Tai, ką FC Barcelona treneris Xavi Hernandezas sakė, yra „vienas iš nesąžiningiausių“ dalykų, kuriuos kada nors matėte

FC Barcelona vyriausiasis treneris Xavi Hernandezas atkreipė dėmesį į vieną iš „nesąžiningiausių“ dalykų, kuriuos jis kada nors matė futbole.

Legendinio vidurio puolėjo komanda sekmadienį Camp Nou stadione 2:0 nugalėjo „Cadiz“, kuri išlaikė aštuonių taškų pranašumą prieš varžovą Madrido „Real“ „La Liga“ viršūnių susitikime.

Pergalę iškovojo Sergi Roberto įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Jis įmušė įvartį ir per kelias nuostabias minutes artėjant kėliniui ištaisė Robertą Lewandowski.

Po pilno etato Xavi apgynė savo kolegą La Masia absolventą, kuris ketvirtadienio Europos lygos atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo metu pakeitė traumuotą Pedri ir šią savaitę turi startuoti atsakomosiose rungtynėse Old Trafford stadione.

„Sergio Roberto kritika yra viena neteisingiausių, kokią aš mačiau“, – sakė Xavi.

„Jis visada gerai pasirodo, kad ir kur grotų, niekada nesiskundžia, turi įspūdingą požiūrį. Jis yra nepaprastas kapitonas, nesavanaudiškas ir yra „Barca“, – pridūrė Xavi.

Nors Xavi čia galėjo šiek tiek perdėti, atsižvelgiant į jo 30 metų žaidime nuo tada, kai Barca jį atrado dar paauglystėje, neįmanoma nepastebėti neapykantos, kurią Roberto patiria iš tam tikros gerbėjų bazės internete.

Pergalė prieš Kadisą tikriausiai apsunkino kai kuriuos „Twitter“ šalininkus, kuriems tai priklauso Roberto ir 55 mln. eurų (58 mln. USD) įsigijusiam Ferranui Torresui.

Nepaisant solidžios Roberto statistikos, Torresas buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju ir manė, kad pirmasis kėlinys buvo geriausios 45 minutės, kurias jis žaidė su Barca marškinėliais nuo tada, kai 2022 m. sausio mėn.

Skirtingai nei Ansu Fati, Torresas maksimaliai išnaudojo savo galimybę sužibėti retai startuodamas prieš Raphinhą, ką Xavi pastebėjo.

„Jis žengė žingsnį į priekį, kad įgytų pasitikėjimą“, – pripažino vyriausiasis treneris.

Vis dėlto Torresas savo interviu po rungtynių norėjo sutelkti dėmesį į komandos pastangas, tačiau sakė, kad patogi katalonų persvara lygos lentelėje „atspindi mūsų darbo rezultatus“.

„Mes labai sunkiai dirbome nuo sezono pradžios ir dabar esame puikioje akimirkoje“, – tvirtino jis.