Dar viena triguba karūna Johnsui ir staigmenos singlų finalistas Deitonoje

„Pictonia“ Deitona paplūdimyje surengė antrąjį profesionalų marinavimo renginį per tiek pat mėnesių „Carvana“ profesionali marškinėlių asociacija nuriedėjo į miestą laikyti Raudonojo molio karštas padažas Floridoje Open. Beveik 1,200 žaidėjų nusileido į „Spring Break“ karštąją vietą, o turo buvimas Floridoje reiškė, kad profesionalų burtai buvo didžiuliai. Tarp pagrindinių burtų ir atrankos varžybų vyrų vienetų varžybose dalyvavo 80 žaidėjų, o vyrų dvejetų profesionalų – 96 žaidėjai. Dėl to daug žaidėjų turėjo įvykti netikėtumų.

Benas Johnsas grįžo į žaidimą ir 2023 m. iškovojo trigubą karūną trečią kartą per keturias varžybas, tačiau pagrindinė Floridos istorija buvo žaidėjas, kurį jis nugalėjo vienetų finale.

Apibendrinkime veiksmą.

--------

Vyrų profesionalų pavienių rungtynių santrauka:

Ne mažiau kaip 56 žaidėjai dalyvavo atrankos burtuose dėl 8 trokštamų vietų pagrindiniame turnyre, o singlų ketvirtadienio pabaigoje turo finalininkas buvo tikrai šokiruojantis. Collinas Shickas, buvusi NC valstijos teniso žvaigždė ir santykinai naujokas profesionalaus marinavimo varžybose, atrankos burtų traukimo metu užėmė 31-ą vietą (taigi ir 55-ą vietą bendroje įskaitoje) ir aplenkė daugybę žinomų PPA profesionalų, įskaitant du vaikinus, kurie jau turi vienetų medalius. Šį sezoną 6-oje vietoje Julianas Arnoldas ir 7-asis Dylanas Frazieris užsitarnavo vietą sekmadienio finale.

Pirmoje burtų traukimo pusėje 1 Benas Johnsas turėjo įveikti 8-ąją JW Johnsoną, bet po to įveikė netikėtą pusfinalio 14-ąją vietą Pablo Tellezą ir kol kas trečią kartą sugrįžo į aukso medalio rungtynes. 3 m. Tellezas iškovojo bronzą – pirmąjį 2023 m. vienetų medalį, laimėdamas 2023 vietą Frazier.

Finale Shickas panaudojo „žetonų ir įkrovimo“ strategiją atlikdamas Johnso padavimą ir ėmė didžiulį bėgimą, kad atimtų pirmąjį žaidimą, suteikdamas žiūrovams vilties, kad gali įvykti didžiausia Pelenės istorija. Tačiau #1 Johnsas turėjo kitų planų dėl finalo ir nuėjo savo didžiuliu bėgimu, atimdamas antrąjį ir trečiąjį žaidimus 11:3, 11:0, kad pasiūtų auksą.

Auksas: Benas Džonsas. sidabras: Collin Shick. Bronza: Pablo Tellez.

--------

Moterų profesionalių vienetų santrauka:

Pirmoje vietoje esanti Anna Leigh Waters Minesotoje nedalyvauja, Catherine Parenteau iškovojo aukso medalį vienetų varžybose. Tačiau Waters grįžo į rinktinę Deitonoje, žaisdama savo gimtojoje valstijoje, o pakartoti šį žygdarbį būtų sudėtinga.

Parenteau buvo pasiruošęs šiam iššūkiui. Pusfinaliuose nugalėtojų gretose kanadietė nuliūdino Watersą rezultatu 7,9, todėl #1 žaidėja patyrė pirmąjį šių metų vienetų pralaimėjimą. Parenteau užbaigė užduotį ir užėmė antrąją Lea Jansen aukso medalio rungtyje, kaip ir Minesotoje. Jansenas šiais metais ant prizininkų pakylos lipa 2-ą kartą per 5 rungtynes, tačiau vis tiek neprasiveržė į titulą.

