Kas sustiprės ir užims Pedrio vidurio poziciją FC Barcelona?

FC Barcelona prarado daugiau nei „Camp Nou“ kontrolę užsienio gerbėjams ir Europos lygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse ketvirtadienį 3:2 pralaimėjo Frankfurto „Eintracht“.

Įsitraukęs į kėlinį, Pedri praleis aštuonias savaites po to, kai per pirmąsias 45 minutes plyšo šlaunies raumuo, o tai reiškia, kad Blaugrana taip pat neteko savo geriausio įžaidėjo, kuris per penkias rungtynes ​​pelnė tris įvarčius. pūslių pavidalu prieš paskutinę išvyką.

„Šiandien sunku, bet nieko kito, kaip tik žiūrėti į priekį“, – rašė 19-metis socialinėje žiniasklaidoje, sakydamas, kad yra „be galo dėkingas už meilę, kurią sulaukiau per pastarąsias kelias valandas“.

„Esu tikras, kad su jūsų palaikymu grįšiu dar stipresnis. Dabar labiau nei bet kada palaikykime komandą ir… FORÇA BARÇA!“, – baigė jis.

Dabar lieka klausimas, kas žengs į priekį, kai jo nebus, nes antrąją vietą užėmusi „Barca“ tikisi išlaikyti „La Liga“ lyderio Madrido „Real“, nuo kurio atsilieka 12 taškų skirtumą, karštį, bet taip pat, realistiškiau, ketina užblokuoti automatinę kvalifikaciją. Čempionų lyga.

SPORTAS natūraliai nurodo Gavi ir pasakyti kad atėjo jo laikas. Trečias pagal rungtynes ​​(39) komandoje ir jį lenkė tik Frenkie de Jong (40) ir kapitonas Sergio Busquetsas (43), 17-metis neabejotinai pasitiki pirmuoju komandos treneriu Xavi ir puikiai tiktų kaip partneris. buvęs Nyderlandų tarptautinis priešais pastarąjį ašį parko centre.

Tame pačiame dokumente vyksta kova dėl laisvos vietos tarp Gavi ir jo kolegos 2021 metų žvaigždės Nico Gonzalezo, kuris nuo metų sandūros tapo antrąja žvaigžde Xavi laikrodyje, bet vis tiek iškovojo 1,831 minutę per 38 rungtynes, o Gavi - 2,445 minutes. pelnė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Dar du „La Masia“ produktai iš Riqui Puig ir Sergi Roberto. Nors Roberto šį sezoną turėjo problemų dėl traumų ir šiuo metu atsigauna po smūgio, Puigas yra vienas iš dviejų žaidėjų kartu su Busquetsu, kurie šią kadenciją dar nebuvo ant operacinio stalo, aišku, kad nei Xavi, nei jo pirmtakas Ronaldas Koemanas. 380 išvykų praleido tik 14 minučių ir tik dvi iš jų buvo startuolis.

Likus aštuonioms sezono rungtynėms, belieka pamatyti, kas baigs linktelėti, ar Xavi pasikeis, kad pamatytų, kokie yra geriausi jo pasirinkimai 2022–2023 m.