Xavi kreipiasi į Raphinha keitimo įtūžį ir Pedri traumą po FC Barcelona-Manchester United trilerio

FC Barcelona treneris Xavi Hernandezas atkreipė dėmesį į Raphinha įniršį dėl pakeitimo ir Pedri traumą. Europos lygos atkrintamųjų trileris su „Manchester United“.

Pirmajame „Camp Nou“ etape brazilas išlygino rezultatą 2:2, taip pat atliko rezultatyvų perdavimą Marcoso Alonso pirmame mače.

Suprantama, tada jis negalėjo nuslėpti savo pykčio dėl to, kad maždaug 10 minučių nuo pabaigos buvo užsikabinęs Ferranu Torresu, kurio Xavi buvo paklaustas apie po rungtynių po aklavietės.

„Suprantu Raphinhos pyktį. Dariau tai komandos labui, niekada nedarau pakeitimų, kad į ką nors būtų nukreiptas“, – tvirtino Xavi.

„Jis manęs atsiprašė, bet neprivalo. Aš visada prašau savo žaidėjų ambicijų ir jis buvo [ambicingas]. Man taip pat trukdė, kai mane pakeitė“, – linktelėdamas į savo žaidimo dienas aiškino legendinis vidurio puolėjas.

„Jis manęs atsiprašė ir aš jam pasakiau, kad viskas gerai. Jūs galite tai vertinti kaip kažką neigiamo, bet aš matau priešingai.

Susirūpinęs Xavi, vienas geriausių jo žaidėjų parko centre, Pedri, prieš kėlinį suklupo ir galėjo suabejoti dėl antrojo etapo Old Trafforde.

„Jis pastebėjo diskomfortą keturgalvio raumens srityje. Pažiūrėsime, kaip jam seksis rytoj ir ką pasakys testai“, – pareiškė Xavi.

Vadovas gyrė opoziciją ir pavadino „United“ „sunkia ir fizine puikia komanda“.

„Šansų turėjo abi komandos. Ypač mes sugebėjome pelnyti pergalingą įvartį. Jau sakiau, kad lygiosios bus sprendžiamos „Old Trafford“ ir taip bus“, – tvirtino Xavi.

„Jie mus gerai spaudė. Tai komanda, kuri laimi daug fizinių dvikovų. Mums buvo sunku išmušti kamuolį, bet ir toliau gerai spaudėme po pralaimėjimo. „United“ turi puikius futbolininkus. Aš tvirtinu: žaidėme puikią komandą“, – pabrėžė Xavi.

Nors Xavi manė, kad Barca turėjo skirti baudą, 2:2 tikriausiai buvo teisingas rezultatas žaidime, kuriame „United“ dominavo pirmojo kėlinio pabaigoje, o „Barca“ – antrojo kėlinio pabaigoje.

Tačiau Xavi dar kartą pademonstravo puikius žmogaus valdymo įgūdžius, elgdamasis su Raphinha elgesiu, ir neabejotinai paskatino krašto puolėją žaisti dar geriau, nei buvo matyti per pasirodymą, kuris iki šiol jam sukėlė didžiausias Katalonijos publikos ovacijas. Ketvirtadienio vakaras.