Auksas: Catherine Parenteau. sidabras: Lea Jansen. Bronza: Salomėja Devidzė

--------

Mišrių profesionalų dvejetų santrauka

Didelis triukšmas prieš šį renginį buvo Riley Newman ir Anna Bright super komandos „didysis išsiskyrimas“. Ar tai buvo kažkokia asmenybės problema? Ar buvo per sunku dirbti su vienu iš žaidėjų? Atrodė, kad spėliojimai socialinėje žiniasklaidoje buvo labiau orientuoti į tai, kas yra akivaizdu: Brightas palaiko asmeninius santykius su Jamesu Ignatowichu, o po to, kai „Big Jimmy“ komanda Minesotoje viršijo „Bright & Newman“, Anna manė, kad prasmingiau konkuruoti su juo nei prieš jam.

Newmanas nepraleido nė vieno ritmo, pasirinkdamas Parrisą Toddą (tikriausiai geriausią žaidėją pasaulyje, nežaidžiantį tik PPA) ir sukurdamas keletą įdomių siužetų šios savaitės mišrių žaidimų konkurse. Galų gale, tiek Newman-Todd, tiek Ignatowich-Bright komandoms čia nepavyko padaryti jokios įtakos, kiekviena komanda pralaimėjo kėliniuose.

Dienos pabaigoje du #1 žaidėjai Johns & Waters iškovojo dar vieną auksą, trečią iš keturių bandymų šiais metais, finale įveikę 3-ąją vietą Tyson McGuffin ir Catherine Parenteau.

Auksas: Waters & Johns. sidabras: McGuffin ir Parenteau. Bronza: Irvine & Devilliers.

--------

Vyrų profesionalų dvejetų santrauka

Tysonas McGuffinas praleido keletą paskutinių PPA renginių dėl pėdos problemos ir sugrįžo; jis suporavo su sensacija iš Minesotos Ignatowich, bet negalėjo įveikti 4-osios Dylano Frazierio ir JW Johnsono ketvirtyje. Riley'o Newmano turnyras tęsė apgailėtiną eigą ir patyrė netikėtą pralaimėjimą 32-ajame ture, būdamas antroje vietoje su partneriu Tim Parks. Tai atvėrė duris iš apatinės pusės 2-ą vietą užėmusiems Julian Arnold ir Thomas Wilson patekti į finalą.

Tačiau galiausiai keturis auksus iškovojo broliai Johnai, kurie aukso medalio rungtynėse pralenkė Arnoldą ir Wilsoną. Frazier & Johnson išgelbėjo bronzą po to, kai pusfinalyje pralaimėjo broliams Johnsams.

Auksas: Johns & Johns. sidabras: Arnoldas ir Wilsonas. Bronza: Frazier & Johnson.

--------

Moterų profesionalių dvejetų santrauka

Anna Leigh Waters nuolat keičiasi tarp Anna Bright ir Catherine Parenteau kaip jos partnerė, kiekvieną kartą laimėdama auksą. Šį savaitgalį atėjo Parenteau eilė, o kartu su Watersu jiedu iškovojo aukso medalį, suteikdami abiem damoms savaitgalio „dublius“. Brightas susivienijo su Parrisu Toddu po to, kai jį išmetė 1-as pasaulio žaidėjas, tačiau pora anksti buvo nusiminusi dėl kėlinių kėlinių 6-oje vietoje pakilusių Lacy Schneemann ir Jade Kawamoto. „Schneemann & Kawamoto“ užėmė antrąją vietą Lea Jansen ir Allyce Jones dėl aukso medalio. „Jansen & Jones“ savaitgalį išgelbėjo bronzą.

Auksas: Waters & Parenteau. sidabras: Schneemann & Kawamoto. Bronza: Jansenas ir Džounsas.

--------

Vyresniųjų profesionalų varžybų trumpa apžvalga

· Vyrų profesionalų vienetų varžybos: #1 Markas Palusas paėmė auksą, kaip ir prieš mėnesį, kai APP buvo Deitona Biče.

· Vyrų profesionalų dvejetų varžybos: Altaf Merchant iškovojo savo ketvirtą PPA Senior Pro Double titulą 2023 m. ir antrą iš eilės su Dave'u Weinbachu, atsisakęs tik 16 bendrų taškų per tris rungtynes ​​pakeliui į titulą.

· Mišrūs vyresnio amžiaus profesionalų dvejetai: Geriausi profesionalai Julie Johnson ir Mircea Morariu Mixed Senior Pro rato varžybose 4:0 laimėjo auksą.