliui liesti. terra firma. Spektaklis „Vikings“ pelnė 32 jardus.

Važiuojant toliau, „Vikings“, kitas pusbrolių–Jeffersono leidimas, „Vikings“ įvertino 1st- ir įvartis ties 3. Bills atsisakė įsileisti vikingus į endzoną ir kai Cousinsas buvo sustabdytas ant 4th-Žaidimas žemyn apie šešis colius nuo vartų linijos, likus 41 sekundei, atrodė, kad Billsas atsilaikys.

„Vikings“ neturėjo laiko pertraukų, tačiau „Bills“ nesikišo, nes Joshas Allenas gautų atmuštą kamuolį savo aikštėje. Užuot atmušęs atmuštą kamuolį ir išsiveržęs jardą ar du, Allenas atmetė atmuštą kamuolį, o gynėjas Ericas Kendricksas jį atkovojo endzonoje ir pelnė įvartį.

Nors šis stebuklingas įvykis atrodė kaip rungtynių pergalė, taip nebuvo. „Bills“ paskutiniame reguliariajame žaidime siekė lygiųjų įvartį. Buffalo gavo naudos iš pareigūno klaidos važiavime, nes Billsui buvo įskaitytas pagrindinis Gabe'o Daviso priėmimas, kai kamuolys atsitrenkė į žemę. Replay nebuvo įtrauktas, tačiau NFL pripažino, kad taip turėjo būti.

Kevino O'Connello kapitonai metė monetą, o tai pratęsimo pradžioje padovanojo Vikingams kamuolį. (Pastaba sau – visada skambinkite uodegomis.) Ir vėl vikingai išvažiavo lauką ir atrodė, kad jie laimės su touchdown, kai turės 1st-ir įvartis nuo 2 jardų linijos. Tačiau Buffalo gynyba dar kartą pakilo, o O'Connell turėjo tenkintis Josepho įvarčiu.

Po to, kai jis turėjo kamuolį, atrodė, kad Billsas ruošiasi pasiekti aikštės įvartį arba laimėti rungtynes ​​su kamuoliu, tačiau Allenas išmetė kamuolį į srautą, o Patrickas Petersonas antrą kartą perėmė kamuolį, suteikdamas „Vikings“ dar vieną įvartį. .

Tai buvo džiaugsmas komandai, kuri dabar yra 8:1, bet vis dar buvo sumažinta prieš pergalę Vakarų Niujorke. Stebėtojai veteranai suabejojo, kodėl „Vikings“ negalėjo laimėti jokių rungtynių, išskyrus savo sezono pradžią, daugiau nei vienu rezultatu, taip pat klausė, ką jie įveikė.

Po 17 taškų sugrįžimo prieš vieną geriausių lygos komandų išvykoje „Vikingai“ atsakė bent į vieną iš šių klausimų.

Niekas nebuvo laimingesnis už Petersoną, kuris džiaugiasi atgimimu Minesotoje ir mielai atsiliepė į kritikus. „Mes nesistengiame įrodyti, kad jie klysta. Mes tiesiog norime ir toliau įrodyti, kad esame teisūs kiekvieną kartą, kai žengiame į aikštę. pasakė Petersonas. „Jei nesame gera futbolo komanda, kaip galėtum susigrąžinti šį deficitą? Pažvelk į mus dabar“.

„Vikings“ yra gera komanda ir šiuo metu jie atrodo kaip puiki komanda. Tačiau kiekvieną savaitę NFL vyksta naujas išbandymas, o kai 11-ąją savaitę „Vikings“ prasidės prieš „Cowboys“, jų triumfo prieš „Bills“ šlovė išliks prisiminimais. Jie turės tai įrodyti dar kartą US Bank stadione ir ateinančiomis savaitėmis.

Tikslas – vasario pradžioje būti geriausia komanda. Teigti, kad būtent taip ir nutiks, yra tik aklas optimizmas, tačiau jau daugiau nei įpusėjus sezonui atrodo, kad „Vikings“ turi daugiau nei šansų pasiekti šį tikslą.